عمومی

کانسپت آرت Starfield محیطی را به هواداران معرفی میکند

کانسپت‌ آرت Starfield محیط جدیدی را به هواداران معرفی می‌کند

طرح مفهومی یا همان کانسپت آرت جدید Starfield محیطی شبیه یک جنگل مملو از پوشش گیاهی بیگانه را نشان می‌دهد که یکی از مکان‌های این بازی نقش آفرینی برای کاوش خواهد بود.

با فرض اینکه تاخیری وجود نداشته باشد، باید برای تجربه بازی Starfield، جدیدترین اثر استودیوی بازی‌سازی بتسدا، مدت زمانی طولانی و دردناک را منتظر بمانیم. چرا که قرار است این عنوان در پاییز سال آینده منتشر خواهد شد. با این وجود، انتشار چکه چکه اطلاعات جدید هم برای دوست‌داران مشتاق، جالب توجه است. به تازگی اکانت رسمی توییتر بازی با انتشار توییتی اعلام کرد که بازیکنان «محیط‌های منحصربه‌فرد، کمی سرسبز و سرشار از زندگی» را درون بازی کشف خواهند کرد.

Starfield
مطلب پیشنهادی:بررسی بازی Forza Horizon 5جدال تایر با کاکتوس
بررسی بازی Forza Horizon 5

همراه با نوشته بالا، آنها طرحی مفهومی از یک محیط جنگل‌مانند با گیاهان منحصر به فرد را ضمیمه کردند که چشم طرفداران را جلب خود کرده است. البته ممکن است خطرات مختلفی در این محیط در کمین باشند، از حیوانات متخاصم گرفته تا آب و هوای خطرناک یا موارد دیگر. با گذشت زمان مشخص خواهد شد، اما باید این محیطی جنگلی را به فهرست فعلی لوکشین‌های بازی اضافه کرد که شامل فرودگاه فضایی New Atlantis، شهر محصور شده Akila، پلتفرم ماهی Neon که تغییر کاربری داده و تبدیل به دخمه مواد مخدر شده و همچنین موارد دیگر است.

بتسدا موتور بازی‌سازی خود را ارتقا داده و برای اولین بار به سراغ Creation Engine 2 رفته است. چندی پیش نیز متوجه شدیم که این بازی 150 هزار دیالوگ دارد که یعنی با محتوای داستانی کامل و بزرگی طرف هستیم. جهان این بازی نیز بسیار بزرگ است و ادعا می‌شود که چندین سیاره در بازی Starfield برای کاوش وجود دارد که هر یک از آن‌ها بسیار بزرگتر از نقشه Skyrim است. تاد هاوارد همچنین قول یک سیستم شخصی‌سازی بسیار بزرگ و عمیق را به طرفداران داده است.

بازی Starfield در تاریخ 11 نوامبر 2022 یا 20 آبان 1401 برای ایکس باکس سری ایکس/اس و پی‌سی عرضه می‌شود و و از روز اول در سرویس گیم پس در دسترس قرار خواهد گرفت. نمایش بعدی از بازی برای تابستان 2022 برنامه ریزی شده که به احتمال زیاد در همایش E3 و حتی گیمزکام سال آینده خواهیم دید.

مطلب پیشنهادی:هرآنچه که باید پیش از خرید پاور یا منبع تغذیه کامپیوتر بدانیدبابت منبع تغذیه هوشمندانه هزینه کنید
هرآنچه که باید پیش از خرید پاور یا منبع تغذیه کامپیوتر بدانید


سینما: نقد و بررسی فیلم Spiderman No Way Home بدون اسپویل!

تماشا کنید: با بالاترین کیفیت در یوتوب سینما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده + 2 =

دکمه بازگشت به بالا