عمومی

طرفداران Money Heist میتوانند بخشی از پایان فصل 5 باشند

طرفداران Money Heist می‌توانند بخشی از پایان فصل 5 باشند

سرانجام داریم به پایان یکی از سریال‌های محبوب نتفلیکس، یعنی سرقت پول، خانه کاغذی یا همان Money Heist می‌رسیم. خانه کاغذی به عنوان یکی از سریال‌های غیرانگلیسی زبان توانست به شهرت زیادی در سراسر جهان برسد و حالا بسیاری از طرفداران ‌منتظرند تا ببیند سرنوشت گروه سارقان به کجا ختم می‌شود.

توجه: ادامه مطلب حاوی اسپویل برای فصل پنجم سریال است!

مطلب پیشنهادی:نقد سریال Squid Game – نمایش بدون سانسور خشمیک کابوس رنگارنگ از نظام سرمایه داری
نقد سریال Squid Game – نمایش بدون سانسور خشم

تقریبا دو ماه پیش بود که بخش اول از فصل پنجم این سریال اسپانیایی زبان از نتفلیکس پخش شد و در آن دیدیم که گروه دزدان به رهبری لیسبون آخرین مقاومت خود را در بانک اسپانیا انجام می‌دهند و ارتش برای سرنگونی آن‌ها اعزام می‌شود. اوضاع زمانی بدتر می‌شود که متوجه شوید رهبر اصلی گروه یعنی پروفسور توسط یک بازرس نیروی گارد ملی یعنی آلیشیا سیرا دستگیر شده است.

در این چند قسمت طرفداران شاهد مرگ بسیاری از کاراکترهای مورد علاقه خود مانند توکیو و نایروبی، اسلو، مسکو و برلین بودند. گرچه این شخصیت‌ها از سریال حذف شدند، اما طرفداران هرگز آن‌ها را فراموش نمی‌کنند. حال که به بخش دوم و پایانی فصل پنجم نزدیک می‌شویم، تیم سازندگان سریال تصمیم گرفته به پاس جبران حمایت‌های فراوان هواداران یک حرکت جدید و هیجان‌انگیز انجام داده و نشان دهد آن‌ها نیز فراموش نشده‌اند.


خرید هودی طرح Money Heist

با پخش این چند قسمت پایانی، پرونده سریال به طور کامل بسته خواهد شد. جالب است بدانید که خالق سریال سرقت پول نزدیک به 33 بار پایان‌بندی آن را عوض کرده است! بسیاری از هواداران با شوق و استرس فراوان منتظر هستند تا ببینند سرنوشت این تیم سرانجام چه می‌شود و امیدوارند تا شخصیت‌های باقی‌مانده بتوانند از این مخمصه جان سالم به در برده و اگر خوش‌شانس باشند با کمی طلا از پس ماجرا بربیایند. یکی از سازندگان سریال درباره پایان‌بندی آن گفت:

مطلب پیشنهادی:12 مجموعه تلویزیونی که مارول بعد از وانداویژن پخش می‌کنددیزنی پلاس پربارتر از همیشه
12 مجموعه تلویزیونی که مارول بعد از وانداویژن پخش می‌کند

در مورد فصل پنجم، اتفاقی که افتاد این است که در فصل‌های پایانی متوجه شدیم آنچه طراحی کرده‌ایم واقعاً جواب نمی‌دهد و باید قسمت آخر را به‌طور اساسی تغییر می‌دادیم. به عبارت دیگر، ما همه چیزهایی را که در مورد چگونگی پایان سرقت در ذهن داشتیم، تغییر دادیم، زیرا برای ما کارساز نبود. برای انجام آن 33 نسخه مورد نیاز بود.

پنج قسمت پایانی فصل پنجم سریال Money Heist در تاریخ 3 دسامبر (12 آذر 1400) از نتلفیکس پخش می‌شود.


(1) فصل 5 سریال Money Heist تولید فصل پنجم به اتمام رسید
سریال Money Heist جزو بهترین سریالهای خارجی محسوب میشود که دارای محبوبیت بالایی است.در ادامه این نوشتار با سایت فیگار همراه باشید تا در رابطه با فصل 5 سریال Money Heist بیشتر بدانید.. به نظر میرسد تولید فصل پنجم سریال Money


(2) تازه ترین اخبار فصل پنجم سریال Money Heist پایان راه
11082020 هشدار اسپویل با توجه به محبوبیت این روزهای سریال Money Heist فرض بر این است که خوانندگان این مطلب فصل چهارم یا به عبارتی پارت دوم فصل دوم این سریال را دیده باشند.از این رو در این مطلب بخش هایی از اتفاقات فصول منتشر شده از این


(3) فصل پنجم سریال Money Heist سرنوشت عشق پروفسور و لیسبون
هشدار اسپویل با توجه به محبوبیت این روزهای سریال Money Heist فرض بر این است که خوانندگان این مطلب فصل چهارم یا به عبارتی پارت دوم فصل دوم این سریال را دیده باشند.از این رو در این مطلب بخش هایی از اتفاقات فصول منتشر شده از این


(4) فصل پنج سریال Money Heist چه بلایی سر پروفسور آمده - وارونه
از آن جایی که سریال Money Heist به طرفداران خود آموخته است که پروفسور همیشه برنامه ای دارد و تمامی کارهای خود را با برنامه ریزی پیش می برد ممکن است ناپدید شدن پروفسور در پارت دوم بخشی از یک نقشه باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × پنج =

دکمه بازگشت به بالا