بیوگرافیچهره هاعمومیویژه

بیوگرافی و عکس های اینستاگرام رابرت نپر و همسر و پسرش و فیلم ها و سریال ها

بیوگرافی و زندگی نامه رابرت نپر

عکس رابرت نپرعکس رابرت نپر

رابرت نپر با نام کامل رابرت لیل نپر به انگلیسی Robert Knepper در 8 ژوئیه 1959 درفرمونت، اوهایو آمریکا متولد شد.

مادرش پت دیک عضو انجمن تئاتر و پدرش دونالد نپر دامپزشک هستند، مادرش در سال 2003 درگذشت.

قد او 175 سانتیمتر است.

نپر از سنن نوجوانی به دلیل فعالیت مادرش در انجمن تئاتر، به این رشته علاقمند شد. پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان در سال 1977 به دانشگاه نورث وسترن رفت و در رشته ی تئاتر دراما مشغول به تحصیل شد اما به زودی تحصیل را نیمه کاره رها کرد و به نیویورک رفت تا به کار در تئاتر بپردازد.

رابرت نپر و پسرش بنجامین پیتررابرت نپر و پسرش بنجامین پیتر

فیلم ها و سریال های رابرت نپر

رابرت در سال 1986 با بازی در تعدادی سریال تلویزیونی به بازیگری حرفه ای روی آورد.

از سریال های معروف او می توان به شهر جنایتکاران، قهرمان ها، فرار از زندان در کنار ونتورث میلر و دومینیک پرسل، میهن در کنار کلیر دانس و دامیان میلر و داستان ترسناک آمریکایی اشاره کرد.

هیتمن، ترانسپورتر 3 در کنار جیسون استاتهام، آر آی پی دی در کنار رایان رینولدز، عطش مبارزه : زاغ مقلد 1 و 2 در کنار جنیفر لارنس، گونه 3 و جک ریچر : هرگز باز نگرد در کنار تام کروز از فیلم های موفق او در هالیوود محسوب می شوند.

رابرت نپر در فرار از زندانرابرت نپر در فرار از زندان

رابرت نپر از ازدواج اول خود با توری هرالد یک پسر به نام بنجامین پیتر دارد که در سال 2002 متولد شده، پس از جدایی از هرالد در سال 2009 با نادینی کری دوست شد، این دو در سال 2013 با هم ازوداج کردند.

ماجرای آزار جنسی رابرت نپر

در 8 نوامبر 2017، طراح لباس آمریکایی سوزان برترام، رابرت نپر را متهم به آزار جنسی در سال 1991 کرد. رابرت در پاسخ به این خانم گفت : من واقعا از این موضوع شوکه و متعجب هستم و این اتهامات کاملا دروغ و بی اساس هستند.

پس از آن چند زن دیگر هم این ادعا را تکرار کردند و هر دفعه نپر خود را بی گناه اعلام می کرد. او حاضر نشد که با نشریات مصاحبه کند و فقط در جواب می گفت که همسر، خانواده و دوستان نزدیک من، شخصیتم را بهتر می شناسند و من از حمایت های همه جانبه ی آن ها سپاسگزار هستم.

رابرت نپر و همسرش نادینی کریرابرت نپر و همسرش نادینی کری

در پی این اتهام ها، تحقیقاتی در این زمینه انجام شد و در دادگاه رابرت نپر بی گناه شناخته و مشخص شد که سوزان برترام دچار بحران روحی و افسردگی شدید بوده و از این طریق قصد داشته تا پولی به دست بیاورد.

ثروت او حدود 2 میلیون دلار تخمین زده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × یک =

دکمه بازگشت به بالا