عمومی

استودیو آبسیدین روی یک بازی نقشآفرینی جنایی معمایی کار میکند

استودیو آبسیدین روی یک بازی نقش‌آفرینی جنایی معمایی کار می‌کند

پس از این که استودیو آبسیدین اینترتیمنت توسط مایکروسافت خریداری شد، آن‌ها کار روی چند پروژه مختلف را به صورت همزمان آغاز کرده و اکنون اطلاعاتی از بازی معرفی نشده آن‌ها به دست ما رسیده است.

استودیو آبسیدین برای بازی‌های Fallout: New Vegas و The Outer Worlds بین طرفداران ژانر نقش‌آفرینی شناخته شده است. اکنون آن‌ها روی یک بازی نقش‌آفرینی جنایی معمایی با اسم رمز Project Missouri کار می‌کنند. جاش ساویر (Josh Sawyer) با سابقه 16 سال کار در Obsidian Entertainment، در جدیدترین قسمت از پادکست GrubbSnax این اطلاعات را با دیگران به اشتراک قرار داد.

مطلب پیشنهادی:ویجی‌لاگ: آینده پلی استیشن 5 و برنامه سونی برای جنگ با ایکس باکس گیم پسسونی هم بالاخره کوتاه میاد
ویجی‌لاگ: آینده پلی استیشن 5 و برنامه سونی برای جنگ با ایکس باکس گیم پس

جاش ساویر در 16 سال گذشته روی پروژه‌ها مختلفی کار کرده و کارگردان و طراح ارشد دو بازی Fallout: New Vegas و Pillars of Eternity نیز بوده است. ساویر با تیم کوچکی روی این بازی نقش‌آفرینی کار می‌کند و انتظار می‌رود که این عنوان در سال 2022 به بازار عرضه شود. پروژه میسوری هیچگونه سیستم مبارزه‌ای نخواهد داشت و بازیکنان می‌توانند موارد مشکوک را بررسی کرده و به افراد دیگر اتهام وارد کنند. این امکان وجود دارد که بازیکن شخص اشتباهی را متهم کنند و عواقب تصمیم اشتباه خود را از نزدیک ببیند. با توجه به ماهیت محیط بازی، پروژه میسوری در اروپا و دوران رنسانس قرن شانزدهم جریان دارد.

تصویری از بازی‌های مختلف استودیو آبسیدین

برخلاف Pillars of Eternity و دیگر عناوین ایزومتریک آبسیدین، Project Missouri دوربین اول شخص یا سوم شخص خواهد داشت. هیجان انگیزترین چیز در مورد پروژه میسوری این است که دارای تعداد زیادی مکانیزم تجربی و تعاملات ارگانیک است. این ویژگی‌ها می‌تواند عامل اصلی موفقیت این پروژه باشد. بازی‌های Obsidian Entertainment همیشه روایت‌ داستانی قوی و شخصیت‌های درگیر کننده داشته‌اند، چیزی که می‌تواند به خوبی با مکانیزم‌های یک بازی جنایی-معمایی ترکیب شود.

در بالا اشاره کردیم که آبسیدین اینترتیمنت به صورت همزمان روی چند بازی مختلف کار می‌کند. یکی از آن‌ها دنباله بازی The Outer Worlds و پروژه دیگر آن‌ها Avowed نام دارد. این بازی نقش‌آفرینی اول شخص در دنیای فانتزی Eora جریان خواهد داشت، که همان دنیای بازی Pillars of Eternity است. The Outer Worlds 2 با استفاده از آنریل انجین 5 ساخته می‌شود، اما استودیو برای Avowed از یک انجین اختصاصی استفاده خواهد کرد.

مطلب پیشنهادی:بهترین جایگزین برای ایکس باکس سری ایکسجایگرینی ارزان و مناسب!؟
بهترین جایگزین برای ایکس باکس سری ایکس


ماینکرفت #45 – مینی‌گیم معروف ماینکرفت رو شبیه‌سازی کردیم

تماشای ویدیو از یوتوب


(1) استودیو Obsidian روی یک بازی چند نفره کار میکند - VGMAG
وی جی مگ براساس آگهی استخدام منتشر شده به نظر میرسد استودیو Obsidian روی یک بازی چند نفره کار میکند. پیش از این اعلام شده بود این استودیو که در کارنامه خود ساخت Fallout New Vegas را دارد با همکاری بخش نشر مستقل شرکت Take-Two تحت عنوان بخش خصوص Private Division روی یک اثر نقشآفرینی جدید


(2) مدیر بخش طراحی استودیوی ابسیدین در حال کار روی یک بازی
به گفتهی جاش سایر Josh Sawyer، بازیهای Grounded و Avowed تنها پروژههای استودیوی ابسیدین Obsidian نیستند و این توسعه دهنده در حال کار روی یک بازی معرفی نشده است. به نظر میرسد استودیوی ابسیدین


(3) استودیوی آبسیدین روی ساخت یک بازی جهان باز مشغول به کار
15062021 با استناد بر تازهترین آگهی استخدام آبسیدین اینترتینمنت، ظاهرا این استودیوی سرشناس در جهت تکمیل نیروی خود به دنبال جذب یک تکنیکال آرتیست برای ساخت یک بازی


(4) مدیر بخش طراحی استودیوی آبسیدین در حال کار روی یک بازی
به گفتهی جاش سایر Josh Sawyer، بازیهای Grounded و Avowed تنها پروژههای استودیوی آبسیدین Obsidian نیستند و این توسعه دهنده در حال کار روی یک بازی معرفی نشده است. به نظر میرسد استودیوی آبسیدین با تمام توان مشغول کار کردن است.


(5) مدیر بخش طراحی استودیوی ابسیدین در حال کار روی یک بازی
06082020 به گفتهی جاش سایر Josh Sawyer، بازیهای Grounded و Avowed تنها پروژههای استودیوی ابسیدین Obsidian نیستند و این توسعه دهنده در حال کار روی یک بازی معرفی نشده است. به نظر میرسد استودیوی ابسیدین با تمام توان مشغول کار کردن است.


(6) استودیو ریسپاون روی یک بازی تکنفره جدید کار میکند
این استودیو در چند ماه گذشته به صورت مداوم به دنبال نیرو کار بیشتر بوده تا روی یک آیپی جدید کار کند. در ابتدا تیم توسعه این آیپی تنها 5 عضو داشت، اما در ماه گذشته این تیم گسترش یافته است.


(7) استودیو High Moon روی یک بازی جدید کار میکند - دنیای بازی
استودیو High Moon که با سری بازی های Transformers شناخته می شود، در حال حاضر بر روی یک بازی جدید کار میکند که از مجموعه کمیک های Marvel الگو گرفته است. -


(8) استودیوی اوالانچ بر روی یک بازی AAA جدید کار می کند - آقای
10092021 براساس اطلاعات جدید منتشر شده، استودیوی اوالانچ Avalanche در حال کار بر روی یک بازی جهان باز چندنفره ی AAA است. در همین راستا، طبق آگهی استخدامی منتشر شده، این استودیو برای پروژه ی جدید خود جذب یک برنامه نویس متخصص در ایکس


(9) استودیوی اولنچ بر روی یک بازی AAA جدید کار میکند - گیم اسکن
براساس اطلاعات جدید منتشر شده، استودیوی اولنچ Avalanche در حال کار بر روی یک بازی جهان باز چندنفرهی AAA است. در همین راستا، طبق آگهی استخدامی منتشر شده، این استودیو برای پروژهی جدید خود جذب یک برنامهنویس متخصص در ایکس


(10) استودیو Gearbox روی یک بازی مهم و بزرگ کار میکند - VGMAG
امروز با خبر شدیم که جان ویگنوچی یکی از چهرههای مهم Disney Interactive و تهیهکننده مجموعه Disney Infinity به استودیو Gearbox پیوسته.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + 17 =

دکمه بازگشت به بالا