عمومی

10 ماب برتر تاریخ ماینکرفت که بازی را برای همیشه تغییر دادهاند

همه می‌دانند که ماب‌ها چقدر در دنیای ماینکرفت مهم هستند و نیازی نیست که دوباره از اهمیت ماب‌ها در ماینکرفت صحبت کنیم. از طرفی بروزرسانی‌های جذاب ماینکرفت، سبب شده تا این بازی محتوای واقعا دوست داشتنی متنوعی را برای تجربه کردن داشته باشد. توسعه دهندگان ماینکرفت بدون در نظر گرفتن محدودیت‌ها، ایده‌های خلاقانه خودشان را وارد دنیای ماینکرفت کرده‌اند و به بازیکنان اجازه داده‌اند تا هر آن‌چیزی که می‌خواهند را بسازند و این دلیلی است که باعث شاهکار خطاب شدن این بازی شده.

بنابراین اگر از علاقه‌مندان ماینکرفت هستید، در ادامه همراه باشید تا سری به تاریخ ماینکرفت دوست داشتنی‌یمان بزنیم و 10 مورد از ماب‌هایی که بازی را برای همیشه تغییر داده‌اند را به شما معرفی کنیم. ماب‌هایی که ممکن است دوست صمیمی ما باشند، و یا آرزوی نابودی ما را در سر داشته باشند.

مطلب پیشنهادی:ویجی‌لاگ: نال و انتیتی 303 تو ماینکرفت واقعین؟شخصیت‌های مرموز ماینکرفت
ویجی‌لاگ: نال و انتیتی 303 تو ماینکرفت واقعین؟

فانتوم


فانتوم‌ها درست از زمانی که در سال 2017 در طی مراسم MINECON Earth معرفی شدند، دردسری بزرگ برای بازیکنان ماینکرفت محسوب می‌شدند. در سال 2017 توسعه دهندگان ماینکرفت از طرفداران بازی خواستند که به آن‌ها در ساخت و انتخاب مابی جدید کمک کنند. نهایتا فانتوم توانست که با بیشترین رای، به عنوان برترین ماب نظرسنجی برگزیده شود و کمی بعد در همان سال پایش به دنیای جذاب بازی نیز باز شد و همه‌چیز تماما رنگ و بویی جدید داشت.

فانتوم‌ها علی‌رغم تمامی دردسرهایی که برای بازیکنان ساخته‌اند، موفق شدند که مکانیزم‌های گیم‌پلی بازی را تغییر دهند و نقشی مهم در بازی داشتند. موضوع از این قرار بود که اگر شما در بازی 3 روز مدام نمی‌خوابیدید، آن‌ها خودشان را نشان داده و بازی را برایتان مشکل خواهند می‌کرد. بنابراین اگر تصمیم به ماینینگ دارید، حواستان را خیلی خوب جمع کنید، فانتوم‌ها همین اطراف دنبال طعمه می‌گردند و اگر شما را پیدا کنند؛ فکر نمی‌کنم چه اتفاق خوبی منتظرتان باشد.

گاردین


گاردین‌ها از آن دسته از ماب‌هایی هستند که به محض دیدنشان باید انتظار هرچیزی را داشته باشید. از آن‌جایی که گاردین‌ها یکی از قوی‌ترین ماب‌های بازی هستند، شما برای شکست دادین آن‌ها به سلاح و ابزار آلات مختلفی نیاز خواهید داشت. گاردین‌ها تقریبا هرچیزی که پیش رویشان باشد را از بین می‌برند و برایشان فرقی ندارد که با یک ماهی مرکب طرف هستند، یا یک بازیکن معمولی؛ آن‌ها هیچ رحمی به غریبه‌ها نخواهند کرد.

مطلب پیشنهادی:یک مد بتل رویال جدید برای بازی Call of Duty Mobile معرفی شدیک مد بسیار سریع‌ و کوتاه‌تر
یک مد بتل رویال جدید برای بازی Call of Duty Mobile معرفی شد

وظیفه گاردین‌ها حفاظت از بلاک‌ها طلایی و آیتم‌های ارزشمندی است که در دل اقیانوس‌های ماینکرفت مدفون شده‌اند. اگر از آن دسته از بازیکنانی هستید که چندان علاقه‌ای برای اکتشافات طولانی و پیدا کردن آیتم‌های ارزشمند ندارید، گاردین‌ها و مقبره‌های فراموش‌شده می‌توانند میانبری عالی برای شما باشند. منتهی اگر تصمیم به ملاقات با گاردین‌ها گرفتید، بهتر است که با خودتان بهترین اسلحه‌هایتان را ببرید، به هرحال مبارزه با این ماب‌ها آن‌هم با دست خالی و بدون معجون؛ کاری غیرممکن است.

خرید گیفت کارت فعال سازی بازی ماینکرفت نسخه ویندوز 10

گرگ


گرگ‌ها در ماینکرفت، جزو یکی از دوست داشتنی‌ترین و مفیدترین ماب‌هایی هستند که هربازیکنی باید از آن‌ها استفاده کند. برای رام کردن گرگ‌ها، شما به تعدادی استخوان نیاز خواهید داشت و به محض ارتباط گرفت با گرگ‌ها، آن‌ها تبدیل به یکی از بهترین دوست‌های شما در ماینکرفت خواهند شد. همچنین گرگ‌ها ماب‌های بسیار وفاداری هستند که بازیکنان را تا آخر بازی همراهی خواهند کرد. نکته مثبت دیگر درباره گرگ‌ها این است که آن‌ها تقریبا به هر‌چیزی که تهدیدی برای شما باشند حمله خواهند کرد و همیشه مراقب شما خواهند بود.

اسکلتون


اسکلتون‌ها یکی از دسته از ما‌ب‌های قدیمی هستند که از همان ابتدا در دنیای ماینکرفت حضور داشتند و خاطرات بسیاری برای هرکدام از ما ساخته‌اند. هرچند که در طی چندسال گذشته، توسعه دهندگان ماینکرفت ظاهر و توانایی‌های این ماب را تغییر داده‌اند، اما هنوز هم اسکلتون‌ها تهدید چندان خطرناکی برای بازیکنان محسوب نمی‌شوند. از طرفی، اسکلتون‌ها ماب‌های چندان ترسناکی نیستند که بخواهید از آن‌ها بترسید! بلکه اگر از حضور آن‌ها اطلاع داشته باشید، کار چندان سختی برای از بین بردن این دسته از ماب‌ها نخواهید داشت.

مطلب پیشنهادی:آموزش ماینکرفت – چطوری فارم آهن بسازیم؟ [تماشا کنید]دیگر خبری از سفر به زیر زمین نیست
آموزش ماینکرفت – چطوری فارم آهن بسازیم؟ [تماشا کنید]

خرید گیفت کارت فعال سازی ماینکرفت نسخه جاوا

اندر دراگون


می‌توان از اندر دراگون به عنوان باس فایت آخر ماینکرفت یاد کرد. جایی که شما باید با استفاده از یک استراتژی درست، به نبرد با اندر دراگون بروید. اما اجازه دهید که همین اول کار تکلیفمان را مشخص کنیم، اندر دراگون اصلا باس ساده‌ای نیست و حسابی برایتان دردسرساز خواهد بود. بنابراین بهتر است که قبل از ملاقات با اندر دراگون، بهترین سلاح‌های خودتان را بردارید تا بتوانید با یک ضربه کارساز، حساب اندر دراگون را برسید.

کریپر


قرار دادن کریپرها در این لیست، امری غیرقابل انکار بود! به هرحال، کریپرها یکی از قدیمی‌ترین و دوست داشتنی‌ترین ماب‌هایی هستند که در طول تاریخ ماینکرفت؛ در بازی حسابی بازیکنان را ترسانده‌اند. از همان ابتدای کار، کریپرها تنها یک ماموریت داشتند و آن هم منفجر شدن بود!

کریپرها را معمولا می‌توان در دل غارهای بازی پیدا کرد. اما تنها متکی به این موضوع نباشید! این موجودات دردسرساز هرجایی ممکن است که حضور داشته باشند. بنابراین حواستان را خوب جمع کنید تا در دام این موجودات سبز گیر نکنید. فکر نمی‌کنم که کسی باشد که بتواند ماینکرفت را بدون حضور این موجودات دوست داشتنی سبز رنگ تصور کند! به هرحال، هرچه که باشد؛ کریپرها حالا دیگر تبدیل به نمادی برای ماینکرفت شده‌اند.

مطلب پیشنهادی:چطوری در ماینکرفت معجون بسازیم؟قدرت‌هایِ جادوییِ ضروری
چطوری در ماینکرفت معجون بسازیم؟


(1) 10 ماب برتر تاریخ ماینکرفت که بازی را برای همیشه تغییر
10 ماب برتر تاریخ ماینکرفت که بازی را برای همیشه تغییر دادهاند . توسط funkhabari نوامبر 4 2021. مابهایی دوست داشتنی که نمیتوان حضور آنها نادیده گرفت همه میدانند که مابها چقدر در دنیای ماینکرفت مهم هستند و نیازی نیست


(2) قرارداد 22 میلیارد دلاری هدست واقعیت مجازی مایکروسافت با
15.10.2021 با استفاده از این سیستم میتوان موقعیت تیمها و سایر دادههای حیاتی را مشاهده کرد که با وجود دید در شب همه چیز کامل میشود. به نظر میرسد مایکروسافت قصد دارد برخی ویژگیهای مورد استفاده در بازیهای ویدیویی را برای


(3) با بهترین برنامه های رایگان بهینه سازی کامپیوتر آشنا شوید
10 ماب برتر تاریخ ماینکرفت که بازی را برای همیشه تغییر دادهاند. مایکروسافت از برنامههای متاورس خود برای هیلو و ماینکرفت پرده برداشت . تعداد بازیکن League of Legends به 180 میلیون رسید. نظرات 2. وارد شوید. برای گفتگو با


(4) بینگ احتمالا به عنوان موتور جستجوی پیشفرض فایرفاکس
19.09.2021 فعلا دلیل این تغییر رویه از سوی موزیلا مشخص نیست و حتی شاید تغییر موتور جستجوی پیش فرض در حد آزمایش باقی بماند. با این حال اتمام قرارداد موزیلا و گوگل میتواند دلیل خوبی برای چنین کاری باشد. به سبب توافق موزیلا و گوگل، ا


(5) بهترین بازی های شبیه ساز مزرعه داری و ساختمان سازی
معرفی اپلیکیشن بیتبان یک پله امنتر از همیشه. معرفی بازی Rumble Stars Football حیوانات به زمین فوتبال میآیند . ویجیاتو. 10 ماب برتر تاریخ ماینکرفت که بازی را برای همیشه تغییر دادهاند. بررسی بازی Marvels Guardians of the Galaxy. 10 فیلم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 8 =

دکمه بازگشت به بالا