عمومی

تام هالند باید در فیلم Spider-Man No Way Home با ترس دوران کودکیش روبه رو شود

تام هالند باید در فیلم Spider-Man: No Way Home با ترس دوران کودکیش روبه رو شود

حضور دکتر اختاپوس با بازی آلفرد مولینا (Alfred Molina) در فیلم Spider-Man: No Way Home تایید شده است و این موضوع به معنی این است که تام هالند باید با ترس دوران کودکیش روبه رو شود.

کم کم به تاریخ اکران فیلم Spider Man: No Way Home نزدیک می‌شویم و به همین خاطر تام هالند 25 ساله به مجله امپایر مصاحبه‌ای داشته است. او در این مصاحبه به ترس خودش از شخصیت دکتر اختاپوس از فیلم Spider Man 2 اشاره کرد. او که در آن زمان تنها هشت سال سن داشت گفت:

مطلب پیشنهادی:سنگ‌های ابدیت چه هستند و چه سرنوشتی در دنیای سینمایی مارول داشتند؟قدم به قدم با سنگ‌های رنگارنگ مارول
سنگ‌های ابدیت چه هستند و چه سرنوشتی در دنیای سینمایی مارول داشتند؟

من شیفته فیلم‌های سم ریمی بودم. یادم می‌آید که برای اولین بار آلفرد را در لباسش دیدم، عینکش را زده بود و کمربندش را بسته بود، همان چیزی که پاها به آن وصل می‌شدند. یادم می‌آید وقتی بچه بودم از او می‌ترسیدم.


خرید فانکو پاپ مرد عنکبوتی آهنین

داستان فیلم از جایی شروع می‌شود که هویت واقعی اسپایدرمن لو رفته و پیتر پارکر به دیدن «دکتر استرنج» و «وونگ» می‌رود تا از آن‌ها برای پاک کردن هویت واقعی خود کمک بگیرد. دکتر استرنج موافقت می‌کند تا به پیتر کمک کند اما مشکلاتی رخ می‌دهد که آن‌ها را با خطرات مولتی‌ورس مواجه می‌کند. همین موضوع باعث می‌شود تا طرفداران شاهد بازگشت آلفرد مولینا در نقش دکتر اختاپوس و بقیه ویلن‌های شناخته‌شده مثل الکترو و گرین گابلین باشند.

مطلب پیشنهادی:5 ویژگی خاص بدن بلک ویدوشاید بیوه سیاه شبیه انسان‌ها باشد اما شرایط بدنی‌اش فرق دارند
5 ویژگی خاص بدن بلک ویدو

Spider-Man: No Way Home توسط جان واتس کارگردانی می‌شود و یکی از مهم‌ترین فیلم‌ها در فاز چهارم دنیای سینمایی مارول خواهد بود. دیگران اعضای تیم بازیگری شامل بندیکت کامبربچ، زندیا، ماریسا تومی (Marisa Tomei)، تونی رولوری (Tony Revolori) و جیکوب باتالون (Jacob Batalon) می‌شود. همچنین با اینکه حضور توبی مگوایر و اندرو گارفیلد به شکل رسمی تایید نشده اما تقریبا با قطعیت می‌توان گفت که آن‌ها را در قسمت جدید مرد عنکبوتی خواهیم دید.

مطلب پیشنهادی:بتمن چگونه اونجرز را شکست می‌دهد؟شوالیه تاریکی در برابر انتقام جویان
بتمن چگونه اونجرز را شکست می‌دهد؟

فیلم سینمایی Spider-Man: No Way Home در تاریخ 17 دسامبر 2021 (26 آذر ماه) اکران خواهد شد.


(1) فیلم Spider-Man No Way Home تاریک، غمانگیز و بیرحم خواهد بود
با وجود اینکه فیلم Spider-Man No Way Home از وقوع مولتیورس و حضور ویلنهای کلاسیک و قدیمی خبر میدهد، باید نسبت به عناوین گذشته انتظار داستان تاریکتری را داشته باشیم. تام هالند در همین درباره در


(2) داستان فیلم Spider-Man No Way Home تاریک و غمناک است
با نزدیک شدن به زمان اکران فیلم مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست یا همان Spider-Man No Way Home اخبار و حواشی تازهای به گوش میرسد. ا


(3) تام هالند عنوان رسمی قسمت دوم فیلم Spider-Man را فاش کرد
24062018 تام هالند عنوان رسمی قسمت دوم فیلم Spider-Man را فاش کرد. از سعید زعفرانی منتشر شده در 2100 یکشنبه 3 تیر 1397. تام هالند جوان که حالا به خوبی در نقش پیتر پارکر و مرد عنکبوتی جا افتاده و در آخرین


(4) تام هالند زمان پایان فیلمبرداری Spider-Man 3 را فاش کرد
تام هالند بازیگر نقش مرد عنکبوتی، در آخرین صحبتهای خود اطلاعات تازهای از زمان پایان فیلمبرداری Spider-Man 3 به طرفداران این عنوان میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + 5 =

دکمه بازگشت به بالا