عمومی

Assassins Creed Infinity یک بازی رایگان نیست

Assassin’s Creed Infinity یک بازی رایگان نیست

یوبیسافت چند ماه پیش خبر داد که قصد تغییر سیاست‌های خود را داشته و Assassin’s Creed Infinity را به عنوان یک بازی لایو سرویس به بازیکنان معرفی کرد.

برنامه یوبیسافت این است که برای همه فرانچایزهای خود بازی رایگان به بازار عرضه کند، اما شاید این موضوع برای سری اساسینز کرید صدق نکند. روز گذشته در دومین کنفرانس مالی سال کمپانی، شرایط Assassin’s Creed Infinity مورد بررسی قرار گرفت. ایو گیلمو (Yves Guillemot)، مدیرعامل یوبیسافت، در این کنفرانس اعلام کرد که Assassin’s Creed Infinity یک بازی رایگان نیست و پر از عناصر داستانی خواهد بود:

این بازی رایگان نیست و میزان زیادی عناصر داستانی در خود خواهد داشت. این بازی بسیار نوآورانه خواهد بود، اما دارای همان چیزهایی است که بازیکنان در دیگر بازی‌های Assassin’s Creed تجربه کرده‌اند، همه عناصری که دوست دارند از همان ابتدا در آن‌ها وجود داشته باشد. این بازی بزرگ خواهد بود اما از عناصر زیادی استفاده می‌کند که در بازی‌های قدیمی‌تر ما وجود دارند.

بازی Assassin’s Creed Infinity

از قبل اعلام شده بود که دو استودیو یوبیسافت کبک (سازنده Odyssey) و یوبیسافت مونترال (سازنده Origins و Valhalla) به صورت مشترک Assassin’s Creed Infinity را توسعه خواهند داد. فردریک دوگه (Frédérick Duguet)، مدیر ارشد مالی یوبیسافت، در گزارش خود به این اشاره کرد که این عنوان هنوز در مراحل اولیه توسعه قرار دارد. Assassin’s Creed Infinity جهان آنلاین بزرگی خواهد داشت که چندین دوره تاریخی مختلف را پوشش داده و به مرور زمان تغییر خواهد کرد.

در این کنفرانس مالی به بازی Assassin’s Creed Valhalla نیز اشاره شد که توانسته به دومین بازی سودآور تاریخ یوبیسافت تبدیل شود. پشتیبانی یوبیسافت از والهالا نیز به پایان نرسیده و یک بسته الحاقی دیگر در راه این بازی است. این کمپانی همچنین از تاخیر چند پروژه مختلف خود نیز داد. از این رو دو بازی Prince of Persia: Sands of Time Remake و The Division Heartland پیش از تاریخ 31 مارچ 2023 (11 فروردین 1402) منتشر خواهند شد. ماه پیش نیز عرضه بازی Rocksmith تا تاریخ نامعلومی تاخیر خورده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − چهار =

دکمه بازگشت به بالا