عمومی

الکترونیک آرتز در حال احیای بازی بوکس Fight Night است

الکترونیک آرتز در حال احیای بازی بوکس Fight Night است

برخی منابع اعلام کردند که الکترونیک آرتز قصد دارد در آینده نزدیک، بازی بوکس کلاسیک خود که Fight Night نام دارد را احیا کند.

طبق گفته منابعی که از برنامه‌های EA Sports مطلع هستند، بازی Fight Night جدید که در حال حاضر با اسم رمز «Moneyball» شناخته می‌شود، چراغ سبز را دریافت کرده و هم اکنون وارد مرحله توسعه اولیه شده است.

مطلب پیشنهادی:بررسی بازی Lost in Random – شانس نیست چون تاس نیستاگر تیم برتون بازی فانتزی می‌ساخت
بررسی بازی Lost in Random – شانس نیست چون تاس نیست

با این وجود به نظر می‌رسد که بازی جدید Fight Night چندین سال آینده عرضه شود. در واقع استودیو EA Canada فعلا به صورت موقت توسعه بازی را متوقف کرده و در یک ایمیل داخلی به کارکنان خود اعلام کرده که اولویت و تمرکز خود را روی بازی بعدی EA Sports UFC بگذارند که قرار است در اواخر سال آینده منتشر شود.

بازی بوکس

در این ایمیل همچنین توضیح داده شده بود که رقابت شدید در بازار، استخدام کارکنان جدید برای توسعه Fight Night را چالش برانگیز کرده که قرار بود در کنار UFC تولید شود. همچنین این استودیو قصد ندارد توسعه‌دهندگان ارشد خود را بین دو پروژه مختلف تقسیم کند.

با این وجود تصمیم گرفته شده تا توسعه بازی فعلا متوقف شود تا توسعه‌دهندگان از کیفیت بالا UFC 5 در هنگام عرضه اطمینان داشته باشند.

مطلب پیشنهادی:الکترونیک آرتز پتنتی برای تشخیص سختی بازی‌ها ثبت کرده استهدف از این کار چیست؟
الکترونیک آرتز پتنتی برای تشخیص سختی بازی‌ها ثبت کرده است

هنوز جزئیات زیادی درباره بازی بوکس آینده منتشر نشده است، اما می‌توان فهمید که الکترونیک آرتز احیای بازی Fight Night را وسیله‌ای برای تثبیت مجدد خود در بازار بازی‌های مبارزه‌ای می‌داند. در آخر باید اشاره کرد که EA هنوز نسبت به شایعات منتشر شده هیچ واکنشی نشان نداده است.


ویجی‌لاگ پلاس: وضعیت آشفته جی‌تی‌ای 6 و تحلیل نمایش الدن رینگ

تماشای نسخه با کیفیت از کانال یوتیوب

مطلب پیشنهادی:بهترین بازی‌های الکترونیک آرتز برای موبایل [تماشا کنید]بازی‌هایی که دوستشان خواهید داشت
بهترین بازی‌های الکترونیک آرتز برای موبایل [تماشا کنید]


(1) الکترونیک آرتز به دنبال ساخت نسخهی جدیدی از Fight Night است
19 آبان 1400 - 2101. با استناد به منابع مختلف شرکت الکترونیک آرتز به دنبال ساخت نسخهی جدیدی از بازی شبیهساز ورزش بوکس یعنی Fight Night با نام رمزی Moneyball است. به گفتهی منابع نزدیک شرکت الکترونیک


(2) فیفا 19 چرا الکترونیک آرتز در حال نابود کردن بازی های
01052019 تصمیماتی که EA Sports در قبال بازی فیفا 19 اتخاذ کرده است، در طولانیمدت میتواند به ضرر فوتبالدوستان تمام شود. Read more here فیفا 19 چرا الکترونیک آرتز در حال نابود کردن بازی های فوتبالی است


(3) Fight Night Round 3 PC - بازی بوکس برای کامپیوتر گیم نکست
Fight Night Round 3 یک بازی زیبای بوکس است که توسط Electronic Arts طراحی شده است. که در واقع ادامه بازی Fight Night Round 2 شرکت بازیسازی EA Sports است که در سال 2005 منتشر شد. این بازی در تاریخ 22 فوریه 2006 برای Xbox، Xbox 360


(4) نگاهی به شرکت الکترونیک آرتز، تاریخچه و فعالیت های آن
05042015 نگاهی به شرکت الکترونیک آرتز، تاریخچه و فعالیت های آن. عملکرد EA تابحال بسیار عالی بوده و توانسته پتانسیل بالای خود در ساخت بازیها را نشان دهد و در بین بهترین شرکت های نرم افزاری قرار بگیرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + سیزده =

دکمه بازگشت به بالا