سرگرمیعمومیویژه

زئوس، بلندترین سگ جهان

“آن سگ است یا پونی (اسب کوتاه و کوچک)؟” صاحب زئوس که عنوان بلندترین سگ دنیا را به خود اختصاص داده، می گوید سگ غول پیکرش به قدری بزرگ است که بچه ها فکر می کنند اون یک اسب است.

یک سگ دن غول پیکر 112 سانتی متری، عنوان بلندترین سگ جهان را در رکوردهای جهانی گینس به خود اختصاص داده است.

زئوس که براستی این نام برازنده اوست، 70 کیلوگرم وزن دارد و وقتی روی دو پای عقبی خود می ایستد، قد آن به طرز حیرت آوری به 214 سانتی متر می رسد.

صاحب این سگ، دنیس دوراگ اهل میشیگان، می گوید این سگ سه ساله به قدری بزرگ است که اغلب کودکان اون رو با اسب اشتباه می گیرند.

سگ غول پیکر: زئوس، دن غول پیکری که طول قامتش از پنجه تا کتف، به 112 سانتی متر می رسد و صاحبش دنیس، سمت راست عکس، می گوید اغلب بچه ها اون رو با اسب اشتباه می گیرند.سگ غول پیکر: زئوس، دن غول پیکری که طول قامتش از پنجه تا کتف، به 112 سانتی متر می رسد و صاحبش دنیس، سمت راست عکس، می گوید اغلب بچه ها اون رو با اسب اشتباه می گیرند. بدون ظرف: زئوس با مقداری از آب شیر آشپزخانه خانواده دوراگ در میشیگان خودش را سیراب می کند.بدون ظرف: زئوس با مقداری از آب شیر آشپزخانه خانواده دوراگ در میشیگان خودش را سیراب می کند.

ما یک خانواده نظامی اهل میشیگان هستیم و از اینکه صاحب بلندترین سگ جهان هستیم خیلی هیجان زده ایم.
خانم دوراگ افزود، زئوس روزانه 30 پوند غذا می خورد که این مساله به خودی خود خیلی ها را شگفت زده کرده است.

ما اغلب می شنویم: “هی، برای اسبتان زین نمی خواهید؟” یا “اون سگ است یا پونی؟” برخی از مردم هم معتقدند که اون خیلی سرگرم کننده است.

تمام قد: زئوس در حالی که روی پاهای عقبش ایستاده و طول قامتش به 214 سانتی متر می رسد،کنار صاحبش کوین دوراگ عکس انداخته است.تمام قد: زئوس در حالی که روی پاهای عقبش ایستاده و طول قامتش به 214 سانتی متر می رسد،کنار صاحبش کوین دوراگ عکس انداخته است.

وی افزود: “عکس العمل مردمی که آن را می بینندخیلی جالب است، مخصوصا بچه های خردسالی که فکر می کنند اون واقعا یک اسب است!”
زئوس، رکورد قبلی را که از آن یک دن غول پیکر به نام جورج هیولا بود، با یک اینچ شکست.
تا کنون بیش از 120 میلیون نسخه کپی از کتاب رکورد های جهانی گینس که اول بار در سال 1955 منتشر شد، در بیش از 100 کشور جهان به فروش رسیده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − نه =

دکمه بازگشت به بالا