پوست و موعمومیویژه

برای پوست سبزه و تیره چه رنگ مویی مناسب است

برای پوست سبزه چه رنگ موی خوبه؟برای پوست سبزه چه رنگ مویی خوبه؟

آیا می خواهید بدانید که چه رنگ مویی به پوست سبزه می آید؟ یا به دنبال فرمول و ترکیب رنگ مو برای پوست های سبزه هستید؟ به شما پیشنهاد می کنیم که خواندن این مقاله را از دست ندهید.

ما در این مقاله از سایت به شما کمک می کنیم تا با توجه به رنگ پوست خود، بهترین رنگ مو را انتخاب کنید تا بتواند جذابیت چهره ی شما را بیشتر به نمایش بگذارد. با ما همراه باشید!

رنگ مو برای پوست سبزه روشن و معمولی

شاید رنگ موی مشکی یکی از بهترین و مناسب ترین رنگ موها برای افرادی باشد که دارای پوست سبزه روشن و معمولی هستند.

اما اگر تصمیم گرفتید که مو های خود را روشن تر کنید، کارشناسان ما برای شما پیشنهاد هایی دارند؛ بهتر است برای پوست سبزه روشن و معمولی بیشتر از رنگ های قهوه ای، بلوند عسلی، بلوند روشن، کاراملی و شاه بلوطی روشن استفاده کنید.

1. رنگ مو قهوه ای

یکی از بهترین رنگ مو های مناسب برای افرادی با پوست سبزه روشن و معمولی، رنگ موی قهوه ای است که رنگ پوست شما را جذاب تر، نشان می دهد.

ما پیشنهاد ویژه ای برای شما داریم، می توانید رنگ موی زمینه را قهوه ای تیره انتخاب کنید و برای جلوه ی بیشتر رنگ مو، از هایلایت های بلوند عسلی استفاده کنید.

2. رنگ مو کاراملی

رنگ کاراملی ته رنگ گرم دارد به همین دلیل می تواند یکی از بهترین انتخاب های رنگ مو برای افرادی باشد که پوست سبزه روشن و معمولی دارند.

البته هایلایت کاراملی بر روی رنگ موی قهوه ای تیره هم ترکیب بسیار زیبایی را ایجاد می کند.

فرمول و ترکیب رنگ مو کاراملی

ابتدا موها را با دکلره به پایه 10 برسانید؛ 50 میل از رنگ های بلوند بژ 7.31 و 50 میل رنگ بلوند طلایی خیلی روشن و 30 میل از رنگ بلوند خاکستری پلاتینه را مخلوط کرده، 5 سانتی متر واریاسیون سه صفر، 10 سانتیمتر واریاسیون نقره ای و 1 سانتی متر واریاسیون دودی را با اکسیدان 6 درصد ترکیب کنید و بر روی موها بگذارید.

3. رنگ مو شاه بلوطی روشن

اگر پوست سبزه روشن و معمولی دارید، می توانید رنگ موهایی با تن قرمز را بدون نگرانی امتحان کنید. به شما پیشنهاد می کنیم که رنگ موی شاه بلوطی روشن، مسی تیره، قهوه ای مایل به قرمز، ماهاگونی و شرابی را حتی برای یکبار هم که شده، امتحان کنید.

فرمول و ترکیب رنگ موی شاه بلوطی روشن

یک تیوپ رنگ شماره 3.4 را با اکسیدان 6 درصد ترکیب کنید و بر روی مو ها بگذارید.

4. رنگ مو بلوند روشن و عسلی

شاید شما هم مانند هیلی از افرادی که پوست سبزه دارند، نگران این هستید که رنگ موی بلوند ممکن است پوست شما را تیره تر کنید. اما به شما می گوییم گه نگران نباشید، شما می توانید رنگ موی بلوند روشن و رنگ موی بلوند عسلی را امتحان کنید.

اما فراموش نکنید که هیچ وقت، سراغ رنگ مو هایی مانند بلوند پلاتینه و بلوند یخی نروید، چون پوست شما را تیره تر از حد معمول نشان می دهد.

فرمول و ترکیب رنگ موی بلوند روشن

رنگ موی بلوند روشن شماره 8 را با اکسیدان 9 درصد ترکیب کرده و بر روی مو ها بگذارید.

فرمول و ترکیب رنگ موی بلوند عسلی

ابتدا موهایتان را دکلره کنید و تا پایه 8 برسانید؛ 50 میل رنگ مو بلوند شکلاتی متوسط را با 50 میل رنگ مو بلوند طلایی متوسط، 2 سانت رنگ مو بلوند متوسط و اکسیدان 6 درصد ترکیب کنید و بر روی مو ها بگذارید.

5. رنگ مو برای پوست سبزه تیره

افرادی که رنگ پوست سبزه تیره دارند، بیشتر چشم قهوه ای و رنگ موی طبیعی مشکی دارند. مشکی یکی از زیباترین رنگ ها برای افرادی با پوست سبزه تیره می باشد.

اما اگر تصمیم دارید که رنگ موی خود تغییر دهید، ما به شما پیشنهاد می کنیم که بیشتر از رنگ های شاه بلوطی تیره و متوسط و قهوه ای تیره استفاده کنید.

فراموش نکنید که استفاده از رنگ موهایی که تن قرمز روشن دارند، رنگ موی طلایی و همچنین رنگ مو های بلوند روشن، بلوند پلاتینه و بلوند یخی می تواند پوست شما را تیره تر نشان دهد.

6. رنگ مو قهوه ای تیره

شاید یکی از بهترین رنگ ها برای پوست سبزه تیره، رنگ قهوه ای تیره است که می تواند رنگ پوست را جذاب تر نشان دهد.

فرمول و ترکیب رنگ مو قهوه ای تیره

60 میل از رنگ نسکافه ای شماره شش را با 30 میل رنگ دودی شماره شش و 20 میل رنگ مو شکلاتی شماره شش مخلوط کنید، دو سانتیمتر واریاسیون نقره ای و اکسیدان شماره 1 را به ترکیب اضافه کرده و بر روی مو ها بگذارید.

7. رنگ مو شاه بلوطی متوسط و تیره

رنگ مو شاه بلوطی متوسط و تیره و همچنین شرابی که کمی تون قرمز دارد، می تواند رنگ پوست سبزه تیره را روشن تر نشان دهد.

فرمول و ترکیب رنگ موی شاه بلوطی متوسط

سه چهارم تیوپ رنگ شماره 4.4 را با اکسیدان 9 درصد بر روی مو ها بگذارید.

فرمول و ترکیب رنگ موی شاه بلوطی تیره

یک تیوپ رنگ شماره 5.4 را با اکسیدان 9 درصد بر روی مو ها بگذارید.

8. رنگ موی مشکی

ما یک پیشنهاد ویژه برای افرادی که دارای پوست سبزه تیره هستند داریم؛ اگر می خواهید که رنگ موی شما جذاب تر شود و چهره ی شما زیباتر، می توانید از رنگ موی مشکی استفاده کنید و انتهای مو های خود را به رنگ بنفش یا آبی در آورید.

منابع : bebeautiful – bellatory


(1) اسامی دخترانه خارجی 200 اسم خاص و پرطرفدار با معنی
اسامی دخترانه خارجی. معرفی اسم دخترانه خارجی، یکی از بزرگترین حق فرزندان نسبت به پدر ومادر تعیین نام نیکو برای آنها است . قبل از تولد نوزاد یکی از دغدغه های پدر ومادر تعیین نامی است که فرزند قرار است برای همیشه با خود یدک


(2) اسم سنگ های قیمتی لیست اسامی و عکس انواع سنگ های قیمتی و
30102021 مقاله پیش رو به طور کامل به بررسی تمام اسامی سنگ های قیمتی و زیبا پرداخته است و تمام اطلاعات مورد نیاز برای شناخت هرچه بیشتر انواع سنگ ها همراه با عکس در اختیار شما قرار می دهد. اسم سنگ های قیمتی ، عکس انواع سنگ های زینتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده + پنج =

دکمه بازگشت به بالا