عمومی

مایکروسافت به دنبال جانشین فیل اسپنسر است

مایکروسافت به دنبال جانشین فیل اسپنسر است

فیل اسپنسر رئیس ایکس باکس هیچ برنامه‌ای برای ترک این شرکت ندارد، اما به این موضوع فکر می‌کند که جانشین او در هدایت این تیم بازی‌سازی چه کسی خواهد بود.

اسپنسر که از زمان‌های بسیار قدیم در ایکس باکس بوده است، در گفتگو خود با GQ UK عنوان کرد که مایکروسافت او را تحت فشار قرار داده است تا به رئیس بعدی ایکس باکس نیز فکر کند. البته مایکروسافت به دنبال رئیس بعدی ایکس باکس پس از بازنشستگی فیل اسپنسر است.

مطلب پیشنهادی:راهنمای خرید ایکس باکس سری ایکس و اسچشم انداز نسل نهم برای مایکروسافت روشن است
راهنمای خرید ایکس باکس سری ایکس و اس

اسپنسر از سال 1988 در سمت‌های مختلفی برای مایکروسافت کار کرده است. او در واقع قبل از استخدام کامل به عنوان کارآموز شروع به کار کرده بود.

فیل اسپنسر

رئیس ایکس باکس در این رابطه گفت: «زمانی که به بهبودی تیم در بلندمدت فکر می‌کنید، باید این کار را انجام دهید.» او در ادامه عنوان کرد که انجام این کار و انتخاب یک فرد مناسب تصمیم بسیار درستی است.

اسپنسر از سال 2014 رهبر ایکس باکس بوده است. تا قبل از او، چندین مدیر اجرایی مختلف از جمله مارک ویتن مدیر ارشد محصول، مسئولیت ایکس باکس را بر عهده داشتند. پیش از ویتن نیز رئیس ایکس باکس «دن متریک» بود که مدت کوتاهی پس از رویداد رونمایی از ایکس باکس وان به دلیل انتقادهای بسیار زیاد، شرکت را ترک کرد.

مطلب پیشنهادی:چه تلویزیون‌هایی مناسب کنسول‌های نسل نهم هستند؟ورود به نسل نهم قرار است هزینه‌بر باشد
چه تلویزیون‌هایی مناسب کنسول‌های نسل نهم هستند؟

دوران تحت هدایت اسپنسر برای ایکس باکس تلاطم کمتری داشته است و بیشتر روی بازی‌ها، خرید استودیوها بزرگ و راه‌اندازی سرویس دیجیتال ایکس باکس گیم پس تمرکز شده است. با این وجود فیل اسپنسر از نظر بسیاری از افراد به عنوان نجات دهنده ایکس باکس لقب گرفته است و تاکنون برای موفقیت کنسول مایکروسافت و استودیوهای بازی‌سازی آن کارهای بسیار بزرگی انجام داده است. او همچنین تاکید کرده بود که کار خرید استودیوهای جدید آن‌ها ادامه پیدا خواهد کرد.

این مصاحبه در حالی انجام شد که مایکروسافت شب گذشته، بیستمین سالگرد کنسول ایکس باکس و بازی Halo: Combat Evolved را جشن گرفت.


ماینکرفت #48 – برنده چالش ماینکرفتمون یوتوبرهان یا یی‌ها؟

مطلب پیشنهادی:چطور از لپ‌تاپ به عنوان نمایشگر ایکس باکس استفاده کنیم؟از لپ‌تاپ به عنوان مانیتور پرتابل استفاده کنید
چطور از لپ‌تاپ به عنوان نمایشگر ایکس باکس استفاده کنیم؟

تماشای ویدیو از یوتوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا