عمومی

پوستر رسمی فیلم Spider-Man No Way Home منتشر شد

پوستر رسمی فیلم Spider-Man: No Way Home منتشر شد

پوستر رسمی فیلم Spider-Man: No Way Home، مرد عنکبوتی را در برابر دشمن شرور خود، دکتر اختاپوس نشان می‌دهد.

سونی و استودیو مارول به تازگی پوستر رسمی فیلم Spider-Man: No Way Home را منتشر کرده‌اند که نه تنها مرد عنکبوتی (با بازی تام هالند) را در برابر دکتر اختاپوس (آلفرد مولینا) نشان می‌دهد، بلکه نگاهی اجمالی به بازگشت گرین گابلین (ویلم دفو) نیز دارد.

مطلب پیشنهادی:بهترین فیلم‌های ابرقهرمانی قبل از دنیای سینمایی مارولابرقهرمان بودن قبل از این که ابرقهرمانی مد شه!
بهترین فیلم‌های ابرقهرمانی قبل از دنیای سینمایی مارول

پیتر پارکر/مرد عنکبوتی در مرکز پوستر No Way Home قرار گرفته و لباس «عنکبوت آهنین» خود را بر تن کرده است. در حالی اسپایدی به دکتر اختاپوس (Doctor Octopus) خیره شده که شاخه‌های فلزی مخصوص این شخصیت شرور به سمت قهرمان داستان نشانه رفته است.
نکته جالب‌تر پوستر در اینجاست که می‌توان در پشت زمینه این دو شخصیت، گرین گابلین (Green Goblin) یکی از دیگر شخصیت‌های شرور مرد عنکبوتی را دید که بر گلایدر معروف خود سوار است.

به نظر می‌رسد که در این پوستر به چندین شخصیت شرور اشاره شده که در حال مبارزه با مرد عنکبوتی هستند. پرتوی رعد و برقی که در آسمان به طور برجسته دیده می‌شود، به احتمال زیاد به شخصیت الکترو (Electro) اشاره دارد.

به علاوه ابرهای قهوه‌ای رنگ و مرموز از گرد و خاک نیز در پشت زمینه دیده می‌شود. در نگاه اول، به نظر می‌رسد که گلایدر گرین گابلین این گرد و خاک را به پا کرده باشد. تا اینکه متوجه می‌شوید فاصله بسیار زیادی با آن دارد. در واقع این گرد و خاک به احتمال زیاد توسط شخصیت مرد شنی (Sandman) ایجاد شده است، مخصوصاً اگر به این نکته توجه کنید که حالت حرف S انگلیسی را نیز شکل داده‌اند.

مطلب پیشنهادی:عجیب و غریب‌ترین تئوری‌های سریال وانداویژناز بازگشت برادر دوقلوی واندا تا یک ویلن کابوس‌وار
عجیب و غریب‌ترین تئوری‌های سریال وانداویژن

بازوهای دکتر اختاپوس و اسپایدی در این پوستر رسمی تقریباً مشابه پوستر دیگری از فیلم Spider-Man: No Way Home به نظر می‌رسند که سه روز پیش در فضای مجازی پخش شده بود. هر چند در آن پوستر مرد عنکبوتی به تنهایی در پس زمینه‌ای از خط افق وارونه شهر نیویورک حضور دارد و خبری از گرین گابلین یا ارجاعات دیگر به شخصیت‌های شرور مختلف وجود ندارد.

در طی یک سال گذشته، فیلم Spider-Man: No Way Home یکی از مهم‌ترین آثار هالیوودی بوده که می‌توان گفت از رمز و رازهای داستان آن به خوبی محافظت نشد. سومین فیلم مرد عنکبوتی در دنیای سینمایی مارول، به طور آشکارا داستانی چندجهانی (Multiverse) دارد و چهره‌های آشنای بسیاری از آثار پیشین مرد عنکبوتی در آن حضور خواهند داشت.
آلفرد مولینا که ایفاگر نقش دکتر اوتو اکتاویوس/دکتر اختاپوس در فیلم Spider-Man 2 محصول سال 2004 بود، در اولین تیزر تریلر رسمی فیلم Spider-Man: No Way Home بازگشت عظیم خود به قسمت جدید را فاش کرد. تیزری که شاهد حضور بمب‌های گِرد مخصوص گرین گابلین از فیلم Spider-Man محصول سال 2002 و همچنین خنده‌های شیطانی نورمن آزبورن/گرین گابلین با بازی ویلم دفو در آن بودیم.

پیش از این گزارش شده بود که توماس هیدن چرچ بار دیگر در نقش فلینت مارکو/مرد شنی از فیلم Spider-Man 3 محصول سال 2007 و همچنین ریس ایفانز در نقش دکتر کرت کانرز/مارمولک (Lizard) از فیلم The Amazing Spider-Man محصول سال 2012، حاضر خواهند شد.
یکی دیگر از شایعات قابل توجه حول و حوش حضور شخصیت‌ها و بازیگرهای مختلف در نسخه جدید، حضور دوباره جیمی فاکس در نقش مکس دیلون/الکترو از فیلم The Amazing Spider-Man 2 محصول سال 2014 است که سال گذشته فاکس در پست پاک شده خود در اینستاگرام، به صورت تلویحی آن را تأیید کرده بود.
جی.کی. سیمونز که نقش شخصیت جی.جونا جیمسون در سه گانه مرد عنکبوتی سم ریمی را ایفا کرده بود و در فیلم Spider-Man: Far From Home بار دیگر در این نقش ظاهر شده بود نیز انتظار می‌رود در فیلم جدید حضور داشته باشد.

مطلب پیشنهادی:13 سریال مارول که پس از فیلم Black Widow منتشر خواهند شدادامه فاز چهارم دنیای سینمایی مارول
13 سریال مارول که پس از فیلم Black Widow منتشر خواهند شد

البته فراگیرترین شایعه حول فیلم Spider-Man: No Way Home به حضور دوباره توبی مگوایر، ستاره سه‌گانه مرد عنکبوتی سم ریمی و همچنین اندرو گارفیلد، ستاره دو‌گانه مرد عنکبوتی شگفت انگیز مارک وب اشاره دارد که این دو به تام هالند در فیلم جدید ملحق می‌شوند تا به نوعی جهان عنکبوتی (Spider-Verse) لایو-اکشن را شکل دهند.
یکی دیگر از شایعات، حضور چارلی کاکس، ستاره سریال Daredevil محصول شبکه نتفیلکس است که گفته می‌شود بار دیگر نقش مت مرداک را ایفا خواهد کرد.

با این اوصاف، چیزی که به قطع یقین می‌دانیم این است که علاوه بر تام هالند و آلفرد مولینا، بازیگران زیر در نقش‌های مختلف فیلم Spider-Man: No Way Home بازی کرده‌اند:
زندایا در نقش مری جین، بندیکت کامبربچ در نقش دکتر استرنج، جیکوب باتالون در نقش ند لیدز، جان فاورو در نقش هپی هوگن، ماریسا تومی در نقش مِی پارکر، جی.بی اسموو در نقش جولیوس دِل، بندیکت وانگ در نقش وانگ، تونی ریولوری در نقش فلش تامپسون، آنگوری رایس در نقش بتی برنت، جورج لندبورگ جونیور در نقش جیسون آیونلو، هانیبال بورس در نقش مربی ویلسون و پائولا نیوسام در نقشی فاش نشده.

فیلم Spider-Man: No Way Home که توسط جان واتس کارگردانی شده است، در تاریخ 17 دسامبر (26 آذر) اکران خواهد شد.

مطلب پیشنهادی:15 مجموعه انیمیشنی برتر مارولانیمیشن‌هایی از مارول که فقط برای کودکان ساخته نشده‌اند.
15 مجموعه انیمیشنی برتر مارول


ماینکرفت #45 – مینی‌گیم معروف ماینکرفت رو شبیه‌سازی کردیم

تماشای ویدیو از یوتوب


(1) رونمایی از اولین پوستر Spider-Man No Way Home
اولین پوستر مرد عنکبوتی 3 بالاخره به صورت غیررسمی منتشر شد. داخل اولین پوستر رسمی فیلم Spider-Man No Way Home مردعنکبوتی و دکتر اختاپوس به چشم میخورند که ثابت میکند چه کسی ابرقهرمان فیلم است و سعی دارد کدام شرور را شکست دهد


(2) پوستر هیجانانگیز فیلم مرد عنکبوتی منتشر شد
اولین پوستر رسمی فیلم Spider-Man No Way Home منتشر شد. پوستر هیجانانگیز فیلم مرد عنکبوتی منتشر شد دوشنبه 17 آبان 1400


(3) پوستر هیجانانگیز فیلم مرد عنکبوتی منتشر شد - میهن نوین
اولین پوستر رسمی فیلم Spider-Man No Way Home منتشر شد. در خلاصه داستان این فیلم آمده است برای اولین بار در تاریخ سینمایی مرد عنکبوتی، قهرمان محله دوستانه ما هویتش آشکار شده است و دیگر نمی تواند زندگی عادی خود را از مخاطرات


(4) تصاویر فیلم Spider-Man No Way Home به صورت رسمی منتشر شد
طبق اعلام رسمی استودیو مارول و سونی، تصاویر فیلم Spider-Man No Way Home به تازگی منتشر شدهاند که البته از تریلر آن گرفته شده و همکاری پیتر پارکر و داکتر استرنج را نشان میدهند.. در واقع حدود یک سال میشود که شایعات مختلفی


(5) سی نما - اولین پوستر رسمی Spider-Man No Way Home ظاهر
08112021 سونی پیکچرز و استودیوهای مارول از اولین پوستر رسمی فیلم مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست Spider-Man No Way Home رونمایی کردند.تریلر این دنباله برای بازگشت به خانه و دور از خانه


(6) پوستر هیجانانگیز فیلم مرد عنکبوتی منتشر شد
برترینها اولین پوستر رسمی فیلم Spider-Man No Way Home منتشر شد. در خلاصه داستان این فیلم آمده است برای اولین بار در تاریخ سینمایی مرد عنکبوتی، قهرمان محله دوستانه ما هویتش آشکار


(7) پوستر هیجانانگیز فیلم مرد عنکبوتی منتشر شد
اولین پوستر رسمی فیلم Spider-Man No Way Home منتشر شد. در خلاصه داستان این فیلم آمده است


(8) انتشار پوستر هیجانانگیز فیلم مرد
اولین پوستر رسمی فیلم Spider-Man No Way Home منتشر شد. انتشار پوستر هیجانانگیز فیلم مرد اهداء کتاب به انجمن های ادبی شهرستان فیروزکوه


(9) پوستر هیجانانگیز فیلم مرد عنکبوتی منتشر شد آوتاف
پوستر هیجانانگیز فیلم مرد عنکبوتی منتشر شد مدیر سایت اخبار داغ ارسال دیدگاه برترینها اولین پوستر رسمی فیلم Spider-Man No Way Home منتشر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × پنج =

دکمه بازگشت به بالا