عمومی

تعداد تفنگهای بازی Apex Legends کاهش پیدا خواهد کرد

تعداد تفنگ‌های بازی Apex Legends کاهش پیدا خواهد کرد

فصل یازدهم بازی Apex Legends با یک نقشه کاملا استوایی، شخصیت جدید و کلی سلاح مختلف در جریان بوده که به معنی تغییرات زیادی در گیم‌پلی بازی است.

با وجود اینکه بازیکنان از محتوای جدید بازی راضی هستند، اما گروهی با تعداد زیاد سلاح‌های ایپکس لجندز مشکل دارند. طی چند فصل گذشته تفنگ‌هایی مثل 30-30 Repeater، بوچک، Rampage و حالا CAR SMG به ایپکس لجندز اضافه شده‌اند. به همین خاطر بازیکنان در شبکه‌های اجتماعی ناراحتی خود از تعداد زیادی تفنگ‌های بازی را به اطلاع توسعه دهندگان رسانده‌اند.

مطلب پیشنهادی:زمان آغاز فصل هشتم بازی Apex Legends با رونمایی از لجند جدید مشخص شدیک تریلر داستانی جدید
زمان آغاز فصل هشتم بازی Apex Legends با رونمایی از لجند جدید مشخص شد

به تازگی یکی از اعضای استودیو در توییتر خود به این اشاره کرده است که ریسپاون اینترتینمنت قصد دارد تعداد سلاح‌های بازی را بالانس کند. دو روز پیش جان لارسون (John Larson) با انتشار پستی در توییتر در جواب به یکی از طرفداران، اعلام کرد که استودیو از این مشکل اطلاع دارد. خبر خوب این است که ریسپاون کار روی یک راه حلی مناسب را آغاز کرده.

بنابر گزارش سایت Game Rant، استودیو روی تغییرات برای نقشه استورم پوینت نیز کار می‌کند. به روزرسانی بعدی بازی روی این تمرکز خواهد داشت تا درگیری‌های آخر بازی را بهتر کند. از این رو به مناطق مختلفی از نقشه کاورهای بیشتری اضافه می‌شوند. جا دارد به این اشاره کنیم که استورم پوینت با کنار زدن World’s Edge به بزرگ‌ترین نقشه ایپکس لجندز تبدیل شده است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 13 =

دکمه بازگشت به بالا