عمومی

فورتنایت اسکینهای پیش فرض اصلی را به فروشگاه اضافه خواهد کرد

فورتنایت اسکین‌های پیش‌ فرض اصلی را به فروشگاه اضافه خواهد کرد

فورتنایت که تاکنون اسکین‌ها و سلاح‌های زیادی از مدیوم‌ها و شخصیت‌های مختلف عرضه کرده، حالا قصد دارد به اوصول اولیه خود برگردد و اسکین‌های پیش فرض اصلی را منتشر کند.

بازی بتل رویال فورتنایت از زمانی که در سال 2017 منتشر شد تاکنون به یکی از نام‌ها و برندهای مهم صنعت بازی تبدیل شده است. از شروعی متواضعانه که به عنوان یکی از محبوب‌ترین بازی‌های بتل رویال آن سال معرفی شد، تا رسیدن به نقطه‌ای که اکثر شخصیت‌های دنیای سینمایی مارول و دنیای دی‌سی و دیگر اسکین‌ها در بازی حضور پیدا کردند و باعث شدند فورتنایت تبدیل به غول صنعت بازی شود. هر چند اکنون به نظر می‌رسد که آنها قصد دارند به ریشه‌های خود بازگردند.

از آنجا که چپتر دوم فورتنایت به پایان راه خود رسیده و بازیکنان با آغوش باز منتظر شروع چپتر سوم هستند، اپیک گیمز نه تنها به گذشته و هر آنچه در چپتر دوم اتفاق افتاد، نگاهی می‌اندازد، بلکه به گذشته‌های دور می رود تا به بازیکنان یادآوری کند که اسکین‌های اصلی بازی چگونه بودند. همچون همیشه، زمانی که چیزی در فورتنایت به پایان راه خود می‌رسد، با یک رویداد مهیج همراه می‌شود و پایان چپتر دوم نیز از این قاعده مستثنی نیست و یک رویداد به همین مناسبت برگزار خواهد شد.

چپتر سوم فورتنایت

طبق اعلام قبلی چپتر دوم فورتنایت قرار است با یک رویداد بزرگ به‌ نام The End به پایان برسد. این رویداد در روز یکشنبه 4 دسامبر (14 آذر) از ساعت 00:30 دقیقه بامداد به وقت تهران آغاز می‌شود و طی آن بازیکنان باید برای مقابله با The Cube Queen و مشخص شدن سرنوشت جزیره با هم متحد شوند. علاوه بر پلی‌لیست جدید، رویداد پایان چپتر دوم همچنین شامل حضور اسکین‌های پیش فرض اصلی بازی در فروشگاه نیز خواهد بود که تنها در یک روز و تنها برای آن دسته از بازیکنانی که از قبل به آنها دسترسی ندارند، قابل خریداری خواهد بود.

مطلب پیشنهادی:5 ویژگی خاص بدن بلک ویدوشاید بیوه سیاه شبیه انسان‌ها باشد اما شرایط بدنی‌اش فرق دارند
5 ویژگی خاص بدن بلک ویدو

این بازی بتل رویال به طور معمول با اسکین‌های زیاد خود مترادف شده است. از زمانی که محبوبیت فورتنایت سر به فلک کشید، شخصیت‌های سینمایی، شخصیت‌های بازی‌های ویدئویی و حتی افرادی از دنیای واقعی، همگی در فروشگاه بازی ظاهر شدند تا به عنوان اسکین جدید خریداری شده و طرفداران در نبرد برای پیروزی از آنها استفاده کنند. هفته گذشته اعلام شد که یکی دیگر از شخصیت‌های دنیای سینمایی مارول به جمع شخصیت‌های فورتنایت اضافه خواهد شد و آن هم کسی نیست جز نیک فیوری از سازمان S.H.I.E.L.D که انتقام جویان را دور هم گرد آورده بود. نیک فیوری به همراه اسکین مخصوص به خود، یک ست کامل لوازم تزئینی را نیز به بازی اضافه کرد. در باندل این شخصیت علاوه بر کوله پشتی F.I.E.L.D. ، کلنگ و گلایدر نیز موجود است.

باید اشاره کرد که این اولین بار نیست اسکین‌های اصلی فورتنایت به فروشگاه بازی برمی‌گردند. در آبان ماه سال گذشته لیکرها کشف کردند که اسکین‌های پیش فرض اصلی با شروع فصل چهارم از چپتر دوم فورتنایت به بازی برخواهند گشت. با عرضه کلنگ اصلی بازی به همراه اسکین‌های پیش فرض، نشان می‌دهد اپیک گیمز همان اندازه که به آینده فورتنایت فکر می‌کند تا کدام ابرقهرمان یا شخصیت‌ محبوب بازی‌های ویدئویی را به آن اضافه کند، به گذشته و ریشه‌های اصلی خود نیز نگاهی دارد.

در این اواخر، پس از آن که حادثه غم‌انگیز کنسرت تراویس اسکات رخ داد، شرکت اپیک گیمز تصمیم گرفت که با دقت و وسواس بیشتری اسکین‌های جدید را عرضه کند و تصمیمات سخت‌تری را اتخاذ کرد. اسکات پیش از این رابطه نزدیکی با این شرکت و بازی فورتنایت داشت، به طوری که اسکین این خواننده به همراه ایموت مخصوص او به بازی اضافه شده بودند و اسکات همچنین یک کنسرت مجازی به صورت اختصاصی برای بازیکنان فورتنایت برگزار کرده بود. پس از مرگ دردناک هشت هوادار این خواننده در کنسرت Astroworld، اپیک تصمی گرفت که ایموت اسکات را از فروشگاه حذف کند. بازگشت دوباره اسکین‌های پیش فرض اصلی به طور حتم در این اندازه تفرقه انداز نخواهد بود اما مشخص نیست بار دیگر بازیکنان به خاطر این که اسکین‌های اصلی را بر تن کرده‌اند، مورد تمسخر قرار خواهند گرفت یا خیر.

بازی فورتنایت هم اکنون برای پی‌سی، پلی استیشن 4 و 5، ایکس باکس وان و ایکس سری ایکس قابل دسترس است. در آخرین کراس‌اوور فورتنایت با مدیوم‌های مختلف نیز هفته‌های پیش شایعه شده بود کراس‌اوور این بازی با فیلم Matrix 4 در راه است. به‌ تازگی نیز تبلیغ جدیدی از بازی لو رفت که از اتفاقات بزرگی در روزهای آینده خبر می‌داد.

مطلب پیشنهادی:10 موجود قدرتمند که ولورین شکستشان داده استمبارزاتی برای تمام عمر
10 موجود قدرتمند که ولورین شکستشان داده است


ماینکرفت #53 – ویجی‌لند رو پس گرفتیم!!

تماشای ویدیو از یوتوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 + 2 =

دکمه بازگشت به بالا