سرگرمیعمومیویژه

کوچکترین هندوانه جهان در آمریکای جنوبی

شاید تصور کنید که این هندوانه حاصل دستکاری ژنتیکی انسان‌ها باشد، در حالی‌که باید گفت، این هندوانه کاملا طبیعی است و میوه یکی از قدیمی‌ترین درختانی است که در آمریکای جنوبی می‌روید و «پپکینو ملون» نامیده می‌شود.
این هندوانه تنها 3 سانتی طول و 2 سانتی‌ متر قطر دارد و کاملا مشابه هندوانه‌های عادی است.اما درون آن به رنگ سبز است و طعمی مشابه خیار دارد. / فارس نیوز

کوچکترین هندوانه جهان

کوچکترین هندوانه جهان

کوچکترین هندوانه جهان

کوچکترین هندوانه جهان

کوچکترین هندوانه جهان


(1) کوچکترین هندوانه جهان عکس - 22.01.2019 اسپوتنیک ایران
کوچکترین هندوانه جهان محصول کدام کشور است 22.01.2019 به گزارش اسپوتنیک، هندوانه ای که در نمایشگاه بین المللی مواد غذایی و نوشابه ها معرفی شد توسط سازمان محصولات کشاورزی ترکیه آمریکای جنوبی.


(2) کوچک ترین هندوانه جهان که بر درخت می روید عکس
شاید تصور کنید که این هندوانه حاصل دستکاری ژنتیکی انسانها باشد، در حالیکه باید گفت، این هندوانه کاملا طبیعی است و میوه یکی از قدیمیترین درختانی است که در آمریکای جنوبی میروید و پپکینو ملون نامیده میشود.


(3) پپکوینوس، کوچکترین هندوانه های جهان عکس pncenter
1772011 پپکوینوس، کوچکترین هندوانه های جهان عکس July 17 2011 طول این هندوانه ها تنها 3 سانتی متر است که به صورت کاملا طبیعی در جنگل های آمریکای جنوبی به عمل می آیند.


(4) کوچکترین هندوانه جهان عکس ها
این نوع هندوانه که پینکنو ملون نام دارد و تنها محل رشدش امریکایی جنوبی است کوچکترین هندوانه جهان است شاید باورتان نشود ولی این هندوانه 3 سانتی متر طول دارد و قطرش هم به بیش از 2 سانتی متر نمی رسد


(5) کوچکترین هندوانه جهان عکس
به گزارش تکناز شاید تصور کنید که این هندوانه حاصل دستکاری ژنتیکی انسانها باشد، در حالیکه باید گفت، این هندوانه کاملا طبیعی است و میوه یکی از قدیمیترین درختانی است که در آمریکای جنوبی میروید و پپکینو ملون نامیده میشود.


(6) کوچک ترین هندوانه جهان که بر درخت می روید عکس - عصر ایران
شاید تصور کنید که این هندوانه حاصل دستکاری ژنتیکی انسان ها باشد، در حالی که باید گفت، این هندوانه کاملا طبیعی است و میوه یکی از قدیمی ترین درختانی است که در آمریکای جنوبی می روید و پپکینو ملون نامیده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا