عمومی

کار نوشتن فیلمنامه گلادیاتور 2 به پایان رسیده است

کار نوشتن فیلم‌‌نامه گلادیاتور 2 به پایان رسیده است

ساخت فیلم Gladiator 2 (گلادیاتور 2) از سال 2018 توسط کمپانی پارامونت آغاز شد و اکنون ریدلی اسکات (Ridley Scott) به عنوان کارگردان پایان کار فیلم‌نامه این دنباله را تایید کرده است.

پیتر کریگ (Peter Craig) با سابقه کار روی فیلم‌های The Town و The Batman، به همراه ریدلی اسکات فیلم‌نامه دنباله گلادیاتور را نوشته است. این دنباله روی شخصیت لوسیوس تمرکز دارد که در فیلم اول توسط اسپنسر تریت کلارک (Spencer Treat Clark) بازی می‌شد. اسکات که با سایت ددلاین مصاحبه‌ای داشت، درباره پایان کار فیلم‌نامه گلادیاتور 2 صحبت کرد:

مطلب پیشنهادی:ده فیلم اکشن که زنان را در نقش اصلی قرار می‌دهند
ده فیلم اکشن که زنان را در نقش اصلی قرار می‌دهند

اوه، فیلم‌نامه نوشته شده است. از قبل نوشته شده بود. ما جای خوبی داریم، یک مکان خوب و منطقی برای رفتن. شما نمی‌توانید یک فیلم دیگر از نوع گلادیاتور بسازید. اجزای اولیه‌ی کافی از فیلم اول وجود دارد تا کار را ادامه دهیم.

فیلم گلادیاتور 2

ریدلی اسکات در چند سال گذشته برنامه کاری بسیار شلوغی داشته است. فیلم The Last Due با بازی مت دیمن، آدام درایور، بن افلک و جودی کومر به تازگی اکران شده و تا چند هفته دیگر نیز فیلم House of Gucci با بازی آدام درایور، آلپاچینو، جرد لتو، سلما هایک و لیدی گاگا اکران خواهد شد. اسکات در حال حاضر روی فیلم Kitbag کار می‌کند و پس از اکران آن، فیلم‌برداری Gladiator 2 آغاز خواهد شد. Kitbag فیلمی درباره ناپلئون بناپارت با بازی واکین فینیکس (Joaquin Phoenix) است.

از آنجایی که این فیلم روی لوسیوس، پسر لوسیلا با بازی کانی نیلسن (Connie Nielsen)، تمرکز خواهد داشت، باید انتظار یک پرش زمانی 25 تا 30 ساله را داشته باشید. انتظار می‌رود راسل کرو که نقش ماکسیموس را برعهده داشت در این فیلم نیز حضور داشته باشد. در حال حاضر هیچ اطلاعات دیگری از داستان یا بازیگران در اختیار ما قرار ندارد. نکته جالب این است که کریس همسورث چندی پیش از علاقه خود برای حضور در گلادیاتور 2 صحبت کرده بود.

مطلب پیشنهادی:نقد فیلم Nomadland – کشور زرق و برق دار آواره‌هایک داستان خیره‌کننده از انزوای آمریکایی‌ها
نقد فیلم Nomadland – کشور زرق و برق دار آواره‌ها


ماینکرفت #48 – برنده چالش ماینکرفتمون یوتوبرهان یا یی‌ها؟
تماشای ویدیو از یوتوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + پنج =

دکمه بازگشت به بالا