عمومی

بازیکنان یک مد بتل رویال برای بازی Battlefield 2042 خلق کردهاند

بازیکنان یک مد بتل رویال برای بازی Battlefield 2042 خلق کرده‌اند

یکی از جنبه‌های مثبت Battlefield 2042 مد پورتال بازی است و بازیکنان با استفاده از آن توانسته‌اند مد بتل رویالی مثل وارزون خلق کنند.

بنابر گزارش سایت IGN، یکی از کاربران ردیت با نام u/chbmg اعلام کرده که گروه آن‌ها توانسته با استفاده از بخش پورتال، یک مد بتل رویال در Battlefield 2042 خلق کنند. Warfield 100 یک لابی پیش از بازی، لوت‌‌های تصادفی، دایره‌ای برای کوچک کردن محیط و ویژگی‌های دیگری از بازی‌های بتل رویال را دارد.

مطلب پیشنهادی:از بهترین بازی سال تا یه راه درآمدزایی دلاری برای گیمرها بازی‌های رایگان و کامنت‌های شماو البته بدترین بازی سال!
از بهترین بازی سال تا یه راه درآمدزایی دلاری برای گیمرها بازی‌های رایگان و کامنت‌های شما

بازیکنان به جای اینکه از یک اتوبوس یا هواپیما برای ورود به نقشه استفاده کنند، این کار را با چتر نجات انجام می‌دهند. باید به این نکته نیز اشاره کنیم که همه در ابتدای بازی به یک پیستول و چندتا نارنجک مجهز هستند. البته مد بتل رویال بتلفیلد مشکلات خاصی نیز دارد که در ادامه به یکی از آن‌ها اشاره می‌کنیم. Chbmg به این اشاره کرد که ادیتور پورتال اجازه نمی‌دهد آیتم‌هایی مثل لوت که روی زمین قرار دارند، را به عنوان سلاح بردارید. برای رفع این مشکل بازیکنان باید به طور پیاپی سه بار نشسته تا اسلحه دیگری را از روی زمین بردارند.

محیط بازی چگونه توسط یک دایره کوچک می‌شود؟ به جای استفاده از گاز سمی برای کشتن افراد خارج دایره، این منطقه از دشمنان هوش مصنوعی پر شده است. مانند وارزون با یک بار مردن در بازی به یک زندان فرستاده خواهید شد تا فرار کنید. یک تفاوت میان این زندان و گولاگ وجود دارد، شما تا چهار بار فرصت دارید تا دوباره به بازی برگردید.

بازی Battlefield 2042

چند هفته از انتشار نسخه جدید بتلفیلد گذشته و تعداد بازیکنان آن دو برابر بیشتر از Battlefield 5 در زمان عرضه است. با این وجود نظرات کاربران نسبت به بازی Battlefield 2042 به قدری منفی بوده که این عنوان هم اکنون وارد لیست «100 بازی افتضاح استیم» شده است. البته همان‌طور که اشاره کردیم دایس تمام تلاش خود را می‌کند با آپدیت بعدی مشکلات اساسی بازی را برطرف کند. البته مشکلات فنی تنها ایراد بازیکنان نیست و به نظر می‌رسد خیلی‌ها با طراحی‌های پایه‌ای آن مشکل دارند.

مطلب پیشنهادی:تریلری از بتل پس فصل جدید بازی Apex Legends منتشر شداسکین‌هایی جدید برای 5 لجند مختلف
تریلری از بتل پس فصل جدید بازی Apex Legends منتشر شد

نسخه جدید بتلفیلد 7 نقشه خواهد داشت که می‌تواند تا 128 بازیکن را پشتیبانی می‌کنند. تعداد بازیکنان روی ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 به 64 نفر محدود خواهد بود و روی ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن 5 و پی‌سی 128 نفر می‌توانند به صورت همزمان بازی کنند.

بازی Battlefield 2042 هم‌اکنون روی ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان، پلی استیشن 5، پلی استیشن 4 و پی‌سی در دسترس قرار دارد.


ماینکرفت #51 – محسن اولین اینترنت ماینکرفت رو راه انداخت!

مطلب پیشنهادی:بهترین بازی‌های الکترونیک آرتز برای موبایل [تماشا کنید]بازی‌هایی که دوستشان خواهید داشت
بهترین بازی‌های الکترونیک آرتز برای موبایل [تماشا کنید]

تماشای ویدیو از یوتوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 1 =

دکمه بازگشت به بالا