عمومی

10 ماموریت سخت و معروف سهگانه GTA

انتشار بازی‌های کلاسیک یا همان سه‌گانه سری GTA با گرافیک و کنترل‌های جدید و بهبودیافته بسیار عالی به نظر می‌رسد. اما بازی‌های قدیمی Grand Theft Auto در برخی موارد بسیار سخت می‌شدند و با نزدیک شدن به زمان انتشار بازی‌ها، برخی طرفداران ماموریت‌های سخت آن را به یاد می‌آورند که اکنون باید یک بار دیگر آن‌ها را تجربه کنند.

به صورت کلی ارائه بازی‌های سه‌گانه سری GTA با ویژگی‌های مدرن و تغییرات بصری بسیار هیجان‌انگیز به نظر می‌رسد اما فراموش نکنیم که باید تمام ماموریت‌های قدیمی را نیز یک بار دیگر تجربه کنیم. البته بیشتر ماموریت‌های بازی‌ها بسیار سرگرم‌کننده هستند، اما در برخی موارد بازی روی اعصاب بازیکنان نیز پیاده‌روی می‌کند.

مطلب پیشنهادی:ویجی‌لاگ: ریمستر یا ریمیک سری GTA 3 و انتظاراتی که داریمسی جی قراره برگرده؟!
ویجی‌لاگ: ریمستر یا ریمیک سری GTA 3 و انتظاراتی که داریم

در ادامه این مطلب از ، سخت‌ترین ماموریت‌های سه‌گانه GTA را با یکدیگر مرور خواهیم کرد؛ با ما همراه باشید.

S.A.M. / بازی GTA 3


سری GTA

در بازی‌های سری GTA هر ماموریتی که شامل تایمر شمارش معکوس می‌شود، به نوعی سخت است. در این شرایط باید کارهایی که دیگران به شما واگذار می‌کنند را در زمان مشخصی انجام دهید که استرس بازی را افزایش می‌دهد. S.A.M یکی از آخرین ماموریت‌های بازی GTA 3 محسوب می‌شود که نه تنها در زمان مشخصی باید آن را انجام داد، بلکه دشمنان بازی نیز جلیقه محافظ دارند و یک هواپیما را باید با آر‌پی‌جی نابود کنید.

A Drop in the Ocean / بازی GTA 3


سری GTA

راندن قایق‌ها در بازی GTA 3 چندان سرگرم‌کننده نیست، بنابراین وجود یک ماموریت که در آن باید بسته‌هایی را توسط یک قایق از هواپیما جمع‌آوری کنید، می‌تواند برای چندین ساعت با اعصاب شما بازی کند. اما همه چیز به همین دو مورد ختم نمی‌شود و راکستار چاشنی‌های شیطانی خود را نیز به بازی اضافه کرده است.

مطلب پیشنهادی:ده بازی نوستالژیک که همچنان جذاب هستند – قسمت دومنوستالژی‌های فراموش نشدنی!
ده بازی نوستالژیک که همچنان جذاب هستند – قسمت دوم

در ابتدا باید اشاره کرد برای انجام این ماموریت نیز تایمر معروف وجود دارد، بنابراین باید آن را در یک زمان مشخص شده انجام دهید. اما وقتی تمام بسته‌ها را دریافت کردید، باید از سطح پنج ستاره نیز فرار کنید. در واقع کلود پس از اتمام ماموریت باید از قایق خود خارج شود و در میان انبوهی نیروهای پلیس و ارتش برای فرار خود یک ماشین پیدا کند. مشخصا برای انجام چنین کاری آن هم در زمانی که به ذخیره کردن بازی دسترسی ندارید، چندین بار باعث کشته شدن کلود خواهد شد.

خرید ست گیمینگ تی-دگر مدل Legion

Death Row / بازی GTA: Vice City


سری GTA

در یکی از ماموریت‌های بازی GTA: Vice City لنس ونس اسیر می‌شود و تامی باید در میان یک ارتش او را نجات دهد، البته باید توجه داشت که لنس در حال خونریزی است و این کار باید در زمان مشخصی انجام شود. شاید روی کاغذ انجام چنین کاری ساده به نظر برسد، اما در واقع تمام کردن این ماموریت یک کابوس بزرگ است. در حالی که خبری از تایمر شمارش معکوس وجود ندارد، اما نوار سلامتی ونس به همان اندازه بد است.

مطلب پیشنهادی:Top 10: حقایق عجیبی که در مورد GTA نمی‌دانیدتماشا کنید
Top 10: حقایق عجیبی که در مورد GTA نمی‌دانید

همانطور که در حال انجام ماموریت و مبارزه با دشمنان بازی هستید، میزان سلامتی دوست شما در حال کم و کمتر شدن است، بنابراین همیشه احساس خواهید کرد که باید عجله کنید. اما در این صورت به راحتی کشته خواهید شد. بازی‌های قدیمی GTA در مقایسه با نمونه‌های جدید تفنگ‌های قدرتمندی نداشتند و این ماموریت یک جنگ تمام عیار است.

The Driver / بازی GTA: Vice City


سری GTA

شاید بخش بزرگی از بازی GTA به رانندگی و انجام مسابقات مربوط شود اما در برخی موارد بازی غیرمنطقی خواهد شد. در ماموریت The Driver از Vice City تامی باید در برابر یک راننده مسابقه دهد که شاید انجام چنین کاری برای بسیاری از بازیکنان ساده به نظر برسد اما مشکلات بیشتر و بیشتر می‌شوند.

در ابتدا باید عنوان کرد که هنگام انجام مسابقات، رانندگان به کل عوض می‌شوند! در اینجا نیز حریف تامی بسیار تهاجمی و سریع است و از تمام اشتباهات بازیکنان برای پیروزی استفاده می‌کند. علاوه بر این در اواسط مسابقه به طور یقین پلیس نیز به دنبال شما خواهد آمد، بنابراین باید حواستان به آن‌ها نیز باشد که همیشه سریع‌ترین ماشین‌ها را در اختیار دارند. در مجموع شاید مسابقات GTA چندان سخت نباشد اما با یک لحظه غفلت در این ماموریت باید آن را مجددا تکرار و تکرار کنید.

مطلب پیشنهادی:بازگشت دوباره تامی به دنیای GTA Vice City روی موبایلتجربه‌ای عالی از اتمسفر دهه 80 میلادی
بازگشت دوباره تامی به دنیای GTA Vice City روی موبایل

خرید هارد اکسترنال ای دیتا ظرفیت 1 ترابایت

Supply Lines / بازی GTA: San Andreas


سری GTA

شاید با شنیدن نام Supply Lines ماموریت خاصی به ذهن شما خطور نکند اما در توضیح آن باید عنوان کرد که در این ماموریت حتی کدهای تقلب و HESOYAM معروف نیز به کمک شما نخواهند آمد.

در این ماموریت نیز CJ باید یک هواپیما اسباب بازی را کنترل کند که همین کار به خودی خود بسیار سخت خواهد بود؛ اما راکستار نوار سوخت را نیز برای بازیکنان در نظر گرفته تا حواسشان به سوخت این هواپیما مزخرف! نیز باشد. در واقع شما باید این هواپیما را در اطرفا San Fierro به پرواز دربیاورید و تا پیش از اینکه سوخت آن تمام شود یا خود هواپیما نابود شود، چند ون را نابود کنید. شاید در توضیح، این ماموریت چندان بد به نظر نرسد، اما اگر بازی را تجربه کرده باشید، متوجه خواهید شد.

مطلب پیشنهادی:داستان کامل GTA Vبرای شنیدن داستان پرفروش‌ترین سرگرمی تاریخ آماده شوید
داستان کامل GTA V

Wrong Side of the Tracks / بازی GTA: San Andreas


سری GTA

شاید Wrong Side of the Track یکی از شناخته‌شده‌ترین ماموریت‌های سن آندریاس باشد و اگر هنوز بازی را تجربه نکرده‌اید درباره آن شنیده باشید. کاربران شبکه‌های اجتماعی نیز میم‌های بسیار زیادی درباره این ماموریت ساخته‌اند، اما اجازه ندهید اینترنت حواس شما را پرت کند؛ این ماموریت به هیچ وجه خنده‌دار نیست.

در این ماموریت باید با کمک Big Smoke که سوار یک موتور است، قطاری را دنبال کنید. دوست چاق CJ قرار است به دشمنانی که روی قطار هستند شلیک کند و باید تمام آن‌ها را بکشید. باید اشاره کرد که Big Smoke در شلیک کردن چندان حرفه‌ای به نظر نمی‌رسد و شما نیز باید حواس خود را جمع کنید تا از مسیر منحرف نشوید، زیرا در این صورت قطار و ماموریت را از دست خواهید داد.

تصور کنید که در انجام ماموریت شکست خورده باشد؛ در این صورت Big Smoke که دل خوشی از او ندارید جمله معروف «تنها کاری که باید می‌کردی دنبال کردن اون قطار لعنتی بود» را به CJ و شما می‌گوید که اعصاب شما را بیش از پیش خط خطی می‌کند؛ زیرا این ماموریت را باید چندین بار انجام دهید و این جمله را بشنوید.

مطلب پیشنهادی:ده بازی نوستالژیک که همچنان جذاب هستندنوستالژیک اما قابل بازی
ده بازی نوستالژیک که همچنان جذاب هستند


به زمان عرضه ریمستر سه‌گانه GTA چیزی باقی نمانده و در این مطلب سخت‌ترین ماموریت‌های سری محبوب و نسل پلی‌استیشن 2 راکستار را با یکدیگر مرور کردیم. شما نیز اگر ماموریت دیگر یا خاطره جالبی از ماموریت‌های بازی دارید، می‌توانید در قسمت نظرات آن را با ما به اشتراک بگذارید.


(1) ده تا از سخت ترین ماموریت ها سه گانه کلاسیک GTA - بیا تو گیم
دوباره بازی کردن سه گانه کلاسیک GTA با گرافیک و کنترل های جدید و بهبودیافته عالی به نظر می رسد، اما با نزدیک شدن به زمان انتشار بازی Grand Theft Auto The Trilogy The Definitive که تنها چند روز تا عرضه آن باقی مانده، نگران این هستیم که مجبور


(2) 10 مأموریت حماسی برتر در بازی های GTA پارسی گیم
22082021 10 مأموریت حماسی برتر در بازی های gta پارسی گیم Download August 22 2021 مجموعه بازی GTA بهقدری مشهور است که حتی افرادی که آشنایی با بازیهای ویدیویی ندارند هم نیز آن را میشناسند.


(3) بهترین ماموریت های جی تی ای - بازی سنتر
29062020 برای مشاهده آیتم ویدیویی 10 ماموریت برتر سری gta در یوتوب کلیک کنید. شاید بیراه نباشد اگر بگوییم این روزها پیدا کردن گیمرهایی که با سری gta آشنایی ندارند، بسیار سخت تر از افرادی است که با آن آشنا هستند.


(4) جدیدترین اطلاعات از سهگانه جی تی ای سرگرمی خبری
17102021 هفته گذشته راکستار در حالی نسخه ریمستر سهگانه GTA یا همان The GTA Trilogy را رونمایی کرد که ساخت و اطلاعات اولیه آن از هفتهها پیش فاش شده بود و حتی به نظر میرسید راکستار مجبور شده هرچه زودتر پرده از بزرگترین راز آشکار صنعت


(5) 10 ویژگی جدید که باید در مورد بازی Grand Theft Auto The
گرافیک به روز شده. ریمستر بازی Grand Theft Auto The Trilogy به هیچ عنوان یک پورت ساده از روی نسخههای PS2 برای سخت افزارهای جدید نیست و به وضوح، تغییراتی معنی دار در ظاهر و کیفیت بصری این سهگانه ایجاد شده است.


(6) بهترین ماموریت های سری GTA
30062020 بهترین ماموریت های سری gta 18360 بازی سنتر 9.7 هزار دنبال کننده


(7) یک منبع معتبر خبر داد ریمستر سه گانه GTA در راه است - سخت
13082021 خبر جذاب و جدیدی که هم اکنون منتشر شده به عرضه ریمستر سه گانه gta در آینده اشاره دارد. این خبر توسط یک منبع مورد اعتماد که در گذشته اخبار دقیق و معتبری را افشا کرده منتشر شده است.


(8) 10 ماموریت برتر سری GTA - تام و جری
هر نسخهی GTA دارای لحظههای بیاد ماندنی فراوانی بود. بعضیها به خاطر اکشن فوقالعاده و بعضیها به خاطر حس شوخ طبعی عالای که داشتند، راهشان را به قلب ما باز کردند. پیدا کردن بهترینها کار آسانی نبود اما این لیست سعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − چهار =

دکمه بازگشت به بالا