عمومی

فیلمنامه فصل دوم سریال Taboo تقریبا نوشته شده است

فیلمنامه فصل دوم سریال Taboo تقریبا نوشته شده است

استیون نایت یکی از خالقان سریال Taboo سرانجام درباره فصل دوم سریال توضیحاتی بیشتری ارائه کرد و به نظر می‌رسد بیشتر داستان آن نوشته شده است.

سریال Taboo که سال 2017 از شبکه BBC پخش شد، توسط استیون نایت، تام هاردی و پدر چیپس هاردی ساخته شده است. همچنین از زمان تمدید شدن سریال که نقش اصلی آن توسط تام هاردی ایفا می‌شود، چهار سال می‌گذرد و تاکنون اخبار بسیار کمی درباره ادامه داستان آن منتشر شده است.

مطلب پیشنهادی:معرفی سریال‌های ماه رمضان 1400رو به جلو یا عقب‌گرد؟
معرفی سریال‌های ماه رمضان 1400

نایت در مصاحبه خود با Collider تایید کرد که شش قسمت از فصل دوم که 8 قسمت دارد نوشته شده است. او همچنین به شوخی اشاره کرد که در حال تلاش هستند تا بتوانند تام هاردی را به روی صحنه فیلمبرداری برگردانند. در واقع منظور او این بود که هاردی در حال حاضر برنامه‌های بسیار زیادی دارد و در ادامه پیش‌بینی کرد که فیلمبرداری‌های اولیه در «اوایل سال 2023» آغاز خواهد شد.

سریال Taboo

داستان سریال Taboo در سال 1814 رخ می‌دهد و ماجرای جیمز دلینی (تام هاردی) را دنبال می‌کند که از یک دوره 12 ساله در آفریقا به همراه چندین المان به لندن برمی‌گردد و قصد دارد با قاتل پدر خود و دستگاه های دولتی مبارزه کند.

در اوایل سال جاری، هاردی از ایده‌های خود برای فصل دوم Taboo صحبت کرد و به Esquire گفت:

مطلب پیشنهادی:نگاه اولیه به فصل پنجم سریال Money Heist؛ مثل همیشه عالیشروعی نفس‌گیر برای پایانی خوب
نگاه اولیه به فصل پنجم سریال Money Heist؛ مثل همیشه عالی

فصل دوم Taboo واقعا برای من مهم است و به فکر کردن زیادی نیاز دارد، زیرا واقعا از فصل اول لذت بردم و می‌خواهم فصل دوم رضایت بخش باشد.

او در آن زمان عنوان کرده بود که در حال بررسی ایده‌ها هستند و داستان می‌تواند خطی، ادامه‌دار یا به گذشته لندن مربوط شود. هرچند در آن زمان به نظر می‌رسید به داستان اصلی فصل دوم دست پیدا نکرده باشند، اما اکنون با وجود مصاحبه نایت، به نظر می‌رسد آن‌ها در حال کار روی پایان‌بندی فصل هستند.

هاردی ادامه داد:

مطلب پیشنهادی:تحلیل شخصیت میکاسا – در پناه یک شال قرمزبحث ارزش درونی
تحلیل شخصیت میکاسا – در پناه یک شال قرمز

در ذهن خود فکر می‌کردم، فرض کنید آن‌ها به آمریکا می‌رسند، به کانادا می‌رسند، سریع‌تر به سال 1968 برسند، حمله عید تت، جنگ ویتنام، CIA، ویت‌کنگ، فرانسوی‌ها. شجره خانواده دلینی را با افراد جدید بازسازی کند، اما به این فکر کنید که تاریخ و فساد چگونه تکرار می‌شود.

یا حتی می‌توانیم به دهه 1800، جنگ‌های ناپلئونی یا جنگ استقلال آمریکا برگردیم. هنوز هیچ یک از این ایده‌ها مورد تایید قلب و ذهن من قرار نگرفته است.

سریال Taboo

هاردی اخیرا در فیلم Venom: Let There Be Carnage حضور پیدا کرده است. با این وجود نسبت به فیلم قبلی، استقبال چندان خوبی از Venom 2 و بازگشت تام هاردی به نقش ادی براک نشده است و نمرات فیلم چندان درخشان نیست.


سینما: رویداد دیزنی پلاس؛ از سریا‌ل‌های جدید مارول تا انیمیشن‌های پیکسار و عصر یخ!

مطلب پیشنهادی:نگاهی به قسمت 2 تا 7 گیسو – عاشقانه 2حداقل از دل بهتر است!
نگاهی به قسمت 2 تا 7 گیسو – عاشقانه 2

تماشا کنید: با بالاترین کیفیت از یوتوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 4 =

دکمه بازگشت به بالا