عمومی

قابلیت استریم در توییچ به ایکس باکس بازمیگردد

قابلیت استریم در توییچ به ایکس باکس بازمی‌گردد

مایکروسافت اعلام کرد که قابلیت استریم در توییچ از طریق داشبورد ایکس باکس را یک بار دیگر فعال خواهد کرد.

برای اولین بار در سال 2014 از این قابلیت رونمایی شده بود که اجازه می‌داد بازیکنان به صورت مستقیم از طریق صفحه داشبورد ایکس باکس وان و با استفاده از رابط اصلی بخش ضبط ویدیو بازی خود را در سرویس توییچ استریم کنند. اکنون این قابلیت با پشتیبانی از وب‌کم و یکپارچگی مشابه به رابط کاربری ایکس باکس بازگشته است.

مطلب پیشنهادی:ویجی لاگ: قیمت بازی و چالش‌های خرید ایکس باکس سری ایکس در ایرانهر چیزی که باید از خرید ایکس باکس تو ایران بدونید
ویجی لاگ: قیمت بازی و چالش‌های خرید ایکس باکس سری ایکس در ایران

آزمایش کنندگان آلفا می‌توانند هم اکنون به این قابلیت جدید دسترسی داشته باشند و استفاده از آن نیز بسیار ساده است. در هنگام استفاده از این قابلیت، می‌توانید صدای بازی یا میکروفون را کم یا زیاد کنید، صدای سایر دوستان خود را به بازی اضافه کنید و فهرستی از بینندگان و مدت زمان استریم خود را مشاهده کنید.

استریم توییچ در ایکس باکس

آن‌ها اکنون می‌توانند با مراجعه به برگه «Capture and Share» از منو اصلی و انتخاب گزینه «Live Streaming» به استریم خود بازی بپردازند. همچنین زمانی که حساب کاربری توییچ شما به ایکس باکس متصل شده باشد، با استفاده از دکمه «Go live now» می‌توان بازی خود را در این سرویس استریم پخش کرد.

پیش از این، بازیکنان ایکس باکس برای استریم بازی خود باید اپلیکیشن توییچ را دانلود می‌کردند، اما اکنون این سرویس به سیستم عامل ایکس باکس اضافه شده است.

مطلب پیشنهادی:راهنمای خرید ایکس باکس سری ایکس و اسچشم انداز نسل نهم برای مایکروسافت روشن است
راهنمای خرید ایکس باکس سری ایکس و اس

همچنین با قابلیت استریم در توییچ می‌توانید وضوح و نرخ بیت بازی خود را از وضوح 360p در 500 کیلوبیت بر ثانیه تا وضوح 1080p با سرعت 6500 کیلوبیت در ثانیه افزایش دهید. مایکروسافت همچنین قابلیت پشتیبانی از وب کم‌های USB را به سرویس خود اضافه کرده است.

نهایتا، هنوز مشخص نیست این به‌روزرسانی تا چه زمانی در دسترس کاربران عمومی کنسول‌های ایکس باکس قرار خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 15 =

دکمه بازگشت به بالا