عمومی

فیل اسپنسر گیم پس ایکس باکس را یک تجارت پایدار میداند

فیل اسپنسر گیم پس ایکس باکس را یک تجارت پایدار می‌داند

فیل اسپنسر، رئیس ایکس باکس در گفتگوی تازه خود از پایدار و باثبات بودن گیم پس، سرویس اشتراکی ایکس باکس گفت.

اسپنسر در گفتگو با Axios اذعان کرد که سرویس گیم پس ایکس باکس حکم تجارت پایداری را برای شرکت مایکروسافت دارد و از نظر آ‌ن‌ها، هدر دادن هزینه نیست. او به طور واضح گفت:

مطلب پیشنهادی:بهترین جایگزین برای ایکس باکس سری ایکسجایگرینی ارزان و مناسب!؟
بهترین جایگزین برای ایکس باکس سری ایکس

گیم پس در حال حاضر، هم از نقطه نظر تجاری و هم از نقطه نظر مشارکت و خلاقیت، بسیار خوب عمل می‌کند.

اسپنسر در ادامه گفت که گیم پس برای ایکس باکس، نقش «متمایزکننده واقعی» را در چشم‌انداز رقابتی ایفا خواهد کرد. با این وجود عده‌ای از مردم در رابطه با واقعیت‌های اقتصادی حول این سرویس اشتراکی، کنجکاو هستند و اینکه بدانند آیا واقعا تجارت پایدار و باثباتی به حساب می‌آید و در مجموع برای صنعت بازی مفید است یا خیر. گذشته از همه این‌ها، عده زیادی از مدیران برجسته و شناخته‌شده صنعت ویدیو گیم، پیش از این نگرانی‌ها و دغدغه‌های خود را در رابطه با مدل‌های تجاری اشتراکی بیان کرده بودند. اما اسپنسر با آن‌ها هم‌عقیده نیست:

گیم پس تنها موردی نیست که در ایکس باکس رو به رشد است و موارد دیگری وجود دارند. سازمان تنها بر روی این سرویس تمرکز نکرده و باید گفت به عنوان یک مورد مستقل در حال حاضر جایگاه بسیار پایداری دارد و منظور من از حال حاضر یعنی همین امروز. گیم پس پایدار و باثبات است.

می‌دانم که عده زیادی از مردم دوست دارند بنویسند که «ما در حال حاضر پول خود را می‌سوزانیم تا آخر سر در آینده دیگی از طلا را صاحب شویم». نه. گیم پس در وضعیت حال حاضر، خیلی خیلی پایدار است و به رشد خود ادامه می‌دهد.

مصاحبه فیل اسپنسر درباره گیم پس ایکس باکس

بله. می‌دانم که می‌توانید حساب و کتاب گیم پس را در بیارید. گمان می‌کنم شما نمی‌دانید که در حال حاضر این سرویس چه تعداد مشترک دارد یا آن که هر مشترک برای سرویس چه مقدار هزینه می‌کند. اما می‌توانید تصمیمات نسبتا آگاهانه‌ای بگیرید و عینا حساب و کتاب کنید که ما (ایکس باکس) تصور می‌کنیم گیم پس در نهایت چگونه خواهد بود، شما می‌توانید چنین محاسبه‌ای را در هر بخشی از تجارت انجام دهید. ولی باید بگویم که گیم پس کاملا پایدار و باثبات است.

اسپنسر اضافه کرد که گیم پس، سرویس اشتراکی بسیار خوبی است چراکه باعث شده تجربه‌های متنوع و مختلف از بازی‌ها در اختیار مردم قرار بگیرد. باید گفت که 2021 سال بزرگ و مهمی برای گیم پس بوده، پیش از این آثار خوبی همچون Hades و Yakuza: Like a Dragon و تقریبا کل مجموعه بازی‌های شرکت Bethesda بر روی این سرویس عرضه شده بودند و در ماه نوامبر نیز بازی‌های بزرگ و مهمی همچون Forza Horizon 5 و It Takes Two و Grand Theft Auto San Andreas: The Definitive Edition به آن اضافه شدند. تا پایان ماه نوامبر نیز بازی‌های بیشتری برای سرویس عرضه می‌شوند که پیش از این در خبری آن‌ها را نام برده بودیم.


سینما: رویداد دیزنی پلاس – از سریا‌ل‌های جدید مارول تا انیمیشن‌های پیکسار
تماشا کنید: با بالاترین کیفیت از یوتوب

مطلب پیشنهادی:چطور از لپ‌تاپ به عنوان نمایشگر ایکس باکس استفاده کنیم؟از لپ‌تاپ به عنوان مانیتور پرتابل استفاده کنید
چطور از لپ‌تاپ به عنوان نمایشگر ایکس باکس استفاده کنیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 4 =

دکمه بازگشت به بالا