عمومی

مایکل کیتون در نقش والچر به دنیای سینمایی مارول باز میگردد

مایکل کیتون در نقش والچر به دنیای سینمایی مارول باز می‌گردد

مایکل کیتون که به تازگی در یک مصاحبه‌ای به صورت زنده حاضر شده بود درباره نقش خود به عنوان یکی از ویلن‌های مرد عنکبوتی در دنیای سینمایی مارول صحبت و تایید کرد که قرار است در یکی از پروژه‌های معرفی نشده مارول نقش Vulture (کرکس) را ایفا کند. این درحالی است که کیتون قبلا نیز در فیلم Spider-Man: Homecoming در این نقش ظاهر شده بود.

مایکل کیتون به اعتراف خودش چیزی درمورد کتاب‌های کامیک نمی‌داند، اما حرفه خود را وقف بخشی از نقش‌های قهرمانان و ویلن‌های مورد علاقه طرفداران کرده است. از پیش هم می‌دانستیم که او به عنوان بتمن در فیلم Flash حضور دارد و اکنون خود کیتون در مصاحبه زنده‌ای که با برنامه جیمی کیمل داشته اعلام کرده قرار است باز هم در نقش قدیمی خود، یعنی Vulture (کرکس) و یکی از دشمنان مرد عنکبوتی به MCU برگردد.

مطلب پیشنهادی:10 موجود قدرتمند که اسپایدرمن شکستشان داده استفراتر از مرد عنکبوتی هم‌محله‌ای دوست داشتنی
10 موجود قدرتمند که اسپایدرمن شکستشان داده است

در قسمتی از این مصاحبه، کیتون همزمان درباره بتمن و مرد عنکبوتی صحبت کرده و کاراکتر خودش، یعنی کرکس را بسیار جالب توصیف کرده است. ما بین حرف‌های او مشخص شد که کیتون نه‌تنها در نقش بتمن، بلکه هم‌اکنون درحال بازی در همان پروژه نامشخص مارول است. وی در این باره گفت: «من فردا سر فیلمبرداری مربوط به نقش کرکس هستم.» وقتی مجری برنامه جزییات بیشتری از آن پرسید، کیتون به نوعی طفره رفت و جواب روشنی نداد.

مایکل کیتون

مایکل کیتون در حال ایفای نقش شخصیت بروس وین (بتمن) به همراه بن افلک در همان نقش در فیلم آینده دنیای دی‌سی، یعنی Flash است. علاوه بر شخصیت کرکس، حضور کیتون در فیلم Morbius با بازی جرد لتو تایید شده. با توجه به بازگشت ویلن‌های قدیمی مرد عنکبوتی، از جمله دکتر اختاپوس، گرین گابلین و چند تن دیگر در فیلم Spider-Man: No Way Home، هنوز حضور قطعی کیتون در این فیلم مشخص نیست.

در اخبار پیشین شاهد انتشار تریلر جدیدی از فیلم Spider-Man: No Way Home بودیم که برخلاف انتظار بازهم خبری از اندرو گارفیلد و توبی مگوایر نبود. البته به عقیده بسیاری از طرفداران این تریلر کامل نبوده و قسمت‌هایی از آن حذف شده بود. همچنین خواندیم که کریستن دانست عدم حضور خود در فیلم Spider-Man: No Way Home را تایید کرده و تام هالند فیلم Spider-Man: No Way Home تاریک، غم‌انگیز و بی‌رحم توصیف کرد.

مطلب پیشنهادی:کدام یک از اعضای اونجرز می‌تواند یک تایتان را شکست دهد؟برای حل کردن مشکل تایتان‌ها به سراغ اونجرز برویم؟
کدام یک از اعضای اونجرز می‌تواند یک تایتان را شکست دهد؟

فیلم سینمایی Spider-Man: No Way Home ابتدا در تاریخ 15 دسامبر (24 آذر ماه) در بریتانیا و سپس دو روز بعد، 17 دسامبر در آمریکا اکران خواهد شد و فیلم Morbius نیز برای اکران در تاریخ 28 ژانویه 2022 (8 بهمن 1400) برنامه‌ریزی شده است.


سینما: رویداد دیزنی پلاس؛ از سریا‌ل‌های جدید مارول تا انیمیشن‌های پیکسار
تماشا با بالاترین کیفیت از یوتوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 12 =

دکمه بازگشت به بالا