عمومی

توسعهدهندگان بازی Gotham Knights روی یک پروژه دیگر هم کار میکنند

توسعه‌دهندگان بازی Gotham Knights روی یک پروژه دیگر هم کار می‌کنند

به نظر می‌رسد که استودیوی برادران وارنر مونترئال، توسعه‌دهنده بازی Gotham Knights، علاوه بر این عنوان روی یک پروژه دیگر هم کار می‌کند.

این اطلاعات از صفحه لینکدین یکی از اعضای ارشد بخش هنری این استودیو به نام مگان بری به دست آمده است، که در آن به کار کردن روی یک بازی معرفی‌نشده «در کنار مسئولیت‌های کنونی [آن‌ها] برای Gotham Knights» اشاره شده است. او در نوشته که «به همراه کارگردان، خلاق ویژگی‌ها و ستون‌های اصلی گیم را طراحی کرده و این پروژه را آغاز کرده است.»

مطلب پیشنهادی:بتمن چگونه اونجرز را شکست می‌دهد؟شوالیه تاریکی در برابر انتقام جویان
بتمن چگونه اونجرز را شکست می‌دهد؟

استودیوی برادران وارنر مونترئال در تمام دوران فعالیت خود روی پروژه‌های مرتبط با بتمن کار کرده است. آن‌ها ابتدا به عنوان استودیوی کمکی در ساخت Batman: Arkham City نقش داشتند، و سپس اولین بازی خود یعنی Batman: Arkham Origins را ساختند. طی سال‌های بعد از انتشار آن بازی، این استودیو چهار بسته الحاقی برای Batman: Arkham Knight ساخت و بعد از کار روی چند پروژه کنسل شده، حالا در حال توسعه Gotham Knights است.

Gotham Knights بعد از مرگ بروس وین اتفاق می‌افتد (بی ارتباط با وقایع آرکام نایت) و بازیکنان را در نقش چهار شخصیت نایتوینگ، رابین، رد هود و بت‌گرل قرار می‌دهد که با گروه Court of Owls وارد درگیری می‌شوند. این بازی به صورت کو-آپ تا چهارنفر قابل بازی است و بازیکنان در شهر جهان باز گاتهام می‌توانند با قابلیت‌های خاص هر شخصیت با شرورانی همچون میستر فریز وارد مبارزه شوند.

این بازی در سال 2022 برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس و پی‌سی منتشر خواهد شد.

مطلب پیشنهادی:بتمن چگونه اعضای جاستیس لیگ را شکست خواهد داد؟خفاش شنل‌پوش گاتهام در برابر برترین قهرمانان زمین
بتمن چگونه اعضای جاستیس لیگ را شکست خواهد داد؟


بهترین سلاح‌های پابجی نیو استیت و 5 بازی فوتبالی برتر موبایل

تماشای ویدیو از یوتوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + نه =

دکمه بازگشت به بالا