عمومیموضوع انشاویژه

انشا درباره چگونه بین انسان ها دیوار به وجود می آید

انشا درباره چگونه بین انسان ها دیوار به وجود می آید؟انشا درباره چگونه بین انسان ها دیوار به وجود می آید؟

همه ی انسان ها ذاتا به مهر و محبت نیاز دارند و اگر محبت نبینند و نتوانند به کسی مهر بورزند جای خالی آن همیشه در وجودشان باقی می ماند.

زمانی که انسان ها از کسی که انتظارش را دارند محبت نبینند و درک نشوند کم کم دیواری بین آن ها به وجود می آید و این اتفاق یک دفعه نه بلکه کم کم و به مرور زمان شکل می گیرد، ابتدا از ناراحتی های کوچک شروع می شود و بدون این که متوجه شویم این ناراحتی های کوچک تبدیل به عقده ای بزرگ در دلمان می شود و دیواری سرد و سخت بین ما و عزیزانمان به وجود می آورد.

پس از آن احساساتمان نسبت به هم تغییر می کند و گاهی نیز عشق ما تبدیل به نفرت می شود احساسی که از بین بردن آن کار ساده ای نیست.

دیوار بین انسان ها وقتی بلندتر و سخت تر می شود که آن ها نتوانند از خطا و اشتباه یکدیگر بگذرند، در واقع گذشت کردن به شرط این که دو طرفه باشد می تواند مانع ایجاد دیوار بین انسان ها شود.

زیر پا گذاشتن عزت و احترام یک انسان توسط دیگران هم باعث ایجاد دیوار بین انسان ها می شود ، هیچ انسانی از احساس حقارت و بی ارزش شمرده شدن توسط دیگران خوشش نمی آید و اگر کسی با رفتارش عزت نفس انسانی را نشانه بگیرد حتما دیواری بزرگ بین خودش و دیگران ساخته است.

دروغ و فریب و دو رویی هم دیوارهایی بلند و سیاه بین انسان ها به وجود می آورند ، همه ی ما از اطرافیان مان انتظار داریم که راست گو باشند و ظاهر و باطن آن ها یکی باشد، هر کدام از ما در مواجهه با دروغ و ریاکاری آزرده می شویم و با گفتن هر دروغ آجری را روی دیوار قرار داده و آن را بالا می بریم و وقتی به خودمان می آییم که ممکن است هیچ کس از پس خراب کردن آن دیوار بلند برنیاید.

زندگی انسان ها بسیار کوتاه است و ارزش این را ندارد که این زمان کوتاه و با ارزش را صرف به وجود آوردن دیوار و فاصله ها کند بلکه هر شخصی باید نهایت استفاده را از این فرصت برای به دست آوردن خوبی ها و زیبایی های دنیا کرده و روحی بزرگ برای محبت ورزیدن و به دست آوردن دل دیگران داشته باشد.


(1) 400 موضوع انشا پیشنهادی جدید و متفاوت به همراه نمونه ستاره
چگونه بین انسانها دیوار به وجود میآید فواید برقراری ارتباط با دیگران چیست مدرسه من چگونه جایی است


(2) موضوع انشا آزاد 300 موضوع پیشنهادی جالب برای انشا - دلبرانه
22092019 160- اگر شاعران بزرگ نبودند چه میشد 161-چگونه بین انسانها دیوار به وجود میآید 162-فواید برقراری ارتباط با دیگران چیست 163- مدرسه من چگونه جایی است


(3) انسان ها چگونه به وجود اومدن
انسان ها چگونه به وجود اومدنصرافی آنلاین کانکوئست ارز های دیجیتال چطور به وجود اومدنبراول استارز چگونه اسکین نیتا سیزن باز به وجود امدچگونه ادم و حوا این چهار گروه خونی رو به وجود اوردنکریپر چگونه به وجود امدطلا


(4) حیات چگونه پدیدار شد موجودات زندهی روی زمین چگونه بوجود
کسی نگفته همه چیز بدون علت بوجود اومده،نظریات فیزیکی نه تنها با وجود خدا مغایرتی ندارن بلکه انسان با تامل کردن در اینکه چه نظام فوق العاده ای باید وجود میداشته تا جهان به شکلی که امروز میبینیم دربیاد،احتمال وجود یک واجب الوجود بالذات براش صد درصدی میشهمیخوام بگم که تصور


(5) انسان چگونه به وجود آمده است - شالکه - تماشا
18112018 انسان چگونه به وجود آمده است. دقیقا نکته مساله نیز همین جاست. بر اساس نظریه تکامل داروین همه موجودات در یک روند تکاملی، صرفا از موجودات قبل از خود منشعب شده اند.


(6) انشا شانس 15 انشا درباره شانس طنز و غیر طنزبا مقدمه و
11102019 شانس خوب یا شانس بد داشتن تنها تصورذهنی اشتباهی است که در ذهن خیلی از ما انسان ها وجود دارد.انسان همیشه می تواند خوش شانس باشد و این تنها به هوش و درایت خود او بستگی دارد که کدام یک از فرصت ای زندگی را هوشمندانه انتخاب کند و در ان پیش برود.انسانی همیشه بدشانس است که فرصت های

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − پانزده =

دکمه بازگشت به بالا