عمومی

Roblox برای چندین روز از دسترس خارج شده است

Roblox برای چندین روز از دسترس خارج شده است

وب‌سایت و بازی Roblox برای چندین روز با مشکلاتی مواجه شده است و توسعه‌دهنده آن ادعا می‌کند در حال رفع مشکلات بازی است.

Roblox یکی از محبوب‌ترین بازی‌های جهان، طی روز دو گذشته از دسترس خارج شده است. پلتفرم بازی بزرگ که بیشتر توسط کودکان زیر 13 سال استفاده می‌شود، برای اولین بار از روز 28 اکتبر با مشکلی مواجه می‌شود که از آن زمان تاکنون بازی و وب‌سایت آن به درستی کار نمی‌کنند. استودیو Roblox Corporation از زمان شروع قطعی با انتشار دو بیانه، عنوان کرده که به سختی در حال کار روی رفع مشکلات است تا همه چیز به حالت عادی بازگردد.

مطلب پیشنهادی:راهنمای انتخاب کلاس‌های مبارزاتی در Outridersدر ایناک با هیولاها مبارزه کنید
راهنمای انتخاب کلاس‌های مبارزاتی در Outriders

بازی Roblox

با این وجود، به غیر از این اظهارات، هیچ اطلاعت دیگری در مورد علت قطعی این پلتفرم ارائه نشده است. همچنین در حال حاضر هیچ چارچوب زمانی مشخصی برای بازگشت بازی Roblox ارائه نشده است.

بیانیه دیگری نیز عصر روز گذشته در توییتر منتشر شد اما دقایقی بعد حذف شد. در این بیانیه آمده است که استودیو توسعه‌دهنده یعنی Roblox Corporation اعتقاد دارد یکی از دلایل اصلی قطع شدن بازی و وب‌سایت‌ها را شناسایی کرده و در حال انجام کارهای لازم برای راه‌اندازی مجدد Roblox در سریع‌ترین زمان ممکن هستند. هنوز مشخص نیست که این بیانیه جدید به چه دلیل حذف شده است.

بازی Roblox

Roblox شاید یکی از بزرگترین بازی‌های جهان محسوب می‌شود که ماهانه بیش از 200 میلیون بازیکن دارد. با این وجود توسعه‌دهنده از آن به جای یک بازی، به عنوان «پلتفرم» یاد می‌کند. در واقع Roblox بیشتر شبیه به یک چارچوب برای ساخت بازی است.

مطلب پیشنهادی:راهنمای بیلدها در Outriders – کلاس پایرومنسر (Pyromancer)با آتش به جنگ دشمنان بروید
راهنمای بیلدها در Outriders – کلاس پایرومنسر (Pyromancer)

سال‌های گذشته برای Roblox بسیار مهم بوده است، زیرا همه‌گیری کرونا باعث شد بسیاری از کودکان در خانه‌های خود قرنطینه شوند که همین امر باعث رشد سریع این پلتفرم شد. علیرغم این موفقیت، با جنجال‌هایی نیز مواجه شد که از جمله آن‌ها می‌توان به شکایت بزرگ صنعت موسیقی و ادعاهایی مبنی بر «سواستفاده از توسعه‌دهندگان جوان برای کسب سود» اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − ده =

دکمه بازگشت به بالا