عمومی

معرفی بازی Beasts of Maravilla Island عکاسی در دنیایی فانتزی

قرار نیست تمام بازی‌های ویدیویی برای مخاطبین بزرگسال ساخته شده باشند. حتما برای شما هم پیش آمده که دنبال یک بازی مناسب برای کودکان کم‌سن‌ و سال‌تر بگردید. متاسفانه این دسته از بازی‌ها به اندازه عناوین بزرگ معروف نیستند. درنتیجه ممکن است در پیدا کردنشان دچار مشکل شوید. اما Beasts of Maravilla Island یکی از آن دسته بازی‌های مخصوص کاربرانی با سن کم است که توصیه می‌کنم حتما گوشه ذهنتان داشته باشید.

در Beasts of Maravilla Island شما نقش دختری را دارید که به توصیه پدربزرگش تصمیم می‌گیرد وارد جزیره‌ای اسرار آمیز شود. حیوانات و گیاهانی که در این جزیره وجود دارند متفاوت از تمام موجودات دیگری هستند که تابحال دیده‌ایم. شما در این جزیره تنها هستید و تنها ابزاری که همراه دارید یک دوربین عکاسی و یک ژورنال است. در ژورنالتان لیستی بلند از حیوانات و گیاهان مختلف وجود دارد که باید پیدا کنید. پس از پیدا کردنشان کافیست دوربین را به سمتشان بگیرید و کلیک! عکسی که از این موجودات می‌گیرید مستقیما به ژورنال شما اضافه می‌شود و حالا می‌توانید توضیحات پدر بزرگتان درمورد هرکدام را مطالعه کنید.

در Beasts of Maravilla Island با محیطی رنگارنگ و زیبا مواجه می‌شوید. رنگ‌بندی شاد بازی حسی دوستانه و دلنشین را به کاربران کم‌سن و سال القا می‌کند که نشان می‌دهد بازی دقیقا برای آن‌ها ساخته شده. کنترل بازی فوق‌العاده ساده است و طوری در نظر گرفته شده تا همه بتوانند به راحتی از آن استفاده کنند. از طرفی در Beasts of Maravilla Island چالش‌های مختلفی طراحی شده تا کنجکاوی کاربران را قلقلک دهد. کافیست نگاه دقیق‌تری به محیط داشته باشید تا بتوانید موجوداتی را پیدا کنید که در اقصی نقاط آن پنهان شده‌اند.

طراحی بازی بی‌شباهت به انیمه‌ها نیست. همه چیز فوق‌العاده لطیف و زیبا طراحی شده. اگر جایی به مشکل بخورید یا ندانید باید چه کاری انجام دهید، بازی سریعا به کمک شما می‌آید. درنتیجه لازم نیست نگران گم شدن در این جزیره بزرگ باشید. به طور کلی Beasts of Maravilla Island یکی از بهترین بازی‌هایی که در سال جاری برای کاربران کم‌سن و سال منتشر شده. اگر برادر یا خواهر کوچک‌تری دارید در دانلود و نصب آن شک نکنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + ده =

دکمه بازگشت به بالا