عمومی

سازنده Doom Eternal احتمالا روی بازی Quake کار میکند

سازنده Doom Eternal احتمالا روی بازی جدید Quake کار می‌کند

از آنجایی که پشتیبانی از بازی Doom Eternal به پایان رسیده، استودیو اید سافتور کار روی پروژه جدید خودش را آغاز کرده و به دنبال نیرو کار جدید است.

اید سافتور به دنبال یک انیماتور فنی ارشد، طراح اسکای‌ابکس، طراح مفهومی محیطی است. از توضیحات مربوط پست طراح می‌توان اطلاعاتی از پروژه جدید استودیو به دست آورد. طراح مسئول تجسم و اجرای مناظر علمی تخیلی، محیط فانتزی و اسکای باکس با کیفیت بازی‌های AAA خواهد بود. به صورت کلی طراح‌هایی که استودیو مد نظر دارد باید در استایل علمی تخیلی و فانتزی مهارت داشته باشند. چند پست فنی دیگر نیز در اید سافتور باز شده‌ است.

مطلب پیشنهادی:بررسی بازی Deathloop – نامزد اصلی بهترین بازی سالدستپخت جدید استودیو Arkane
بررسی بازی Deathloop – نامزد اصلی بهترین بازی سال

استودیو همچنین به این اشاره کرده که این افراد روی یک فرانچایز شوتر اول شخص قدیمی کار می‌کند. از این رو گزینه‌های موجود به دو بازی Doom و Quake محدود می‌شود. Doom Eternal در سال 2020 در کنار دو بسته الحاقی به بازار عرضه شد و توانست بازخوردهای خوبی از بازیکنان و منتقدان کسب کند. آخرین نسخه از Quake نیز Quake Champions نام دارد که نتوانست چندان مورد توجه قرار گیرد. اید سافتور در سال 2018 استراتژی خود برای این عنوان را تغییر داده و Quake Champions را به یک بازی رایگان تبدیل کرد.

کاوری از بازی Quake از استودیو اید سافتور

همچنین به مناسبت سالگرد 25 سالگی Quake، ریمستری از اولین نسخه این مجموعه برای پلتفرم‌ها مدرن به بازار منتشر شده است. این نسخه ریمستر شده از رزولوشن 4K، مدل‌های پیشرفته، روشنایی پویا، آنتی آلیاسینگ و ویژگی‌های دیگری برخوردار است. در انتها باید به این نیز اشاره کنیم هر سه بازی Quake از چند ماه پیش به سرویس گیم پس اضافه شده‌اند و هم‌اکنون در دسترس قرار دارند.

در نهایت باتوجه به همین سالگرد 25 سالگی و اتفاقاتی که اخیرا برای سری Quake افتاده، احتمالا می‌رود اید سافتور روی نسخه جدیدی از آن کار کند. شما فکر می‌کنید پروژه جدید استودیو چیست؟

مطلب پیشنهادی:بهترین بازی‌های ایکس باکس در سال 2021آماده باشید برای ماجراجویی‌های جدید
بهترین بازی‌های ایکس باکس در سال 2021


(1) بهروزرسانی جدید Doom Eternal، مشکلات آن را برطرف می کند
بهروزرسانی 61 بازی Doom Eternal در دسترس قرار گرفت شایعه احتمالا یک بازسازی جدید از سری Quake برای ایکسباکس سری ایکس در دست ساخت است اید سافتور در حال کار بر روی یک حالت تک نفره Horde برای Doom Eternal است


(2) پروژه جدید سازنده بازی Doom در سبک شوتر خواهد بود - دنیای بازی
طبق آخرین اخبار بازی، جان رومرو که پشت سر پروژههای تیراندازی موفق بسیاری همچون Doom و Quake بوده است، احتمالا در حال کار روی یک بازی استراتژیک به نام Empire of Sin است. اما این به معنای این نیست که او برنامهای برای بازگشت به


(3) اولین ویدیوی گیمپلی بازی Doom Eternal در Quake Con 2018
بتسدا همانطور که وعده داده بود، اولین تریلر گیم پلی بازی Doom Eternal را منتشر کرد.httpswww.zoomg.ir


(4) چطور Doom فضای بازیهای کامپیوتری را برای همیشه تغییر داد
13.12.2018 چطور Doom فضای بازیهای کامپیوتری را برای همیشه تغییر داد این کهنالگوی بازیهای تیراندازی، پس از گذشت 25 سال هنوز هم روی فضای بازیهای کامپیوتری تأثیرگذار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + شانزده =

دکمه بازگشت به بالا