عمومی

ماهرترین مبارزان دنیای دیسی

دنیای دی سی پر است از انواع و اقسام ویلن‌ها و قهرمانان مختلف؛ قهرمانانی مثل سوپرمن که از قدرت‌هایش برای نجات دنیا استفاده می‌کند و همچنین ویلن‌هایی مثل سینسترو (Sinestro) که از تکنولوژی فضایی خود به دنبال حکومت با استفاده از ترس هستند. با این حال، در بین تمام این قدرت‌ها و توانایی‌های عجیب و غریب، برخی از شخصیت‌ها نیز وجود دارند که مهارت‌های مبارزه تن به تن را آموخته‌اند. در مورد ماهرترین مبارزان دی سی صحبت می‌کنم.

اما برخی از این دست شخصیت‌ها نسبت به دیگر مبارزان خطرناک‌تر و مرگبارتری محسوب می‌شوند. این ماهرترین مبارزان دی سی حتی در تقابل با بزرگ‌ترین و بدترین شخصیت‌های دنیای خود نیز باعث نگرانی و ترس رقبای خود می‌شوند.

مطلب پیشنهادی:10 موجود قدرتمند که بتمن شکستشان داده استانسانی در برابر خدایان
10 موجود قدرتمند که بتمن شکستشان داده است

  • 10 نسخه شرور بتمن
  • 8 مورد از وحشتناک‌ترین کارهای هارلی کویین
  • 5 شخصیت دی‌سی که قبل از سوپرمن معرفی شدند

حالا در این مطلب قصد داریم به سراغ 10 مورد از ماهرترین مبارزان دی سی برویم. پس با ما همراه باشید.


9. کانر هاوک (Connor Hawke)

کانر هاوک پسر اولیور کویین (Oliver Queen) است که پس از مرگ پدرش هویت گرین ارو (Green Arrow) را به خود گرفت. با این که اولیور همیشه یکی از بهترین تیراندازها و کمانداران محسوب می‌شود اما کانر در مبارزت تن به تن حتی بهتر از پدرش نیز ظاهر می‌شود.

کانر مبارز قدرتمندی‌ست که می‌تواند اکثر استایل‌های مبارزه را تقلید کند تا به این ترتیب در مبارزات تن به تن نسبت به درگیری‌های فاصله‌دار خطرناک‌تر باشد؛ البته از راه دور نیز نباید او را دست کم گرفت.

مطلب پیشنهادی:5 شخصیت دی‌سی که قبل از سوپرمن معرفی شدندالهامات اولیه
5 شخصیت دی‌سی که قبل از سوپرمن معرفی شدند

8. دیمین وین (Damian Wayne)

دیمین به دودمانی از مبارزان تعلق دارد و خود او نیز برای رسیدن به چنین جایگاهی آموزش‌های زیادی را پشت سر گذاشته است. برخی از ماهرترین مبارزان دی سی که مسئول آموزش دیمین بوده‌اند شامل تالیا الغول (Talia Al Ghul)، رأس الغول و خود بتمن می‌شوند.

با این که در اکثر موارد دیمین نسبت به مهارت‌هایش بیش از حد مطمئن است اما در هر حال یک خطر واقعی محسوب می‌شود. او حتی در سری کمیک اختصاصی خود با نام Robin وارد یک تورنومنت مبارزه‌ای شده تا در برابر تعدادی از رزمی‌کاران قرار بگیرد.


خرید فانکو پاپ دثتروک

2. ریچارد دراگون (Richard Dragon)

گفته می‌شود که ریچارد دراگون استاد تمام حالت‌های مبارزه دنیای دی‌سی است. نحوه مبارزه او کاملاً بی‌نقص بوده و مبارزان زیادی را نیز آموش داده. با گذر زمان هم به بهبود خود ادامه می‌دهد.

ریچارد می‌تواند به چی خود دست پیدا کند تا با تمرکز شدید و قدرت اضافه‌اش تبدیل به یکی از قدرتمندترین مبارزان ممکن شود. دراگون، مبارزی بی‌همتاست که می‌تواند برای ماهرترین مبارزان دی سی نیز چالش بزرگی باشد.

1. لیدی شیوا (Lady Shiva)

لیدی شیوا به عنوان خطرناک‌ترین، مرگبارترین و ترسناک‌ترین مبارزه دنیای دی‌سی معرفی می‌شود. او می‌تواند تمام مبارزان عالی را شکست دهد و هنوز هم آماده برای مبارزات بیش‌تر باشد.

مطلب پیشنهادی:10 شخصیت که باورتان نمی‌شود به جاستیس لیگ پیوسته‌اندشیطاین، فرشتگان و سوپرویلن‌ها
10 شخصیت که باورتان نمی‌شود به جاستیس لیگ پیوسته‌اند

شیوا بسیاری از اعضای خانواده خفاشی بتمن را آموزش داده و گروهی از مبارزانی که اکثراً توسط خودش آموزش دیده‌اند را رهبری کرده است. اگر کسی در برابر او قرار گرفت و متوجه شد که لیدی شیوا آماده مبارزه‌ست، فرار کردن گزینه منطقی‌تر برای او خواهد بود.


(1) 10 نشانهگیر برتر جهان دی سی کامیکان
22.09.2020 10 نشانهگیر برتر جهان دی سی- بهترین کمانداران دنیای دیسی- برترین تیراندازان کمیک های دی سی-گرین ارو-هانترس- رد ارو-کامیکان - comicon


(2) 10 تا از بهترین تیراندازان دنیای دیسی DC COMIC - YouTube
شبکه های اجتماعی دنبال کنید پیج اینستگرام httpinstgram.arshia_raptorدوستان عزیز لطفا برای


(3) 5 ابرقهرمان DC که میتوانند بیوه سیاه مارول را شکست دهند
بیوه سیاه یکی از ماهرترین و بهترین مبارزان مارول است که حتی با وجود نداشتن قدرتهای ماورایی میتواند افراد زیادی را به دردسر بیاندازد.


(4) قویترین خدایان جدید دنیای دیسی کامیکان
در دنیای دیسی خدایان جدید یا همون نیوگادز شخصیت هایی هستند که در سیاره های نیوجنسیس و آپوکالیپس در جهان چهارم زندگی میکنند و بنا به دلایلی بسیار قدرتمند و خاص هستند. یکی از معروف ترین خدایان جدید که احتمالا همه اسمش رو


(5) قدرتمندترین خدایان شیطانی مارول کامیکان
احتمالا معروف ترین شخصیت حاضر در این لیست لوکیه، که به واسته حضور پررنگ و محبوب شدن در دنیای سینمایی مارول و درگیری هاش با شخصیت های معروفی مثل تور و اعضای اونجرز در دنیای کمیک مطرح و معروف و محبوب شده اما


(6) 25 انیمیشن بلند برتر دی سی - DC Animated Movie Universe
17.09.2020 این انیمیشن در دنیای سری بازیهای بتمن آرکام جریان دارد و خاطرات بازیهای بتمن تیمارستان آرکام Batman Arkham Asylum و بتمن شهر آرکام Batman Arkham City را برای هواداران زنده میکند. البته همانگونه که گفته شد، تمرکز آن بیشتر ب


(7) تاپ 10 قویترین ابرشرورهای دنیای دیسی - YouTube
تو این ویدیو قویترین و قویترین ویلن ها یا ابرشرورهای دیسی رو معرفی کنیمامیدوارم براتون مفید بوده باشه


(8) sardar20 بارسانیوز
در تمام این نقشها نیز او نشان داده که یکی از ماهرترین مبارزان دنیای مارول است. بلک ویدو شاید فقط یک انسان عادی به چشم بیاید اما او تواناییهای بهبود یافتهای دارد که باعث میشود بیشتر از یک آدم معمولی باشد. بدن بیوه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + هفت =

دکمه بازگشت به بالا