عمومیموضوع انشاویژه

انشا درباره توصیف حیاط مدرسه پایه هفتم

انشا درباره حیاط مدرسه نگارش هفتمانشا درباره حیاط مدرسه نگارش هفتم

اولین باری که برای ثبت نام وارد حیاط مدرسه شدم آن جا به نظرم خیلی بزرگ آمد، با خودم فکر کردم مگر این مدرسه چند دانش آموز دارد که حیاط به این بزرگی برایش ساخته اند.

حیاط مدرسه یک درب کوچک و یک درب بزرگ داشت، من از درب کوچک وارد حیاط شدم، سمت راست خانه ی کوچکی برای بابای مدرسه ساخته بودند، او مردی میانسال و مهربان بود که گوشه ی حیاط ایستاده و لبخندی به لب داشت.

کمی جلوتر و سمت چپ حیاط چندین درخت به ردیف کاشته شده بود و چند گل نیز در میان آن ها خود نمایی می کرد.

در وسط حیاط زمین والیبال درست کرده بودند و کمی جلوتر از آن پله هایی از دو طرف حیاط به داخل ساختمان وجود داشت که ساختمان اصلی را به حیاط مدرسه وصل می کرد.

ساختمان مدرسه در نگاه من مانند یک عمارت با شکوه بود، آن روز برای سال تحصیلی جدید ثبت نام کردم و همراه مادرم به خانه بر گشتم.

اول مهر بود که دوباره وارد حیاط مدرسه شدم، بر خلاف روز ثبت نام این بار درب بزرگ باز بود و بچه ها از آن جا وارد مدرسه می شدند.

حیاط پر شده بود از دانش آموزان و همه در حال گفت و گو و بازی بودند.

من خیلی زود در حیاط آن مدرسه دوستانی پیدا کردم که بسیار مهربان بودند، مدتی که گذشت به صف شدیم و ناظم اسم کلاس ها و همکلاسی ها را خواند و ما به ترتیب وارد کلاس ها شدیم و روز اول مدرسه شروع شد.

آن روز به همه ی ما خوش گذشت و با خوشحالی به خانه بر گشتیم.

بعد از آن، هر روز صبح شادمان وارد حیاط مدرسه می شدم و همین که زنگ کلاس به صدا در می آمد صف های منظمی در حیاط شکل می گرفت و ما آماده ی رفتن به کلاس ها می شدیم و به ترتیب از آن پله ها بالا می رفتیم، و در زنگ های تفریح با شوق به حیاط بر می گشتیم و صدای بازی و خنده در تمام حیاط می پیچید و در فضا طنین انداز می شد.

حیاط هر مدرسه ای اشک ها و لبخند های زیادی به خود دیده است، اشک ها گاه از سر شوق و به خاطر موفقیت ها بوده و گاه از سر غم.

حیاط مدرسه پر از خاطرات لحظات پر استرس امتحان و مرور های آخر هر درس است و تلاش ها و قدم هایی که دانش آموزان برای موفقیت بر می دارند.

دانش آموزانی که حتما تعدادی زیادی از آن ها آینده ی موفقی خواهند داشت.

حیاط مدرسه جایی است که باید همه ی ما سعی کنیم تا به خوبی از آن مراقبت کرده و به امکانات آن آسیبی نرسانیم زیرا تمام چیزی که در اختیار ما گذاشته شده امانتی است که باید در حفظ آن کوشا باشیم.


(1) انشا درباره حیاط مدرسه با مقدمه، توصیف و نتیجه 97-98
03102018 انشا درباره حیاط مدرسه درس یک اول صفحه بیست 20 پایه هفتم با موضوع حیاط مدرسه. مقدمه خاطرات و لحظات شیرین و خوب و بد ما در حیاط بزرگی است که در آن سالیان سال حضور داشتیم جایی که اولین بار


(2) انشا درباره توصیف حیاط مدرسه پایه هفتم - پرشین جم
انشا درباره توصیف حیاط مدرسه پایه هفتم - اولین باری که برای ثبت نام وارد حیاط مدرسه شدم آن جا به نظرم خیلی بزرگ آمد با خودم فکر کردم مگر این


(3) انشا درباره حیاط مدرسه صفحه 20 نگارش پایه هفتم - تفریحی سنتر
10112020 انشا درباره حیاط مدرسه صفحه 20 نگارش پایه هفتم انشا با موضوع درمورد حیاط مدرسه. پایه هفتم درس اول صفحه ی 20 حیاط مدرسه


(4) انشا حیاط مدرسه صفحه 20 نگارش هفتم - درس کده
01042021 انشا درباره حیاط مدرسه صفحه 20 نگارش هفتم مقدمه بخش آغازین مدرسه ما حیاط بزرگی دارد. در زنگ های ورزش بیشترین لذت را با بازی در حیاط مدرسه می بریم.


(5) انشا درباره حیاط مدرسه کلاس هفتم - ویکی پدیا ، دانشنامه آزاد
13052021 انشا درباره حیاط مدرسه صفحه 20 نگارش پایه هفتم تفریحی سنتر. انشا درباره ی حیاط مدرسه شماره 3. مدرسه ما حیاط بزرگی دارد. در زنگ های ورزش بیشترین لذت را با بازی در حیاط مدرسه می بریم. از فوتبال و


(6) انشا درباره حیاط مدرسه - انشا باز
13102017 انشا پایه هفتم درس اول صفحه 20 با موضوع حیاط مدرسه. مقدمهخاطرات ما و لحظه های خوب و بدما همیشه در جایی است که در انجا عمری را گذرانده ایم ،جایی است که اولین بار با اولین قدم دانش اموز انجا را دیده و قدم در راه مدرسه و رو به پیشرفت گذاشته است.


(7) انشا در مورد حیاط مدرسه پایه هفتم - ویکی پدیا ، دانشنامه آزاد
30032021 انشا درباره حیاط مدرسه با مقدمه . 3 انشا درباره حیاط مدرسه درس یک اول صفحه بیست 20 پایه هفتم با موضوع حیاط مدرسه. مقدمه خاطرات و لحظات شیرین و خوب و بد ما در حیاط بزرگی است که در آن سالیان سال حضور داشتیم جایی که اولین بار با


(8) انشا درباره حیاط مدرسه با مقدمه و نتیجه گیری پایه هفتم
انشا درباره حیاط مدرسه با مقدمه و نتیجه گیری پایه هفتم. انشا درباره حیاط مدرسه اول مقدمه خاطرات و لحظات شیرین و خوب و بد ما در حیاط بزرگی است که در آن سالیان سال حضور داشتیم جایی که اولین بار با لباس دانش آموزی در آن قدم گذاشته ایم و سال به سال با پیشرفت به مقاطع بالاتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × یک =

دکمه بازگشت به بالا