عمومی

بازی Assassins Creed Valhalla در ماه جاری محتویاتی دریافت میکند

بازی Assassin’s Creed Valhalla در ماه جاری محتویات جدیدی دریافت می‌کند

تقریبا یک سال از انتشار Assassin’s Creed Valhalla گذشته و به نظر می‌رسد که یوبیسافت روی محتوای بیشتری برای این بازی کار می‌کند.

بازی Assassin’s Creed Valhalla سال پیش در تاریخ 10 نوامبر 2020 (20 آبان 1399) به بازار منتشر شد و اکنون یوبیسافت برای سالگرد یک سالگی آن روی محتوای جدیدی کار می‌کند. این بسته الحاقی در تاریخ 9 نوامبر (18 آبان 1400) در دسترس قرار خواهد گرفت. تا چند روز دیگر آپدیت شماره 1.4 منتشر می‌شود و انتظار می‌رود که منطقه‌ جدیدی را به Assassin’s Creed Valhalla اضافه کند. یوبیسافت با آپدیت 1.2 ایرلند و با آپدیت 1.3 پاریس را به بازی اضافه کرده بود. در این تاریخ ماموریت Tombs of the Fallen نیز در دسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت.

مطلب پیشنهادی:بررسی بازی Assassin’s Creed Valhalla – قهرمانان تالار اودیناسکال!
بررسی بازی Assassin’s Creed Valhalla – قهرمانان تالار اودین

رویداد محدود Oskoreia Festival نیز از تاریخ 11 نوامبر (20 آبان) شروع می‌شود و تا 2 دسامبر (11 آذر) ادامه خواهد داشت. اطلاعات زیادی از جشنواره اوسکوریا در دسترس قرار ندارد ولی این را می‌دانیم که مربوط به شکاری توسط سواران آزگارد است. در ماه دسامبر آپدیت دیگری نیز برای Assassin’s Creed Valhalla منتشر خواهد شد و احتمالا شاهد بازگشت رویداد Yuletide برای آخر سال خواهیم بود. پشتیبانی خوب یوبیسافت باعث شده که Assassin’s Creed Valhalla به دومین بازی سودآور تاریخ یوبیسافت تبدیل شود.

بازی Assassin's Creed Valhalla

چند هفته پیش اطلاعاتی از بسته الحاقی جدید بازی لو رفته بود. ظاهرا این بسته Dawn of Ragnarok نام خواهد داشت و بازیکنان را به سرزمین جدید Svartalfheim خواهد برد. شخصیت اصلی بازی، یعنی اِیور هم توانایی‌های جدید و فراطبیعی بیشتری در این بسته به دست خواهد آورد، از جمله نامرئی شدن برای مدتی کوتاه، پرواز همانند یک کلاغ، تیرهایی که تلپورت می‌شوند، احیای دشمنان، قدرت‌های یخی و یک نیزه بسیار قدرتمند.

یوبیسافت همچنین روی Assassin’s Creed Infinity نیز کار می‌کند که به عنوان یک بازی لایو سرویس به بازار عرضه خواهد شد. دو استودیو یوبیسافت کبک (سازنده Odyssey) و یوبیسافت مونترال (سازنده Origins و Valhalla) به صورت مشترک Assassin’s Creed Infinity را توسعه خواهند داد. این عنوان جهان آنلاین بزرگی خواهد داشت که چندین دوره تاریخی مختلف را پوشش داده و به مرور زمان تغییر خواهد کرد.

مطلب پیشنهادی:کارخانه خلاقیت یاس در امارات متحده: آن‌چه از صنعت سرگرمی انتظار داریدهنر هفتم سرزمین بیابان
کارخانه خلاقیت یاس در امارات متحده: آن‌چه از صنعت سرگرمی انتظار دارید


ماینکرفت #45 – مینی‌گیم معروف ماینکرفت رو شبیه‌سازی کردیم

تماشای ویدیو از یوتوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 1 =

دکمه بازگشت به بالا