عمومیموضوع انشاویژه

انشا درباره چرا فردا دیر است

انشا آیا فردا دیر است؟انشا آیا فردا دیر است؟

زمان یکی از چیزهای مهمی است که اگر آن را از دست بدهیم هیچ وقت نمی توانیم دوباره حتی لحظه ای از آن را به دست بیاوریم به همین علت زودتر از آنچه که فکرش را می کنیم برای انجام دادن بسیاری از کارها دیر می شود و پس از آن پشیمانی هم سودی نخواهد داشت.

برای کسی که هدفی برای خود تعیین کرده و به دنبال موفقیت است از دست دادن فرصت ها و امروز و فردا کردن به معنای کشتن زمان است و زمان که از دست برود رسیدن به خواسته ها سخت تر می شود و از طرفی به عقب هم نمی توان برگشت و فرصت های از دست رفته و اشتباهات گذشته را جبران کرد.

ممکن است برای هر یک از ما اتفاق بیفتد که زمان و فرصت های با ارزش زندگی خود را در غفلت گذرانده و از دست بدهیم اما مسئله ی مهم این است که هر وقت احساس کردیم فرصت ها را از دست داده ایم، برای شروع راه به جای حسرت خوردن از همان لحظه ها، ساعت ها و روز هایی که داریم بهترین استفاده را کرده و کار امروز را به فردا واگذار نکنیم.

اگر برای انجام کارهای خود به امید فرداهای نیامده بمانیم و برای آینده تلاش نکنیم موفقیتی به دست نخواهیم آورد زیرا زمان منتظر هیچ کس نمی ماند و اگر قدر گذشت لحظه ها و ارزش آن ها را ندانیم یکی پس از دیگری از دست خواهند رفت و ما را در بهت و حسرت خواهند گذاشت.

روزهای آینده همیشه مسائل و مشکلات خودشان را دارند و اگر ما کاری را که امروز توان و زمان انجامش را داریم به فردا بیندازیم کارهایمان روی هم انباشته می شود و در این صورت نمی توانیم از زمان استفاده ی درست داشته باشیم و وقتمان صرف انجام دادن کارهای عقب افتاده خواهد شد و این روند همین طور ادامه پیدا می کند.

موضوع دیگری که با گذشت زمان متوجه آن می شویم توان ذهنی برای انجام دادن بسیاری از کارها و مسائل است یعنی اگر ما کاری را در زمان و سن معین آن انجام ندهیم شاید بعدها که سن مان بالاتر برود دیگر از نظر ذهنی و جسمی توان انجام آن را نداشته باشیم و فقط حسرت آن به دل مان بماند.

پس نتیجه می گیریم که برای انجام دادن بعضی از کارها و رسیدن به موفقیت باید هیچ کاری را برای فردا نگذاریم زیرا ممکن است فردا برای انجام دادن آن ها خیلی دیر باشد، ما باید قدر زمان و تک تک لحظه های عمر خود را بدانیم و از آن نهایت استفاده را ببریم.


(1) انشا درباره جمله فردا دیر است - مرجع دانلود انشاء
16052019 پایه دهم انشا درباره جمله فردا دیر است مقدمه آیا تاکنون فکر کرده اید که چرا بسیاری می گویند برای انجام یک کار باید عجله کرد و فردا دیر است


(2) موضوع انشافردا دیر است
موضوع انشافردا دیر است. هر روز صبح یک روز جدید در انتظار ماست.اکثر آدم ها عقیده دارند که اگر شانس داشته باشیم روزمان را بهتر میسازیم ولی من برعکس انها به جای اینکه منتظر شانس بمانم هوشیار میمانم و وقتی شانس به سراغم امد ان را از دست نمیدهم زیرا برای شانس فردایی در کار نیست


(3) انشا در مورد موضوع فردا دیر است
انشا در مورد موضوع فردا دیر است 150 موضوع انشا نمونه بهترین انشا با موضوع ازاد و زیبا انشا هفتم هشتم نهم دوره راهنمایی مکتبی است از جنس سوسوی چراغی در تاریکی از جنس شب آنگاه که به روز مبدل می


(4) موضوع انشا فردا دیر است
21012020 موضوع انشا فردا دیر است موضوع انشا فردا دیر است آی-ویدئو آی-ویدئو موضوع انشا فردا دیر است موضوع انشا فردا دیر است موضوع انشا فردا دیر است آی-ویدئو آی-ویدئو


(5) انشا آزاد 10 انشا با موضوع آزاد به انتخاب خود دانش آموز
24092019 راستی امشب چقدرحالم خوب است و چقدر حس دیدار دلم را به ذوق در می آوردو چقدر دلم برای فردا تنگ شده است ای کاش امشب همین الان فردا می شد.


(6) انشا کار امروز را به فردا مسپار
16052019 کلیدواژه انشا درباره جمله فردا دیر است انشا درباره کار امروز را به فردا میفکن انشا درمورد جمله فردا دیر است انشا درمورد کار امروز را به فردا مسپار انشا کار امروز را به فردا مسپار.


(7) موضوع انشا چرا عمر عزیز است
21012020 انشا کودکی من 12 انشا درباره خاطرات دوران کودکی دلبرانه دلبرانه موضوع انشا چرا عمر عزیز است انشا کودکی من 12 انشا درباره خاطرات دوران کودکی دلبرانه دلبرانه انشا کودکی من 12 انشا درباره خاطرات دوران کودکی دلبرانه دلبرانه.


(8) موضوع انشا شاد بودن در زندگی.
مهم این است که بخندیم. به هم ، با هم ، بی هم ، برای هم این چیزهایش فرقی نمی کند. مهم این خندیدن و شاد بودن است ، مثل ما که برای امیر قلی زیرپایی گرفتیم و حسابی بهش خندیدیم فقط نفهمیدیم که چرا آقای ناظم گفت که فردا با بابام به مدرسه بیایم


(9) موضوع انشا آزاد 300 موضوع پیشنهادی جالب برای انشا - دلبرانه
22092019 180-آیا فردا دیر است موضوع انشا آزاد طنز موضوع انشاء ازاد پیشنهادی ، انشا موضوع ازاد ر احت


(10) 400 موضوع انشا پیشنهادی جدید و متفاوت به همراه نمونه ستاره
انشا درباره ی شیوه ی دفاع ازمیهن درزمان گذشته و امروز انشا در مورد عجله کار شیطان است انشا درمورد وسایل سفر در گذشته امروز و فردا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + 18 =

دکمه بازگشت به بالا