عمومی

No Time to Die با عبور از F9 به پرفروشترین فیلم دوران پاندمی تبدیل شد

No Time to Die با عبور از F9 به پرفروش‌ترین فیلم دوران پاندمی تبدیل شد

بیست و پنجمین فیلم جیمز باند یعنی No Time to Die که توسط کری فوکوناگا کارگردانی شده، هر هفته یک آمار خیره‌کننده در باکس آفیس برجای می‌گذارد. و این هفته نوبت به بزرگترین ماموریت 007 رسیده بود: تبدیل شدن به پرفروش‌ترین فیلم دوران پاندمی کرونا.

«زمانی برای مردن نیست» هفته گذشته مرز فروش 700 میلیون دلاری را رد کرده بود و می‌دانستیم دیر یا زود نهمین قسمت از فیلم‌های «سریع و خشن» را پشت سر می‌گذارد. طی این هفته، آخرین ماجراجویی دنیل کریگ به مجموع فروش 733 میلیونی رسید و با عبور از F9 (با فروش 725 میلیونی)، لقب موفق‌ترین فیلم دوران پاندمی را به دست آورد.

مطلب پیشنهادی:رده‌بندی همه فیلم‌های جیمز باند – از بدترین تا بهترینجاسوسی برای همه فصول
رده‌بندی همه فیلم‌های جیمز باند – از بدترین تا بهترین

No Time to Die در باکس آفیس داخلی 154 میلیون و در باکس آفیس بین‌المللی 574 میلیون دلار فروش داشته است. به مناسبت این موفقیت بزرگ، دو تن از مدیران MGM طی بیانیه‌ای اعلام کردند:

ما خیلی هیجان‌زده هستیم که می‌بینیم مخاطبان بالاخره به سالن‌های سینما بازگشته‌اند و از تجربه سینمایی حمایت می‌کنند. پس از تاخیرهای طولانی، واقعا شکرگذار هستیم که «زمانی برای مردن نیست» فیلم‌بازان بسیاری را در سرتاسر دنیا سرگرم کرده است.

بیست و پنجمین فیلم جیمز باند نشان می‌دهد علاقه مخاطبان آنقدر که فکر می‌کردیم نسبت به تجربه سینمایی کم نشده و آن‌ها حاضراند برای تماشای آثار مورد علاقه خود چندین بار پا در سالن سینما بگذارند. No Time to Die از زمان اکران اولیه مورد تحسین مخاطبان و منتقدان قرار گرفت تا پایانی شیرین و فراموش نشدنی بر ماجراجویی‌های دنیل کریگ در نقش مامور 007 باشد. شما می‌توانید نقد این فیلم در را از طریق این لینک مطالعه کنید.


ماینکرفت #50 – رفتیم سراغ قایم موشک تو ماینکرفت!
تماشای ویدیو از یوتوب

مطلب پیشنهادی:نقد فیلم زمانی برای مردن نیست – خداحافظ آقای باند
نقد فیلم زمانی برای مردن نیست – خداحافظ آقای باند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 13 =

دکمه بازگشت به بالا