عمومی

دکتر دیسریسپکت جزئیات تازهای از بن شدن خود در توییچ افشا کرد

دکتر دیسریسپکت جزئیات تازه‌ای از بن شدن خود در توییچ افشا کرد

پس از گذشت تقریباً یک سال و نیم از بن شدن کاربر معروف توییچ، دکتر دیسریسپکت حالا اطلاعات جدیدی در رابطه با محرومیت خود می‌دهد.

ماه ژوئن 2020 (خرداد 1399) دکتر دیسریسپکت بدون هیچ توضیح و بدون هیچ اخطار قبلی از توییچ بن شد. در آن زمان، دکتر دیسریسپکت یکی از بزرگ‌ترین و معروف‌ترین استریمرهای توییچ در دنیا بود و در ابتدای سال 2020 نیز قرارداد هنگفتی با این پلتفرم استریم بازی‌ها امضاء کرده بود. تا به امروز هنوز خبر به طور دقیق نمی‌دانیم که چرا این کاربر بن شد ولی او در ماه آگوست اعلام کرد که از توییچ که متعلق به شرکت آمازون است، به دلیل محرومیت خود شکایت خواهد کرد.

مطلب پیشنهادی:هرآنچه باید در مورد Twitch بدانیدبا ابزاری که توییچ در اختیار شما قرار می‌دهد کار کنید
هرآنچه باید در مورد Twitch بدانید

این استریمر در ماه آگوست در استریم خود گفت:

نمی‌تونم در موردش حرف بزنم ولی عده زیادی از مردم از من می‌پرسن، «می‌دونی علتش چی بوده؟» آره حالا می‌دونم که علتش چی بوده.

الان چند ماهه که می‌دونم علتش چی بوده و فقط این رو می‌تونم بهتون بگم که یک دلیلی وجود داره که قراره از اون عوضی‌ها شکایت کنم. نمی‌دونم دیگه چطور بگم. میزان آسیبی که به من رسوندن رو فقط نمی‌دونم چطور… نه ولش کنین، نه، نه.

اینکه نتیجه دادخواهی چه خواهد بود هنوز مشخص نیست، ولی به احتمال زیاد مشخص خواهد کرد که چرا این استریمر محبوب از توییچ بن شده بود. دکتر دیسریسپکت آشکار کرد که قضیه بن شدن، چه تاثیر منفی‌ای بر خود او و بر حرفه استریمر بودنش گذاشته است. به طور مثال، استریمر ادعا می‌کند شرکت EA که یکی از بزرگ‌ترین شرکای تجاری دکتر تا قبل از قضیه بن شدن بود، پس از محرومیت توییچ و شک و شبهه پیرامون آن، تاکنون دیگر با او همکاری نکرده است.

دکتر دیسریسپکت در استریم اخیر خود گفت:

مطلب پیشنهادی:چطور برای توییچ درگاه دونیت بسازیم؟دونیت، یکی از بهترین و البته ساده‌ترین شیوه‌های کسب درآمد مستقیم به وسیله توییچ
چطور برای توییچ درگاه دونیت بسازیم؟

دوستان، باید بگم که من در لیست سیاه مخفی EA هستم، این شرکت بدون اینکه به من خبر بده، من رو بلاک کرده. من توی یک لیستی هستم. از موقعی که مار بنفش کثیف من رو بن کرد، در پشت صحنه از جهات مختلف ضربه خوردیم دوستان. از خیلی جهات ضربه بدی خوردیم و فقط هم منظورم قرارداد اولیه (با توییچ) نیست.

طبق گفته‌های Two-Time (لقبی که دکتر دیسریسپکت به خود داده و از دو قهرمانی پشت سر هم او در سال‌های دور می‌گوید)، از زمانی که توییچ او را بن کرد، نتورکینگ و همکاری با شرکای تجاری برای مسائل بازاریابی و همچنین تبلیغات، برای او تبدیل به یک کابوس شده‌اند. باید اذعان کرد که بازاریابی و قراردادهای تبلیغاتی سهم عمده‌ای از درآمد استریمرهای توییچ را دارند.

به خاطر همین بن شدن، مجبور شدیم با تهمت و افترای زیادی دست و پنجه نرم کنیم. دیوونه‌کننده است. اینکه در عرضه بازی جدید بتلفیلد شرکت نکنی… اول از همه باید بگم که یک سال و نیم رد شده. EA… اینقدر رقت‌انگیز نباش. داری از two-time حرف می‌زنی، کسی که دو بار پشت سر هم قهرمان شده… الان دارم به جام‌های قهرمانیم که سمت چپ شونه‌ام هستن، نگاه می‌کنم. اینقدر رقت‌انگیز و ترسو نباش، لعنتی. خجالت‌آوره.

همانطور که اشاره شد، دکتر دیسریسپکت از توییچ شکایت می‌کند و این احتمال وجود دارد که قضیه محرومیت به زودی به طور کامل افشا شود. زمانی که این اتفاق بیفتد، شما را در جریان امور قرار خواهیم داد. پیش از این دکتر اعلام کرده بود که قصد دارد استودیوی بازی‌سازی خود را تاسیس کند.


Top 10: دلایلی که نشان‌ می‌دهند اساسینز کرید و واچ داگز دنیایی مشترک دارند

مطلب پیشنهادی:اصطلاحات رایج توییچ که باید در موردشان بدانید – بخش دومفرهنگ توییچ را عمیق‌تر بشناسید
اصطلاحات رایج توییچ که باید در موردشان بدانید – بخش دوم

تماشا از کانال یوتیوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 10 =

دکمه بازگشت به بالا