عمومی

بازی Metal Hellsinger تا سال 2022 تاخیر خورد

بازی Metal: Hellsinger تا سال 2022 تاخیر خورد

ظاهرا بازی Metal: Hellsinger اکنون سال آینده منتشر خواهد شد و علاوه بر این موضوع توسعه نسخه‌های نسل قبلی آن نیز کنسل شده است.

استودیو توسعه‌دهنده The Outsiders و ناشر Funcom در سال 2020 بازی Metal: Hellsinger را معرفی کردند و طبق جزئیاتی که تاکنون منتشر شده، این بازی شوتر اول شخص پروژه امیدوارکننده‌ای به نظر می‌رسد، اما با نزدیک‌تر شدن به پایان سال میلادی، بسیاری از طرفداران به این موضوع فکر می‌کنند که آیا بازی در زمان اعلام شده استودیو توسعه‌دهنده یعنی سال 2021 عرضه خواهد شد یا خیر که اکنون به نظر می‌رسد چنین اتفاقی رخ نخواهد داد.

مطلب پیشنهادی:بررسی بازی Bright Memory – تقابل دنیای آینده و دنیای باستاندر ظاهر جذاب، اما در باطن زشت
بررسی بازی Bright Memory – تقابل دنیای آینده و دنیای باستان
بازی Metal: Hellsinger

طبق اعلام Funcom که اوایل سال جاری استودیو The Outsiders را خریداری کرد، بازی Metal: Hellsinger اکنون تا زمان نامشخیص در سال 2022 تاخیر خورده است. ناشر در اعلامیه منتشر شده در وب‌سایت خود بیان کرد که این تصمیم به منظور برآورده کردن سطح توقعات آن گرفته شده است. با این وجود هنوز مشخص نیست که بازی در چه تاریخی از سال آینده عرضه خواهد شد.

علاوه بر این، در حالی که بازی Metal: Hellsinger ابتدا به عنوان یک پروژه بین نسلی معرفی شده بود، به نظر می‌رسد که Funcom و The Outsiders این برنامه خود را کنار گذاشته‌اند و نسخه پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان بازی عرضه نخواهد شد. بنابراین بازی تنها در دسترس کاربران پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس/اس و پی‌سی قرار خواهد گرفت.


ماینکرفت #50 – رفتیم سراغ قایم موشک تو ماینکرفت!

تماشای ویدیو از یوتوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − چهارده =

دکمه بازگشت به بالا