عمومی

برخی کدهای تقلب از ریمستر سهگانه GTA حذف شدهاند

برخی کدهای تقلب از ریمستر سه‌گانه GTA حذف شده‌اند

ظاهرا راکستار برخی کدهای تقلب پرکاربرد را از ریمستر سه‌گانه GTA به دلیل محدودیت‌های فنی حذف کرده است.

کدهای تقلب سری بازی‌های قدیمی GTA یکی از محبوب‌ترین موارد در بین بازی‌های ویدیویی محسوب می‌شود. نسخه اصلی بازی GTA 3 یا Vice City و البته San Andreas کدهای تقلب بسیار زیادی داشت که موارد مختلفی مانند سلامت و مهمات بی‌نهایت، انواع مختلف سلاح‌ها، پول اضافی و موارد دیگری را در اختیار بازیکنان قرار می‌داد.

مطلب پیشنهادی:بازگشت دوباره تامی به دنیای GTA Vice City روی موبایلتجربه‌ای عالی از اتمسفر دهه 80 میلادی
بازگشت دوباره تامی به دنیای GTA Vice City روی موبایل
سه‌گانه GTA

با این وجود به نظر می‌رسد راکستار برخی از این کدهای تقلب را نمی‌تواند در دسترس بازی‌های ریمستر شده قرار دهد. در بیانیه این استودیو موفق آمده است:

ما در واقع مجبور شدیم به دلایل فنی برخی از آن‌ها را حذف کنیم زیرا برخی موارد خاص در آنریل به خوبی اجرا نخواهند شد.

البته هنوز مشخص نیست که کدام کدهای تقلب از بازی‌ها حذف شده‌اند و راکستار نیز هیچ اشاره‌ای به آن‌ها نکرده است. بنابراین به مرور زمان و پس از گذشت چند روز از انتشار بازی، احتمال در شبکه‌های اجتماعی به این موضوع اشاره شود.

علاوه بر این در گزارش دیگری، لیست تمام آهنگ‌های ریمستر سه‌گانه GTA مشخص شده بود که هیچ تفاوتی با نسخه اصلی بازی‌ها که سال 2004 منتشر شده بود ندارد. فقط دو آهنگ از مایکل جکسون در این سه‌گانه حضور ندارد.

مطلب پیشنهادی:ویجی‌لاگ: ریمستر یا ریمیک سری GTA 3 و انتظاراتی که داریمسی جی قراره برگرده؟!
ویجی‌لاگ: ریمستر یا ریمیک سری GTA 3 و انتظاراتی که داریم

با این وجود در حین پرسه زدن در خیابان‌های سن آندریاس، وایس سیتی یا لیبرتی سیتی که اکنون با پیشرفت‌های بصری زیادی همراه شده است و از طریق چندین ایستگاه رادیویی موجود در بازی‌ها می‌توانید از آهنگ‌های هنرمندان کلاسیکی مانند Guns ‘’N’ Roses، Iron Maiden و موارد بسیار زیاد دیگری استفاده کنید.

ریمستر سه‌گانه GTA از امروز به صورت دیجیتالی و از تاریخ 15 آذر به صورت فیزیکی برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس، نینتندو سوییچ و پی‌سی منتشر خواهد شد. ویدیو گیم‌پلی بازی روز گذشته فاش شده بود و زمزمه‌هایی درباره ساخت ریمستر بازی GTA IV نیز شنیده می‌شود که باید دید در آینده چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

مطلب پیشنهادی:ده بازی نوستالژیک که همچنان جذاب هستندنوستالژیک اما قابل بازی
ده بازی نوستالژیک که همچنان جذاب هستند


ویجی‌موبایل: عجیب‌ترین گلیچ‌های کلش آف کلنز و بهترین ریسینگ‌های موبایلی!

تماشای ویدیو از یوتوب


(1) تمام کدهای تقلب GTA V لیست کامل و طریقهی وارد کردن آنها
در gta v علاوه بر آن روش دکمهزنی سنتی، روشهای جدیدی برای وارد کردن کد تقلب ارائه شده است. در کنسولها هم میتوانید دستورهای کنسولی را وارد کنید، و هم با تلفن همراه در بازی شمارههای مذکور را شمارهگیری نمایید.


(2) لیست اچیومنتهای ریمستر سهگانه GTA لو رفت - سی فارس
ریمستر سهگانه بازی GTA هفته پیش به صورت رسمی با نام Grand Theft Auto The Trilogy The Definitive Edition معرفی شد. این سهگانه تا چند ماه دیگر منتشر خواهد شد و دیتامیانرها توانستهاند لیست کامل اچیومنتهای آن را در لانچر راکستار پیدا کنند.


(3) لیست اچیومنتهای ریمستر سهگانه GTA لو رفت
ریمستر سهگانه بازی GTA هفته پیش به صورت رسمی با نام Grand Theft Auto The Trilogy The Definitive Edition معرفی شد. این سهگانه تا چند ماه دیگر منتشر خواهد شد و دیتامیانرها توانستهاند لیست کامل اچیومنتهای آن را در لانچر راکستار پیدا کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + ده =

دکمه بازگشت به بالا