عمومیویژه

امضای فیل اسپنسر روی کنترلر ویژه بیستمین سالگرد ایکس باکس

امضای فیل اسپنسر روی کنترلر ویژه بیستمین سالگرد ایکس باکس

کاربرانی که کنترلر ایکس باکس که برای بیستمین سالگرد آن طراحی شده را زودتر دریافت کرده‌اند، متوجه امضای فیل اسپنسر، رئیس ایکس باکس در آن شدند.

تام وارن، سردبیر ارشد ورج، تصاویری را از کنترلر ویژه بیستمین سالگرد ایکس باکس منتشر کرده که طراحی آن را به خوبی نشان می‌دهد. ظاهرا زیر صفحه پلاستیکی پوشش باتری‌های کنترلر، عبارت «وقتی همه بازی می‌کنند، همه ما برنده می‌شویم» وجود دارد و زیر آن نیز امضای فیل اسپنسر دیده می‌شود.

مطلب پیشنهادی:نقد فیلم Persian Lessons – درس‌های فارسی در اردوگاه نازی‌هاجنگ لُغات در یک اردوگاه کار آلمان‌ها
نقد فیلم Persian Lessons – درس‌های فارسی در اردوگاه نازی‌ها
کنترلر ایکس باکس

کنترلر ویژه ایکس باکس که در 15 نوامبر (23 دی) به مناسب بیستمین سالگرد عرضه ایکس باکس عرضه خواهد شد، نیمه مات است و طرح‌های نئون سبز رنگی روی آن دیده می‌شود. همچنین روی این کنترلر لوگوی بسیار کوچک بیست سالگی ایکس باکس درج شده است.

مایکروسافت قرار است به مناسب بیستمین سالگرد کنسول ایکس باکس، رویداد زنده‌ای را برگزار کند. ردموندی‌ها قبلا تایید کردند که در این رویداد که روز دوشنبه (فردا) برگزار خواهد شد، هیچ بازی معرفی نمی‌شود، اما از طرفداران درخواست کرد تا در آن حضور داشته باشند.

همچنین چندین بازی ایکس باکس 360 از جمله برخی عناوین بتسدا مانند Fallout 3 به‌روزرسانی جدیدی دریافت کرده‌اند که جزئیات آن فردا مشخص خواهد شد.علاوه بر Fallout 3 بازی‌های دیگری از جمله Fallout New Vegas، The Elder Scrolls IV: Oblivion، Fable anniversary، Dead Space، Dead Space 3، Dragon Age Origins، Dragon Age 2 و Fable 3 به‌روزرسانی جدیدی در ایکس باکس 360 دریافت کرده‌اند.

مطلب پیشنهادی:نقد فیلم The Father – درامی دلخراش پیرامون زوال عقلفیلم پدر با احساسات زنده قلب شما را می‌شکند
نقد فیلم The Father – درامی دلخراش پیرامون زوال عقل

رویداد پیش رو ایکس باکس به صورت کلی به گذشته این کنسول نگاهی خواهد انداخت و بسیاری از منابع اعتقاد دارند که این امر می‌تواند منجر به بهبود ویژگی backward compatibility یا سازگاری عقبرو برای بازی‌ها شود. با این وجود فردا اطلاعات بیشتری منتشر خواهد شد.

رویداد ایکس باکس در تاریخ 24 آبان و ساعت 21:30 به وقت تهران یعنی دقیقا 20 سال پس از عرضه ایکس باکس اصلی برگزار خواهد شد.


Top 10: دلایلی که نشان‌ می‌دهند اساسینز کرید و واچ داگز دنیایی مشترک دارند

مطلب پیشنهادی:10 سریال انیمیشنی که بر اساس فیلم‌های مشهور ساخته شده‌انداحیای عناوین محبوب در قالب انیمیشن
10 سریال انیمیشنی که بر اساس فیلم‌های مشهور ساخته شده‌اند

تماشا از کانال یوتیوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه − 1 =

دکمه بازگشت به بالا