عمومیفرهنگ و هنرویژه

شعار روز جهانی معلولین در سال 2017 96 چیست

شعار روز جهانی معلولین

شعار روز جهانی معلولینشعار روز جهانی معلولین

3 دسامبر در سال 1992 توسط قطعنامه 47/3 مجمع عمومی سازمان ملل متحد به عنوان روز جهانی معلولین نامگذاری شد.

هدف از نامگذاری چنین روزی ارتقاء حقوق و رفاه افراد معلول در تمام عرصه های جامعه و توسعه و افزایش آگاهی از وضعیت افراد معلول در هر جنبه ای از زندگی سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی می باشد.

شعار روز جهانی معلولین سال 2017 : ” جامعه ای پایدار و انعطاف پذیر برای همه بسازیم. “


(1) شعار، دست معلولان را نمیگیرد
موانع را بشکنیم، درها را باز کنیم، شعار سال گذشته روز جهانی معلولان بود، امسال نیز توسعه پایدار، نوید فناوری به عنوان شعار روز جهانی معلولان در نظر گرفته شده است.


(2) شعار روز جهانی معلولین سال 2017 جامعه ای پایدار و انعطاف
شعار روز جهانی معلولین سال 2017 جامعه ای پایدار و انعطاف پذیر برای همه بسازیم..مراسم گرامیداشت روز 12 آذرماه مصادف با سوم دسامبر روز جهانی معلولان با برپایی نمایشگاههایی از دستاوردهای سازمان آموزش و پرورش استثنایی


(3) روز جهانی معلولین
سوم دسامبر هر سال برابر با 12 آذر مصادف با روز جهانی معلولین می باشد. شعار روز جهانی معلولین سال 2017 جامعه ای پایدار و انعطاف پذیر برای همه بسازیم می باشد. این روز بر همه ی معلولین مبارک باد.


(4) نامگذاری روز جهانی معلولین شعار سال
روز جهانی معلولین از سال 1992 که از سوی مجمع عمومی سازمان ملل متحد اعلام شد، هر ساله در سه دسامبر برگزار میشود.


(5) شعار امسال روز جهانی معلولان، شعاری برای همه
تهران - ایرنا - سازمان ملل متحد، امسال شعار روز جهانی افراد دارای معلولیت -13 آذرماه جاری- را دستیابی به 17 هدفی برای آینده ای که ما می خواهیم تعیین کرده و این شعار در ایران با عنوان آینده ای که ما می خواهیم، جهانی فراگیر و برابر برای همه مطرح شده است .


(6) به بهانه روز جهانی معلولین Valean Darou
از سال 1992 تا کنون در سراسر دنیا برنامه ها و فعالیت هایی در روز 3 دسامبر با عنوان روز جهانی معلولان برگزار می گردد. موضوع و شعار روزجهانی معلولان سال 2019 توسعه مشارکت معلولان در اجتماع و رهبری و هدایت ایشان است.


(7) شعار روز جهانی کودک در سال 2017 - 96 چیست
شعار امسال برای هفته ملی کودک در ایران از 15 تا 21 مهر ماه سال 96 و روز جهانی کودک در 29 آبان ماه و


(8) شعار روز جهانی معلولین چیست
سوم دسامبر مصادف با 13 آذر از سال 1992 و از سوی مجمع عمومی سازمان ملل متحد به عنوان روز جهانی معلولین اعلام شده است. بیش از پانصد میلیون نفر به دلیل نقص در سیستم مغزی، جسمی و حسی از معلولیت رنج


(9) با شعار، نمیتوان دست معلولان را گرفت - رفاه اجتماعی
سلامت نیوز موانع را بشکنیم، درها را باز کنیم، شعار سال گذشته روز جهانی معلولان بود، امسال نیز توسعه پایدار، نوید فناوری به عنوان شعار روز جهانی معلولان در نظر گرفته شده است. به گزارش سلامت نیوز به نقل از جام جم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × دو =

دکمه بازگشت به بالا