عمومی

تیک تو سری GTA به اندازه جیمز باند دوام خواهد داشت

تیک تو: سری GTA به اندازه جیمز باند دوام خواهد داشت

استراوس زلنیک مدیرعامل تیک تو اعتقاد دارد که سری جی تی ای (GTA) تا زمانی که جیمز باند دوام بیاورد، ادامه خواهد داشت. از زمان عرضه اولین فیلم جیمز باند بیش از 50 سال می‌گذرد.

در کنفرانس سرگرمی‌های تعاملی مجازی جفریز از این مدیر اجرایی سوال شد که آیا فرانچایزهای اصلی تیک تو می‌توانند با وجود پیشرفت‌های فناوری و تغییرات صنعت بازی به حیات خود ادامه دهند یا خیر. زلنیک در پاسخ عنوان کرد:

مطلب پیشنهادی:داستان کامل GTA Vبرای شنیدن داستان پرفروش‌ترین سرگرمی تاریخ آماده شوید
داستان کامل GTA V

اگر واقعا عالی باشد، ادامه پیدا خواهد کرد. نمی‌دانم فیلم جدید جیمز باند را دیده‌اید اما واقعا دوست دارید که هر فرانچایزی مانند آن باشد.

فرانچایزهای سرگرم‌کننده و باارزش کمی وجود دارد که در این دسته قرار می‌گیرند و فکر می‌کنم GTA یکی از آنهاست. Red Dead نیز یکی از آنهاست و NBA نیز مشخصا یکی از این فرانچایزها محسوب می‌شود زیرا بازی بسکتبال به حیات خود ادامه خواهد داد.

سری GTA

اولین بازی سری GTA سال 1997 برای پی‌سی و پلی استیشن منتشر شد، بنابراین از زمان حیات این فرانچایز نیز نزدیک به 25 سال می‌گذرد. با این وجود برای مقایسه با مجموعه‌های بزرگ دیگری از جمله ماریو (1985) و سونیک (1991) راه بسیار طولانی را در پیش دارد و همچنین از نظر قدمت فاصله بسیار زیادی با جیمز باند دارد.

هم اکنون طرفداران منتظر معرفی بازی GTA 6 هستند که البته شایعات حکایت می‌کنند که روند توسعه آن چندان منظم پیش نمی‌رود و حتی بازی یک بار در سال 2019 به صورت کلی ریبوت شده است. به نظر می‌رسد بازی زمان در سال 2025 عرضه خواهد شد.

مطلب پیشنهادی:ویجی‌لاگ: چطوری در GTA V پلیس شویم؟در آن سوی قانون
ویجی‌لاگ: چطوری در GTA V پلیس شویم؟


ویجی‌لاگ پلاس: وضعیت آشفته جی‌تی‌ای 6 و تحلیل نمایش الدن رینگ

تماشای نسخه با کیفیت از کانال یوتیوب

مطلب پیشنهادی:ویجی لاگ: اخبار جدید جی‌تی‌ای 6چه انتظاراتی از GTA بعدی داریم؟
ویجی لاگ: اخبار جدید جی‌تی‌ای 6

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − سه =

دکمه بازگشت به بالا