عمومی

10 ایده برتر طرفداران کلش رویال که به بازی اضافه شدند

پس از موفقیت‌هایی که استودیوی سوپرسل با ساخت بازی کلش آف کلنز پشت سرگذاشت، طبیعی بود که آن‌ها به سراغ عنوانی بروند که بتواند ادامه دهنده راهی باشد که آن‌ها پیش‌تر شروع کرده بودند. در سال 2016 بود که بازی کلش رویال برای پلتفرم موبایل منتشر شد و تبدیل به آغازگر فصلی جدید از بازی‌های موبایلی شد. کلش رویال از همان فرمول و اتمسفر موفقیت‌آمیز کلش آف کلنز پیروی می‌کرد، اما این‌بار پای مکانیک‌های جدیدی نیز به دنیای این بازی باز شده بود.

سال‌هاست که از انتشار بازی کلش رویال گذشته است و این بازی دچار فراز و نشیب بسیاری شده. برخی از قابلیت‌هایی که اکنون در بازی حضور دارند، به لطف خلاقیت طرفداران و ایده‌های دوست‌داشتنی آن‌ها، پایشان به کلش رویال باز شده است. اگر علاقه‌مند به کلش رویال هستید، در این مطلب همراه باشید تا سری به 10 ایده برتر طرفداران کلش رویال بزنیم که سوپرسل آن‌ها به بازی اضافه کرده است.

چمپین‌ها


درست از زمانی که کارت‌های لجندری به بازی اضافه شدند، یکی از ایده‌های پرطرفداری که کاربران کلش رویال درباره آن صحبت می‌کردند، ایده اضافه شدن هیروها به دنیای کلش رویال بود. پتانسیل‌های بازی برای کشیدن شدن پای هیروها واقعا بالا بود و تمامی کاربران کلش رویال آرزوی اضافه شدن آن‌ها را داشتند. ماجرا تا جایی ادامه داشت که حتی بسیاری از کاربران شروع به ساخت کانسپت‌هایی از کارت‌ هیروها کردند و سوپرسل بنظر نمی‌رسید که چندان مایل اضافه شدن هیروها باشد. اما خوشبختانه آن‌ها از تصمیمی که گرفته بودند صرف نظر کردند و بالاخره پای هیروهای نیز به دنیای کلش رویال باز شد. اما این‌بار اسم این کارت‌ها کاملا تغییر کرده و اما آن‌ها را با لقب چمپین‌ها می‌شناختیم.

مطلب پیشنهادی:تیم : ناامیدکننده‌ترین بازی‌های سال 2021از سایبرپانک تا ریمستر جی‌تی‌ای
تیم : ناامیدکننده‌ترین بازی‌های سال 2021

قابلیت شخصی‌سازی تاورها


در سال 2016 بود که سوپرسل در یکی از مراسم‌های اپل حضور پیدا کرد و به سبب این مراسم، پک ویژه‌ای به بازی اضافه شد که شما با خرید آن می‌توانستید اسکین تاورهای بازی را تغییر دهید. از همان سال به بعد بود که طرفداران شروع به ساخت کانسپت‌هایی مبنی بر قابلیت‌های شخصی‌سازی تاورهای بازی کردند. جایی که شما می‌توانستید رنگ، شکل و تقریبا هرچیز دیگری را درباره تاورهای بازی تغییر دهید و آن‌ها را شخصی‌سازی کنید. از آن‌جایی که این ایده می‌توانست واقعا روی کلش رویال تاثیر بگذارد، سوپرسل با اضافه کردن Pass Royal به بازی، اسکین تاورها را به دنیای کلش رویال نیز اضافه کرد و به ایده طرفداران اهمیت داد.

قابلیت ترید کردن با دیگر بازیکنان


یکی از قابلیت‌هایی که طرفداران همیشه آرزوی اضافه شدنش را داشتند، اضافه شدن قابلیتی بود که آن‌ها بتوانند از طریق آن با دیگر بازیکن‌ها دادوستد داشته باشند و به نوعی کارت‌هایی که دارند را با کارت‌های دیگر بازیکنان عوض کنند. کانسپت چنین قابلیتی در آن سال‌ها واقعا جذاب بنظر می‌رسد و سوپرسل قصد نداشت که دست رد به سینه طرفدارانش بزند. نهایتا قابلیت ترید کردن به بازی اضافه شدن و حالا شما می‌توانستید که هرکارت اضافه‌ایرا که دارید، با دیگر بازیکنان در صورت تمایلاشان عوض کنید!

هیلر


مطلب پیشنهادی:با بهترین انیمه‌های سال 2020 آشنا شویداز A Whisker Away تا Demon Slayer
با بهترین انیمه‌های سال 2020 آشنا شوید

از آن‌جایی که کلش آف کلنز و کلش رویال شباهت‌های زیادی به هم دارند، طبیعی بود که پای کارت‌ها و سربازانی که در این عناوین وجود دارند، به دنیای یکدیگر نیز باز شود. هیلر یکی از موردانتظارترین سربازان کلش آف کلنز بود که طرفداران دوست داشتند که به دنیای کلش رویال نیز اضافه شود. اما ایراد بزرگی که این کارت داشت، این بود که مکانیک‌های آن ابدا نمی‌توانست با دنیای کلش رویال جور در بیاید! برای همین توسعه دهندگان سوپرسل مجبور بودند تا هیلر دنیای کلش آف کلنز را کمی تغییر دهند تا این سرباز نیز بتواند در دنیای کلش رویال خودی نشان دهد و نهایتا پای هیلر نیز به دنیای کلش رویال باز شد.

ایموت‌ها


ایموت‌ها بدون شک یکی از جمله چیز‌هایی هستند که دنیای مسابقات کلش رویال را بامزه‌تر کرده‌اند. وقتی بازی در سال 2016 منتشر شد، متاسفانه ایموت‌های بازی چندان متنوع نبودند که شما بخواهید حساب ویژه‌ای روی آن‌ها باز کنید. درست از همان سال‌ها بود که طرفداران شروع به ساخت ایده‌هایی برای اضافه شدن ایموت‌های بیشتر به دنیای بازی کردند، اما اضافه شدن چنین ایموت‌هایی اصلا کار آسانی نبود و سوپرسل نیاز به زمانی طولانی داشت. نهایتا در سال 2018 بود که پای ایموت‌های متنوع‌تری به دنیای کلش رویال باز شد و سوپرسل یکی دیگر از ایده‌های طرفداران را به بازی اضافه کرد.

گلد چست


دقیقا از زمانی‌که کلش رویال در دسترس کاربران موبایلی قرار گرفت، طرفداران بسیاری درباره نحوه و عملکرد مکانیزم‌های چست‌های بازی ایده پردازی کردند و بسیاری از همین کانسپت‌ها به دنیای بازی نیز اضافه شده‌اند. یکی از همین ایده‌ها مربوط به گلد چست می‌شد. شما می‌توانستید از این این چست‌ها بجای کارت، مقدار قابل توجهی گلد پیدا کنید و این ایده می‌توانست روند پیشرفتتان را بهبود ببخشد. همانطور که احتمالا حدس زده‌اید، سوپرسل به این ایده نیز چراغ سبز نشان داد و کانسپت گلد چست را تنها با کمی تغییر به بازی اضافه کرد.

امکان استفاده از ایموت‌ها در بخش کلن چت بازی


ایموت‌ها را نباید در دنیای کلش رویال دست کم گرفت. یکی از ایده‌های اولیه مربوط به ایموت‌ها این بود که بازیکنان بتوانند از این المان‌های دوست‌داشتنی در بخش کلن چت بازی نیز استفاده کنند. این درحالی بود که پیش‌تر ما شاهد اضافه شدن ایموت‌ها به دنیای کلش رویال بودیم و سوپرسل نیز با این ایده موافق بود. نهایتا پای ایموت‌ها به چت‌های بازی نیز باز شد و حالا همه‌چیز رنگ و بویی بهتر گرفته بود.

مطلب پیشنهادی:تیم : بازی‌هایی که پدر و مادرها باید تجربه کنند!ماینکرفت یا چی؟
تیم : بازی‌هایی که پدر و مادرها باید تجربه کنند!

بهترین کارت هفته


یکی از بحث‌برانگیزترین ایده‌های بازی جایی جریان داشت که طرفداران ایده بهترین کارت هفته را مطرح کردند. موضوع از این قرار بود که بازی هرهفته به صورت تصادفی، کارتی را به عنوان بهترین کارت هفته اعلام می‌کرد و شما به ازای هر بار بازی کردن با این کارت، و یا انجام کوئست‌های مربوط به آن، می‌توانستید جایزه و آیتم‌های ارزشمندی به دست آورید. ایده بهترین کارت هفته آنطوری که طرفداران انتظار داشتند به بازی اضافه نشد، اما سوپرسل چندسال بعد مکانیزمی به نام Card Boost را به بازی اضافه کرد که شبیه‌چیزی بود که بازیکنان پیش‌تر آن را با عنوان ایده بهترین کارت هفته مطرح کرده بودند و حالا این کانسپت نیز با کمی تغییر، به بازی اضافه شده بود.

مسابقات چندنفره


یکی دیگر از قابلیت‌های خلاقانه‌ای که به لطف طرفداران به بازی اضافه شد، مسابقات 2V2 کلش رویال بود که سوپرسل به آن‌ها چراغ سبز نشان داد. ایده یک مسابقه چندنفره آن‌ هم در دنیای کلش رویال ابدا بد بنظر نمی‌رسید و کاربران از همان سال‌های اولیه انتشار بازی، شروع به طراحی کانسپت‌هایی برای این ایده کردند. کانسپت‌های اولیه شاید با فاکتورهای امروزی کلش رویال جور در نیاید، اما در آن سال‌ها این تصاویر و کانسپت‌ها بودند که سوپرسل را مجبور به اضافه کردن یکی از دوست‌داشتنی‌ترین قسمت‌های بازی به کلش رویال کردند.

کارت Sharpshooter


ایده اضافه شدن کارتی به نام Sharpshooter یکی دیگر از آن ایده‌های جذابی بود که این‌بار گیم‌پلی بازی را تغییر می‌داد. کارت Sharpshooter دقیقا همان‌چیزی بود که ما پیش‌تر آن را در کارت آرچر دیده بودیم و مکانیزم‌های شبیه آن داشت، اما چیزی‌که Sharpshooter خاص می‌کرد، این بود که این کارت می‌توانست برخلاف آرچر، چندین سرباز مختلف را هدف بگیرد. Sharpshooter هرگز به بازی اضافه نشد، اما کارتی به نام Magic Archer به بازی اضافه شد که دقیقا همان مکانیزم‌های Sharpshooter داشت و این‌بار سوپرسل فقط ظاهر ایده را عوض کرده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا