عمومی

شورانر سریال The Witcher از برنامههای ساخت فصل سوم میگوید

شورانر سریال The Witcher از برنامه‌های ساخت فصل سوم می‌گوید

فصل دوم سریال ویچر (The Witcher) کم‌کم به زمان پخش خود نزدیک می‌شود و در این میان طبیعتا تمرکز مخاطبان بیشتر روی فصل جدید این سریال محبوب است. با این وجود چندی پیش تایید شده بود نتفلیکس ساخت فصل سوم سریال ویچر را نیز تمدید کرده و ماجراجویی‌های گرالت همچنان ادامه دارد.

لورن اشمیت هیسریچ، شورانر سریال ویچر طی رویداد Lucca Comics & Games که اخیرا در ایتالیا برگزار شد، برنامه‌هایی درباره فصل سوم سریال ارائه کرد و به گفته او شاهد مرگ و میر بسیار و وجود هیولاها در میان موارد دیگر هستیم. وی درباره فصل سوم گفت:

مطلب پیشنهادی:معرفی پنج سریال نوروزی 1400 – از پایتخت تا نون خهمچنان جای کلاه قرمزی خالی
معرفی پنج سریال نوروزی 1400 – از پایتخت تا نون خ

اکنون که من اینجا درگیر مراسم هستم، نویسندگان سریال به لس‌آنجلس بازگشته و به سختی در حال کار روی فیلمنامه هستند و من از آن‌ها بسیار متشکرم. فصل سوم بسیار جالب است و روی یکی از کتاب‌ها تمرکز زیادی دارد. در این فصل قرار است صحنه‌های اکشن بسیار، و کلی خون‌ و خون‌ریزی به سریال اضافه شود.

سریال ویچر

اولین فصل سریال ویچر سال 2019 در 8 قسمت پخش شده بود که موفقیت بزرگی برای نتفلیکس کسب کرد و به پربیننده‌ترین سریال فصل این شبکه تبدیل شد. مستند پشت‌صحنه ساخت این سریال به نام Making The Witcher نیز هم اکنون روی سرویس نتفلیکس قرار دارد. علاوه بر آن، انیمه Nightmare of the Wolf هم در حال پخش از نتلفیکس است و ماجراجویی‌های شخصیت وسمیر – مربی گرالت – را به تصویر کشیده.

فصل دوم سریال ویچر قرار است در تاریخ 17 دسامبر (26 آذر) از نتفلیکس پخش شود و در آن شاهد حضور بازیگران اصلی یعنی، هنری کویل در نقش گرالت ریویایی، آنیا چالاترا (ینیفر)، فریا آلن (سیری) جوئی بیتی (جکسیر) و آنا شافر (تریس) هستیم.

مطلب پیشنهادی:نگاهی به سریال دودکش 2 – بازسازی ناامیدکنندههمه آن‌چه از فصل جدید یک سریال کمدی انتظار ندارید
نگاهی به سریال دودکش 2 – بازسازی ناامیدکننده

از بازیگران جدید این فصل می‌توان به کیم بودنیا (وسمیر)، یاسین آتور (کوئن)، اگنس بجورن (ورینا)، پل بلیون (لمبرت)، بَسیل آیدنبنز (اِسکل)، آیشا فبین راس (لیدیا)، کریستوفر هیویو (نیولن) و مسیا سیمسون (فرانسیسکا) اشاره کرد.


(1) شورانر سریال The Witcher از برنامههای ساخت فصل سوم می
لورن اشمیت هیسریچ، شورانر سریال ویچر طی رویداد Lucca Comics Games که اخیرا در ایتالیا برگزار شد، برنامههایی درباره فصل سوم سریال ارائه کرد و به گفته او شاهد مرگ و میر بسیار و وجود هیولاها در میان موارد دیگر هستیم.


(2) شورانر سریال The Witcher از علت حذف دیالوگهای گرالت میگوید
11012020 شورانر سریال The Witcher، لورن هیسریش در طی پرسش و پاسخ با طرفداران از علت حذف بسیاری از دیالوگهای شخصیت گرالت میگوید. لورن هیسریش شورانر The Witcher چند روزی میشود که وقت خود را برای طرفداران این اثر جذاب آزاد کرده و در فروم ردیت از علاقهمندان خواسته که از او سوالاتی در خصوص


(3) نخستین اطلاعات رسمی از فصل سوم سریال The Witcher نتفلیکس
30102021 نخستین اطلاعات رسمی از فصل سوم سریال The Witcher نتفلیکس 8 آبان 1400 لورن اشمیت هیسریچ، شورانر اصلی سریال ویچر شبکه آنلاین نتفلیکس به صحبت راجع به فصل سوم آن پرداخت.


(4) نخستین اطلاعات رسمی از فصل سوم سریال The Witcher نتفلیکس
30102021 نخستین اطلاعات رسمی از فصل سوم سریال The Witcher نتفلیکس Moragheb اکتبر 30 2021 زوم گیم 0 نظر لورن اشمیت هیسریچ ، شورانر اصلی سریال ویچر شبکه آنلاین نتفلیکس به صحبت راجع به فصل سوم آن پرداخت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 18 =

دکمه بازگشت به بالا