عمومی

نینتندو هم پس از سونی و مایکروسافت به انتقاد از وضعیت اکتیویژن بلیزارد پرداخت

نینتندو هم پس از سونی و مایکروسافت به انتقاد از وضعیت اکتیویژن بلیزارد پرداخت

پس از آنکه مدیران سونی و مایکروسافت از وضعیت بحرانی اکتیویژن بلیزارد و نحوه مدیریت شرایط انتقاد کردند، اکنون نوبت به نینتندو رسیده تا درباره آن اظهار نظر کند.

بر اساس گزارش سایت Fanbyte، داگ باوزر وضعیت حال حاضر اکتیویژن بلیزارد را نگران‌کننده خوانده و اتهامات وارده را «مایه تاسف و ناراحتی» دانسته است. وی طی یک ایمیل به کارکنان نینتندو توضیح داد:

مطلب پیشنهادی:نگاهی به انیمیشن‌های ساخته شده از بازی‌های نینتندواز سریال ماریو تا کاپیتان N!
نگاهی به انیمیشن‌های ساخته شده از بازی‌های نینتندو

در کنار تمامی شما، من اتفاقات اخیر اکتیویژن بلیزارد و گزارشات آزار جنسی و مسمومیت در شرکت را دنبال کرده‌ام. من این اتفاقات را مایه نگرانی و ناراحتی می‌دانم. این‌ها برخلاف عقاید، سیاست‌ها و ارزش‌های من در نینتندو هستند.

در ادامه ایمیل باوزر توضیح می‌دهد که نینتندو همیشه تلاش کرده فضایی «باز و فراگیر» داشته باشد و انتظار می‌رود بقیه شرکت‌های فعال در صنعت نیز جهت حصول چنین امری تلاش کنند. باوزر همچنین گفته به صورت مستقیم با اکتیویژن تماس گرفته و اقداماتی انجام داده است.

هر کمپانی در صنعت باید محیطی ایجاد کند که در آن همه مورد احترام باشند و با آن‌ها یکسان برخورد شود. و اینکه همه خیلی زود نتیجه عدم انجام این موارد را ببینند.

صحبت‌های مدیر نینتندو پس از انتقاد صریح جیم رایان، مدیرعامل پلی استیشن، از وضعیت اکتیویژن بلیزارد و سپس ایمیل سازمانی فیل اسپنسر (رییس ایکس باکس) انجام شده. تاکنون سونی بازی Call of Duty Vanguard را از قسمت عناوین ویژه فروشگاه خود حذف کرده و مایکروسافت نیز ارتباط خود با اکتیویژن را مورد ارزیابی دوباره قرار می‌دهد.

در این میان، پس از فشارهای فراوان و جمع‌آوری نزدیک به 2000 امضا، بابی کوتیک (مدیرعامل اکتیویژن بلیزارد) اعلام کرده در صورت عدم بهبود اوضاع در آینده نزدیک، استعفا از سمت خود را بررسی خواهد کرد.

مطلب پیشنهادی:ویجی لاگ: چرا باید نینتندو سوییچ بخریم؟با کنسول دوست داشتنی نینتندو بیشتر آشنا شوید!
ویجی لاگ: چرا باید نینتندو سوییچ بخریم؟


ویجی‌لاگ پلاس: معرفی نامزدهای بازی سال و خبر از رد دد ردمپشن 3
تماشای نسخه با کیفیت ویدیو از کانال یوتیوب

مطلب پیشنهادی:بررسی بازی Metroid Dread – پایان باشکوه حماسه مترویدیکی از بهترین بازی‌های سال!
بررسی بازی Metroid Dread – پایان باشکوه حماسه متروید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 5 =

دکمه بازگشت به بالا