عمومی

فیلم Venom 2 یک رکورد عالی دیگر در باکس آفیس بهجا گذاشت

فیلم Venom 2 یک رکورد عالی دیگر در باکس آفیس به‌جا گذاشت

فیلم ونوم 2 یا همان Venom: Let There Be Carnage درست مثل قسمت قبلی با استقبال بسیار خوبی از سوی هواداران مواجه شده است. این فیلم توانسته در باکس آفیس داخلی آمریکا به رقم عالی 200 میلیون دلار برسد.

طی هفته‌ای که گذشته، Venom 2 از طریق 2500 سینما حدود 4 میلیون دلار دیگر کسب کرد تا به دومین فیلم دوران پاندمی کرونا تبدیل شود که فروش آن در باکس آفیس داخلی از 200 میلیون عبور می‌کند. همان‌طور که در جریان هستید این فیلم قرار بود در سال 2020 اکران شود اما به‌خاطر مشکلات مرتبط با پاندمی بارها تاخیر خورد.

مطلب پیشنهادی:13 مورد از قدرتمندترین سیمبیوت‌های مارولاز نسل ونوم
13 مورد از قدرتمندترین سیمبیوت‌های مارول

لازم به ذکر است که فروش 200 میلیونی در باکس آفیس داخلی برای فیلم‌های بزرگ هیچ‌گاه دستاور عجیبی نبوده اما خب شرایط دو سه سال اخیر با همیشه متفاوت بوده و اکثر آثار سینمایی تقلای زیادی برای جبران هزینه‌های تولید خود داشته‌اند.

در نقد می‌خوانیم «ونوم 2 سرگرم کننده است، جلوه‌های ویژه بی‌نظیری دارد و در خلق صحنه‌های اکشن کم نمی‌گذارد و در پایان و بعد از عنوان بندی یک سکانس دارد که احتمالا تمامی هواداران کمیک بوک‌ها را به شدت به وجد می‌آورد، اما در نهایت فیلمی است به شدت یکبار مصرف، در واقع همان یک بار مصرف کردن آن هم فقط و فقط بخاطر برخی مزه‌پرانی‌های ونوم قابل هضم است و بس.»


ماینکرفت #48 – برنده چالش ماینکرفتمون یوتوبرهان یا یی‌ها؟
تماشای ویدیو از یوتوب

مطلب پیشنهادی:10 فیلم برتر ابرقهرمانی مخصوص بزرگسالاناز The Suicide Squad تا ددپول
10 فیلم برتر ابرقهرمانی مخصوص بزرگسالان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 4 =

دکمه بازگشت به بالا