بیوگرافیچهره هاعمومیویژه

بیوگرافی خواندنی و عکس های یاسمین آلن و همسرش

بیوگرافی و زندگی نامه یاسمین آلن

عکس یاسمین آلنعکس یاسمین آلن

: یاسمین آلن با نام کامل یاسمین کای آلن به انگلیسی Yasemin Allen در 10 ژوئیه 1989 در لندن، انگلیس متولد شد.

پدرش دادلی آلن انگلیسی و مادرش سونا ییلذیزاوغلو هستند.

قد او 175 سانتیمتر است.

یاسمین آلن و کرم بورسینیاسمین آلن و کرم بورسین

او یک برادر به نام کان دارد.

وقتی که سه ماهه بود با خانواده اش به ترکیه نقل مکان کردند و پس از اینکه مدرسه ابتدایی خود را کامل کرد با مادرش به استرالیا رفت. در آنجا تحصیلات خود را در دانشگاه کوئینزلند در زمینه ی سینما، تلویزیون و نمایشنامه نویسی تکمیل کرد. او در هجده سالگی به ترکیه بازگشت.

یاسمین آلنیاسمین آلن

یاسمین در سال 2008 در تبلیغات شرکت L’OREAL حضور پیدا کرد و این شروع فعالیت هنری او شد، پس از آن در سریال های مرحمت در کنار ابراهیم چلیکول و بورچین ترزی اوغلو و مسئله شرافت در کنار کرم بورسین و بورجو بیریجیک و شوکرو اوزیلدز به ایفای نقش پرداخت.

سریال جدید او در سال 2017 فصل دوم سریال فی سی پی در کنار سرنای ساریکایا می باشد.

او همچنین در فیلم آب و آتش در کنار اوزجان دنیز بازی کرده است.

یاسمین در اوایل سال 2017 به لس آنجلس نقل مکان کرده و در آکادمی بازیگری استلا آدرر شرکت می کند.

یاسمین آلن و همسرشیاسمین آلن و همسرش

یاسمین آلن مدتی با گوکهان چلیکاکر رابطه داشت، پس از آن با انور تونا دوست شد، سپس مدتی با ابراهیم چلیکور رابطه داشت و در حال حاضر با مدل ترک آرماگان اوغوز نامزد شده است.


(1) بیوگرافی خواندنی و عکس های جدید یاسمین آلن و همسرش - آگهیو
بیوگرافی و زندگی نامه یاسمین آلن. عکس یاسمین آلن. کوکا یاسمین آلن با نام کامل یاسمین کای آلن به انگلیسی Yasemin Allen در 10 ژوئیه 1989 در لندن، انگلیس متولد شد. پدرش دادلی آلن انگلیسی و مادرش سونا ییلذیزاوغلو هستند. قد او


(2) بیوگرافی خواندنی و عکس های جدید یاسمین آلن و همسرش
آکاایران بیوگرافی خواندنی و عکس های نوین یاسمین آلن و همسرش عکس یاسمین آلن آکا ایران یاسمین آلن با نام کامل یاسمین کای آلن به انگلیسی Yasemin Allen در 10 ژوئیه 1989 در لندن، انگلیس متولد شد.


(3) یاسمین آلن من ترک نیستم، اروپائیم بیوگرافی خواندنی
17.10.2020 همسر و دوست پسر یاسمین آلن. یاسمین مجرد است. یاسمین پس از سریال زندگی ادامه دارد با انور تونا دوست شد و پس از یکسال از او جدا شد. او در سال ٢01٧ وارد رابطه با ارمغان اوغوز، بازیگر ترک شد. یاسمین در سال ٢01٩ در مصاحبه ای اعلام کرد که با کسی رابطه ندارد.


(4) بیوگرافی یاسمین آلن زندگی نامه و بیوگرافی یاسمین آلن
بیوگرافی افراد مشهور با جزئیات خواندنی از زندگی نامه و بیوگرافی یاسمین آلن بازیگر بریتانیایی سریال های ترکیه ای مرحمت، حریم سلطان و آشنا شوید.


(5) بیوگرافی خواندنی و عکس های اینستاگرام شوکرو اوزیلدز و
بیوگرافی خواندنی و عکس های جدید یاسمین آلن و همسرش - آگهیو درج آگهی رایگان و ثبت آگهی رایگان


(6) بیوگرافی خواندنی و عکس های ابراهیم چلیکول و همسرش میهره
بیوگرافی خواندنی و عکس های جدید ابراهیم چلیکول و همسرش میهره موتلو. بیوگرافی و زندگی نامه ابراهیم چلیکول عکس ابراهیم چلیکول کوکا ابراهیم چلیکول به انگلیسی Ibrahim Celikkol در 14 فوریه 1982 در ازمیت ترکیه متولد شد. در یک خانواده ی


(7) بیوگرافی خواندنی و عکس های جدید ابراهیم چلیکول و همسرش
بیوگرافی خواندنی و عکس های جدید ابراهیم چلیکول و همسرش میهره موتلو. بیوگرافی و زندگی نامه ابراهیم چلیکول عکس ابراهیم چلیکول کوکا ابراهیم چلیکول به انگلیسی Ibrahim Celikkol در 14 فوریه 1982 در ازمیت ترکیه متولد شد. در یک خانواده ی


(8) بیوگرافی هازال تورسان و همسرش عکس های بازیگر نقش یاسمین
مارس 14 2019 بیوگرافی بازیگران و هنرمندان. بیوگرافی هازال تورسان و همسرش عکس های بازیگر نقش یاسمین در فضیلت خانم و اینستاگرام و تصاویر هازال تورسان بازیگر ترکیه ای را با هم مشاهده میکنیم.


(9) بیوگرافی الن دی جنرس و همسرش زندگی شخصی جنجالی
13.05.2019 بیوگرافی جان لوئیجی دوناروما دروازه بان پاری سن ژرمن و همسرش آلسیا الفانته با عکس و ناگفته های شخصی او را می خوانید بیوگرافی جان لوئیجی دوناروما جان لوئیجی دوناروما متولد 25 فوریه 1999 در ایتالیا ، فوتبالیست است از 4 سالگی فوتبال را آغاز کرد و از آن زمان []


(10) بیوگرافی آلن دلون و همسرش زندگی شخصی بازیگری
20.05.2019 بیوگرافی آلن دلون بازیگر و همسران. آلن دلون متولد 8 نوامبر 1935 در فرانسه، بازیگر است. دوره دیده نیروی دریایی فرانسه و اخراجی ارتش می باشد، بعدا استعداد بازیگری اش کشف شد و در نهایت جایزه سزار، معتبرترین جایزه سینمای ملی فرانسه را گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 2 =

دکمه بازگشت به بالا