عمومی

احتمال حضور کاپیتان آمریکا و ایندیانا جونز در Vangurd وجود دارد

احتمال حضور کاپیتان آمریکا و ایندیانا جونز در Vangurd وجود دارد

کاپیتان آمریکا و ایندیانا جونز احتمالا جدیدترین شخصیت‌هایی هستند که به بازی Call of Duty اضافه خواهند شد.

یکی از افشاگران حوزه بازی‌های ویدیویی ادعا کرده که ارجاعاتی به هر دو شخصیت را در فایل‌های بازی Call of Duty: Vanguard و همچنین تصاویر هنری که ظاهرا قرار است در فروشگاه درون بازی ظاهر شوند، کشف کرده است. علاوه بر این، تصاویر هنری دیگری نیز افشا شده که ادعا می‌شود از فایل‌های Vanguard استخراج شده است.

مطلب پیشنهادی:معرفی ایسایا بردلی – نیمه تاریک خلق دوباره کاپیتان آمریکانژادپرستی در خلق یک کاپیتان آمریکا
معرفی ایسایا بردلی – نیمه تاریک خلق دوباره کاپیتان آمریکا

از نظر زمانی نیز، هر دو شخصیت متعلق به دیزنی با داستان Vanguard مطابقت دارند، زیرا داستان اصلی کاپیتان آمریکا و تقریبا تمام ماجراهای ایندیانا جونز در حوالی جنگ جهانی دوم اتفاق می‌افتد.

بازی‌های Call of Duty در گذشته نیز با چندین شخصیت و فیلم‌های محبوب هالیوود تداخل داشته است. در اوایل سال جاری، نقشه Verdansk 1984 بازی وارزون با اضافه شدن شخصیت «جان مک‌کلین» و رمبو از Die Hard همراه شد.

در ادامه و تابستان امسال، Call of Duty با Rebellion Developments همکاری کرد تا قاضی درد قهرمان نمادین کمیک‌ها وارد وارزون شود. رویداد سالانه هالووین وارزون نیز شخصیت‌هایی از سری اره، جیغ و کشتار با اره برقی در تگزاس را برای خرید به بازی اضافه کرده بود.

مطلب پیشنهادی:مدرسه فیلم‌سازی: درس‌های فیلم‌سازی که از دنیای سینمایی The Conjuring آموختیمچگونه موفق‌ترین و قدرتمندترین دنیای سینمایی ترسناک شکل گرفت؟
مدرسه فیلم‌سازی: درس‌های فیلم‌سازی که از دنیای سینمایی The Conjuring آموختیم

با توجه به اینکه Vanguard قرار است از ماه آینده با وارزون ادغام شود، اپراتورهای جدید در صورت واقعی بودن، می‌توانند به بازی بتل رویال نیز اضافه شوند.

کاپیتان آمریکا

کاپیتان آمریکا و ایندیانا جونز جدیدترین محتوای ادعا شده از سوی افشاگران برای Vanguard محسوب می‌شود. چند روز پیش جزئیاتی دیگری فاش شده بود که احتمال کراس‌اور بین این بازی و انیمه Attack on Titan را شرح می‌داد که باید منتظر ارائه اخبار رسمی درباره آن باشیم.

علاوه بر این شواهد دیگری از این موضوع کشف شده که یک مدل شمشیر را نشان می‌دهد که انتظار می‌رود به عنوان بخشی از کراس‌اور با انیمه محبوب، به بازی اضافه شود.

مطلب پیشنهادی:بهترین سلاح‌های Call of Duty Mobile تا انتهای فصل نهممعرفی 10 قاتل سریالی!
بهترین سلاح‌های Call of Duty Mobile تا انتهای فصل نهم

فصل اول Vanguard و وارزون در تاریخ 2 دسامبر (11 آذر) به همراه نقشه جدید اقیانوسی Caldera آغاز خواهد شد.


ماینکرفت #47 – انتقام نیما به سبک دارک سولز!

تماشای ویدیو از یوتوب

مطلب پیشنهادی:بهترین فیلم‌های آلفرد هیچکاک که باید تماشا کنیدبه مناسبت سالگرد تولد استاد وحشت
بهترین فیلم‌های آلفرد هیچکاک که باید تماشا کنید


(1) فرارو وقتی مردان قهرمان، زن میشوند
به گزارش شهروندآنلاین، در روزهایی که دنیای سینما منتظر نمایش جدیدترین نسخههای مجموعههای سینمایی جیمز باند و ایندیانا جونز است، انتشار پیشبینیهایی درباره احتمال حضور بازیگران زن در فیلمهای آینده جیمز باند و ایندیانا جونز انتقادات زیادی درباره نقش و تأثیر


(2) فیلمهایی که احتمال دارد رکورد انتقامجویان پایانبازی
19.10.2019 از قرار معلوم هریسون فورد Harrison Ford، قصد ندارد از بازی در نقش ایندیانا جونز دست بکشد و بهرغم اینکه چیزی حدود 77 سال دارد، قرار است در پنجمین نسخه از فیلمهای ایندیانا جونز حضور


(3) اسپیلبرگ از آخرین حضور هریسون فورد در ایندیانا جونز می گوید
اسپیلبرگ در اینباره می گوید این فیلم، آخرین فیلم در مجموعه ایندیانا جونز خواهد بود که هریسون فورد در آن حضور دارد. من کاملا مطمئنم اما ما طبق روال، کار خود را ادامه خواهیم داد ساخت قسمت پنجم از این مجموعه در سال 2016


(4) فیلمهایی که احتمال دارد رکورد انتقامجویان پایانبازی
از قرار معلوم هریسون فورد Harrison Ford، قصد ندارد از بازی در نقش ایندیانا جونز دست بکشد و بهرغم اینکه چیزی حدود 77 سال دارد، قرار است در پنجمین نسخه از فیلمهای ایندیانا جونز حضور پیدا کند. این فیلم در سال 2021 روی


(5) کاپیتان آمریکا - ویکیپدیا، دانشنامه آزاد
این شخصیت تا به حال در چندین فیلم از دنیای سینمایی مارول حضور داشتهاست و کریس ایوانز بازیگر این نقش است. او تا به حال در سه قسمت فیلم کاپیتان آمریکا با نامهای کاپیتان آمریکا نخستین انتقامجو که در 22 ژوئیه 2011 منتشر شد و بعد کاپیتان آمریکا سرباز زمستان و کاپیتان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 4 =

دکمه بازگشت به بالا