عمومیموضوع انشاویژه

انشا در مورد زیباترین صدایی که شنیدم

موضوع انشا زیباترین صدایی که شنیدمموضوع انشا زیباترین صدایی که شنیدم

صداهای زیادی به گوشم رسیده است که از شنیدن آن ها بسیار لذت برده ام اما بعضی از صداها هیچ وقت از ذهن انسان بیرون نمی رود و آدمی هر بار با یاد آوری آن ها غرق لذت می شود.

صداهایی که ما می شنویم هر کدام رد پایی از خود در ذهن جای ما می گذارند که می تواند خوب یا بد باشد و یادآوری شان می تواند احساسی تلخ یا شیرین در وجودمان ایجاد کرده و حتی گاهی وقت ها ما را سفرهای دور و دراز خیالی ببرد.

در میان تمام صداهای جهان، زیباترین صداها حتما متعلق به طبیعت است چون هر یک از ما برای فرار از روزمرگی های زندگی همیشه به طبیعت پناه می بریم و روح و روان مان را با گذراندن وقت در طبیعت تازه می کنیم، هر کدام از اجزای طبیعت هم صدایی رسا دارند که اگر خوب به صدایشان گوش کنیم حتما آن ها را خواهیم شنید.

زیباترین صدایی که من شنیدم صدای روان و زلال آب است که همه ی آلودگی ها را در مسیرش می شوید و با خود می برد آب همیشه در حال گذر است و شب و روز برای طبیعت لالایی می خواند و زندگی هیچ موجودی بدون آن امکان پذیر نیست.

هیچ چیز زیبا تر و گوش نواز تر از جان سپردن به صدای شرشر آب روان نیست که می توانی ساعت ها بشینی و به نوای دل نشینش گوش بدهی زیرا که سخنش همه از بودن ها و زیستن ها است و ابدا چیزی از مرگ در دورنش نیست.

هر کجا که صدای آب به گوش برسد زندگی در آن جا جاری است و همین حس نشاط و شادابی در وجود من بر می انگیزد و فکر می کنم جایی که صدای آب در آن نباشد حیات معنا ندارد و جایی است مرده و خاک گرفته.

در پس ذهن من همیشه صدایی است که هیچ وقت دوست ندارم از بین برود یا فراموش شود و آن هم صدای عبور آب از جویبارهاست، موسیقی زیبای آب جریان حیات و زندگی را در هستی زنده نگه می دارد و همیشه سرشار از امید و سرسبزی است.


(1) انشا درمورد بهترین صدایی که شنیدم - ویکی پدیا ، دانشنامه آزاد
19042021 انشا در مورد شنیدن صدای باران هاب گرام. 14 انشا زیبا درمورد باران پایه هشتم نوشته های زیبای درمورد توصیف صدای باران ب باران یعنی بوی کاهگل خانه مادر بزرگ.


(2) انشا درباره صدای به هم خوردن برگ ها یک بند درباره ی صدای
25092021 البته نوشتن یک بند در مورد صدای به هم خوردن برگ ها به روش خاطره نویسی هم ایده ی بدی نیست. در ادامه یک انشا خیال انگیز درباره این موضوع انشا میخوانید. امیدواریم با خواندن آن ایده های زیباتری برای نگارش انشا و تقویت مهارت نوشتاری به ذهنتان برسد.


(3) انشا اذان 10 انشاء درباره صدای اذان متن ادبی کوتاه و
22092019 متن انشا در مورد اذان متن انشا نصف شب بود داشتم با تبلتم ور میرفتم که یهو صدای اذان رو شنیدم . ساعت 4.45دقیقه بود میخواستم برم نماز بخونم که احساس کردم یه چیزی داره جلومو میگیره. اذان هنوز تمام


(4) انشا وقتی صدای اذان را میشنوم انشا 20
انشا در ادامه مطلب. صدای ملکوتی اذان از گلدستههای فیروزهای مسجد محله پر میکشد و آرامآرام بر جان عاشق دیدارم مینشیند. انگار صدای آشنایی گوش جانم را مینوازد صدایی که بذر عشق و معرفت را در کویر وجودم میکارد و امید و رحمت حق را در دلم زنده میکند و حالم به طور عجیبی


(5) انشا روز دانش آموز 7 انشا درباره 13 آبان روز دانش آموز
03112021 شاه نیز در پیامی که در 15 آبان از تلویزیون پخش شد، گفت من صدای انقلاب شما ملت ایران را شنیدم. پیام شاه را مردم نشانه ضعف و زوال رژیم دانستند.


(6) انشا درمورد رفتگر -
15122017 کلیدواژه انشا با موضوع رفتگر انشا باموضوع رفتگر انشا خوب درباره رفتگر انشا درباره رفتگر انشا درمورد رفتگر انشا زیبا درباره رفتگر انشا زیبا درمورد رفتگر انشا پایه یازدم انشا پایه یازدهم صفحه 66 با


(7) موضوع انشا باران نمونه انشاء با موضوعات مختلف
کمی بیشتر دقت کن . گوش هایت را تیز کن . به راستی که صدای باران چه زیبا و دلنشین است . این قطره های زیبا و با طراوت که با ملاطفت دست نوازش برصورتمان می کشند ، هدیه های گران بهای خداوند به ماهستند .


(8) انشا درباره اذان 3 انشای متنوع و زیبا ستاره
03032021 جملات اذان واقعا زیبا هستند. اذان شعار هر مسلمانی است و بیشک این زیباترین شعار است زیرا خداوند، هفت آسمان را با تمام زیباییهایش آفرید و زمین نقطهای کوچک از این آفرینش است و ما انسانها نقطه کوچکی از زمین و گواهی دادن به عظمت، کار بزرگی است.


(9) انشا اذان صفحه 21 نگارش نهم - درس کده
26032016 نتیجه انشا زیبای صدای اذان حال پس از شنیدن این نغمه جانبخش چون پرندهای سبکبال دل به آسمان عشقت میسپارم. آرام و آسوده جان دستهایم را به سوی آسمان تو بالا میآورم و نیت دیدار تو را میکنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − پنج =

دکمه بازگشت به بالا