عمومی

ریمستر سهگانه GTA بیش از دو سال در دست ساخت قرار داشت

ریمستر سه‌گانه GTA بیش از دو سال در دست ساخت قرار داشت

ریمستر سه‌گانه GTA چند هفته پیش به صورت رسمی معرفی شد و میان طرفداران سروصدای زیادی به پا کرد. اکنون اطلاعات جدیدی از روند توسعه این بازی در اختیار ما قرار گرفته است.

توسعه این سه‌‌گانه توسط راکستار صورت نگرفته و این استودیو Grove Street Games است که وظیفه انجام این کار را برعهده داشت. بنابر صفحه لینکدین مدیرعامل این استودیو، آن‌ها بیشتر از دو سال پیش توسعه Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition را آغاز کرده‌اند. همچنین باید به این اشاره کنیم که Grove Street Games از موتور بازی‌سازی آنریل انجین استفاده می‌کند تا این سه بازی قدیمی را به پلتفرم‌های مدرن بیاورد.

مطلب پیشنهادی:تیک-تو دوباره به مادهای بازی GTA حمله می‌کندهدف این شرکت چیست؟
تیک-تو دوباره به مادهای بازی GTA حمله می‌کند


خرید کیف حمل PS4 طرح GTA V

استودیو Grove Street Games در زمینه ریمستر بازی‌های کلاسیک سابقه بسیار خوبی دارد و آن‌ها در گذشته نیز با راکستار همکاری داشته‌اند. این توسعه دهنده تاکنون روی ریمستر مکس پین، GTA: Chinatown Wars و Bully کار کرده است. به همین خاطر بهترین انتخاب ممکن برای کار روی سه‌گانه GTA بود. در انتها باید به ریمستر سه‌گانه GTA نیز اشاره کنیم با تغییرات قابل توجهی همراه است که بدون شک یکی از مهم‌ترین آن‌ها به‌روزرسانی و پیاده‌سازی سیستم هدف گیری و کنترل مشابه بازی Grand Theft Auto 5 است. از طرف دیگر این بازی‌ها از لحاظ بصری قابل مقایسه با عناوین مدرن نیستند و این موضوع انتقادات زیادی را به همراه داشته است.

ریمستر سه‌گانه GTA در تاریخ 20 آبان به صورت دیجیتالی و در تاریخ 15 آذر به صورت فیزیکی برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس، نینتندو سوییچ و پی‌سی منتشر خواهد شد.

مطلب پیشنهادی:پرونده بازی Agent: چه اتفاقی برای بازی فراموش‌شده راکستار افتاد؟تماشا کنید
پرونده بازی Agent: چه اتفاقی برای بازی فراموش‌شده راکستار افتاد؟


(1) ریمستر سهگانه GTA بیش از دو سال در دست ساخت قرار داشت
آیا دو سال کافی است ریمستر سهگانه gta چند هفته پیش به صورت رسمی معرفی شد و میان طرفداران سروصدای زیادی به پا کرد. اکنون اطلاعات جدیدی از روند توسعه این بازی در اختیار ما قرار گرفته است.


(2) ریمستر سه گانه GTA دو سال است در دست ساخت قرار گرفت
01112021 ریمستر سهگانه gta چند هفته پیش به صورت رسمی معرفی شد و میان طرفداران سروصدای زیادی به پا کرد.


(3) ساخت ریمستر GTA Trilogy بیش از دو سال طول کشیده است
31102021 ساخت ریمستر GTA Trilogy بیش از دو سال طول کشیده است. معرفی بازی Grand Theft Auto The Trilogy Definitive Edition باعث ایجاد شور و هیجان زیادی میان طرفداران شده و بسیاری منتظر انتشار بازی هستند تا بالاخره از کیفیت


(4) نسخه ریمستر سه گانه GTA بزودی از راه میرسد - دنیای بازی
براساس گزارش تازه انتشاریافته، راکستار در حال توسعه نسخه ریمستر سه گانه GTA یعنی 3 بازی Vice City، San Andreas و GTA 3 است که برنامه ریزی شده انتهای سال 2021 منتشر شود. با دنیای بازی همراه باشید.


(5) شایعه توسعه بازی GTA 6 با مشکل مواجه شده است - فارس کیدذ
ظاهرا ریمستر سه نسخه از gta در دست ساخت قرار دارد پیش از این قصد داشت بازی را در سال 2020 رونمایی کند. توسعه ریمستر سه گانه gta بیش از دو سال زمان برده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + پانزده =

دکمه بازگشت به بالا