عمومی

سگا و مایکروسافت همکاری استراتژیک خود را برای بازیهای ابری اعلام کردند

سگا و مایکروسافت همکاری استراتژیک خود را برای بازی‌های ابری اعلام کردند

سگا از «همکاری استراتژیک» خود با مایکروسافت خبر داد که باعث می‌شود غول بازی ژاپنی با استفاده از پلتفرم Azure ایکس باکس بازی‌های ابری خود را توسعه دهد.

سگا روز دوشنبه از توافق خود با مایکروسافت رونمایی کرد که باعث می‌شود با استفاده از پلتفرم ابری Azure برای نسل بعدی بازی‌های جهانی تولید کند. همچنین به گفته سگا، این اتحاد بخش مهمی از استراتژی بلندمدت این استودیو را تشکیل می‌دهد و باعث می‌شود تا به پروژه Super Game خود ادامه دهند. پروژه سگا، یک ابتکار جدید برای توسعه عناوین جهانی، آنلاین و جامعه‌محور محسوب می‌شود.

مطلب پیشنهادی:ویجی لاگ: قیمت بازی و چالش‌های خرید ایکس باکس سری ایکس در ایرانهر چیزی که باید از خرید ایکس باکس تو ایران بدونید
ویجی لاگ: قیمت بازی و چالش‌های خرید ایکس باکس سری ایکس در ایران

در بیانیه غول بازی ژاپنی آمده است:

این اتحاد نشان‌دهنده نگاه سگا به آینده است و با همکاری مایکروسافت، هدف بهینه‌سازی فرآیندهای توسعه و تداوم ارائه تجربیات با کیفیت بسیار بالا برای بازیکنانی است که از فناوری‌های ابری Azure استفاده می‌کنند.

سگا

مایکروسافت و سگا بر اساس این قرارداد همچنین توافق کرده‌اند که از طریق همکاری متقابل با یکدیگر، به دنبال ایجاد تحولات تکنولوژیکی بیشتری در حوزه‌هایی مانند زیرساخت‌های شبکه و ابزارهای ارتباطی مورد نیاز برای خدمات آنلاین جهانی خواهند بود.

علاوه بر این، سگا با تغییر رویکرد خود به پلتفرم توسعه نسل بعدی، می‌تواند به طور موثر با تنوع در سبک‌های کاری و تغییرات احتمالی زیرساختی سازگار شود.

مطلب پیشنهادی:بهترین جایگزین برای ایکس باکس سری ایکسجایگرینی ارزان و مناسب!؟
بهترین جایگزین برای ایکس باکس سری ایکس

«سارا باند» مدیر ارشد مایکروسافت در بیانیه‌ای اعلام کرد:

سگا نقش مهمی در صنعت بازی داشته است و در طول سال‌ها شریک فوق‌العاده‌ای بوده است. ما مشتاقانه منتظر هستیم تا همکاری خود را آغاز کنیم، زیرا آن‌ها راه‌های جدیدی را برای ایجاد تجربه‌های منحصر به فرد بازی برای آینده با استفاده از فناوری‌های ابری مایکروسافت کشف می‌کنند.

طبق گزارش‌های اخیر، سگا تا پنج سال آینده در حال آماده شده برای عرضه چیزی است که آن را یک Super Game می‌نامد.

در این گزارش آمده است که سگا در حالی که روی آماده‌سازی این پروژه کار می‌کند، تعدادی پروژه جدید را نیز طی پنج سال آینده معرفی و منتشر خواهد کرد. از جمله بازی جدید شوتر اول شخصی که توسط یک استودیو اروپایی (احتمالا Creative Assembly) در دست توسعه قرار دارد.

مطلب پیشنهادی:ویجی لاگ: 5 ویژگی خفن ایکس باکس سری ایکس و سری اسباورتون نمیشه ولی براتون رپ کردم
ویجی لاگ: 5 ویژگی خفن ایکس باکس سری ایکس و سری اس

مایکروسافت در سال‌های اخیر فناوری سرور ابری خود را به شرکت‌های تولیدکننده بازی پیشنهاد داده است. مایکروسافت و سونی در ماه می 2019 یک همکاری استراتژیک را علام کردند که منجر به استفاده سازنده پلی استیشن از مراکز داده Azure مایکروسافت برای بازی‌های ابری و خدمات پخش محتوا می‌شود.

مطلب پیشنهادی:چطور از لپ‌تاپ به عنوان نمایشگر ایکس باکس استفاده کنیم؟از لپ‌تاپ به عنوان مانیتور پرتابل استفاده کنید
چطور از لپ‌تاپ به عنوان نمایشگر ایکس باکس استفاده کنیم؟

بازی‌های ابری همچنان یکی از ستون‌های مهم تجارت ایکس باکس محسوب می‌شود و در حال حاضر برنامه‌های زیادی برای آن دارد.


ماینکرفت #43 – پیشنهاد این چالش رو شما داده بودید!
تماشای ویدیو از یوتوب


(1) سگا و مایکروسافت در زمینهی سرویسهای ابری همکاری
08.11.2021 شرکت سگا اعلام کرده است که با مایکروسافت برای یک اتحاد استراتژیک به توافق رسیده است که در نتیجهی آن سگا را با استفاده از پلتفرم ابری ایکسباکس یعنی Azure


(2) مایکروسافت و سگا SEGA همکاری استراتژیک خود را اعلام کردند
شرکت مایکروسافت و سگا sega در بیانهای مطبوعاتی، خبر شروع همکاری استراتژیک خود را اعلام کردند. هدف از این همکاری استفاده از قابلیتهای بازیسازی سگا درکنار زیرساختهای ابری مایکروسافت برای ساخت نسل آیندهی بازی


(3) مایکروسافت و سگا SEGA همکاری استراتژیک خود را اعلام
01.11.2021 مایکروسافت و سگا امروز خبر آغاز همکاری خود را اعلام کردند. سگا در بیانهای مطبوعاتی این موضوع را تأیید کرده است که این همکاری به هر دو طرف اجازه میدهد تا با استفاده از زیرساخت ابری مایکرسافت آژور، توسعهی بازیها را


(4) همکاری سگا با مایکروسافت بازیهای سرویس ابری در Azure
01.11.2021 امروز شرکتهای معظم سگا و مایکروسافت با انتشار بیانیهای از اتحاد استراتژیک این دو شرکت خبر دادند که به دنبال این اتحاد، کمپانی ژاپنی سگا میتواند بازیهای بزرگ جدید خود را در نسل بعدی محیطهای توسعه بزرگ پلتفرم


(5) سگا و مایکروسافت همکاری برای ساخت بازی های ابری را بررسی
01.11.2021 سگا و مایکروسافت همکاری برای ساخت بازی های ابری را بررسی می کنند. توکیو رویترز شرکت Sega Sammy Holdings روز دوشنبه اعلام کرد که در حال بررسی یک اتحاد استراتژیک با مایکروسافت NASDAQ MSFT برای توسعه


(6) آغاز همکاری مایکروسافت و سگا در ساخت بازی عصر ارتباط
آیسیتی نیوز شرکت مایکروسافت و سگا sega با هدف ساخت نسل جدید بازی های رایانه ای، همکاری استراتژیک خود را آغاز کردند.به گزارش خبرگزاری تسنیم مایکروسافت و سگا خبر آغاز همکاری خود را اعلام کردند.


(7) سگا و مایکروسافت در زمینهی سرویسهای ابری همکاری
شرکت سگا اعلام کرده است که با مایکروسافت برای یک اتحاد استراتژیک به توافق رسیده است که در نتیجهی آن سگا را با استفاده از پلتفرم ابری ایکسباکس یعنی Azure در فرآیند توسعهی بازیها استفاده خواهد کرد.


(8) زومجی - همکاری استراتژیک مایکروسافت و سگا برای ساخت بازی
01.11.2021 سگا و مایکروسافت بهتازگی بهتازگی شراکت جدیدی را شروع کردهاند که براساس آن، سگا با استفاده از فناوری ابری آژور مایکروسافت، بازیهای بسیار بزرگ و با ویژگیهای آنلاین گسترده بسازد.


(9) همکاری استراتژیک مایکروسافت و سگا برای ساخت بازی برپایه
01.11.2021 طبق جدیدترین اخبار بازی، سگا و مایکروسافت اعلام کردهاند با یکدیگر وارد یک همکاری استراتژیک شدهاند و هدف این همکاری نیز این است که به سگا اجازه دهد بتواند بازیهایی بسیار بزرگ و در مقیاسی جهانی برپایهی سرویس Azure

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − شش =

دکمه بازگشت به بالا