عمومی

بازیهای رایگان سرویس Gold ایکس باکس معرفی شد

بازی‌های رایگان سرویس Gold ایکس باکس معرفی شد

مایکروسافت از لیست بازی‌های رایگان سرویس Games With Gold ایکس باکس رونمایی کرد که شامل چهار بازی می‌شود.

اولین بازی لیست بازی‌های رایگان Moving Out است که به عنوان یک بازی شبیه ساز بازیکنان را در نقش یک کارشناس فروش و چینش دکوراسیون مربوط به مبلمان منازل قرار می‌دهد.

بازی‌های رایگان

Rocket Knight و Lego Batman 2 دو بازی دیگر از نسل ایکس باکس 360 هستند که اکنون به صورت رایگان ارائه می‌شوند. در Rocket Knight که یک بازی دو و نیم بعدی پلتفرمر است که قهرمان سری Sparkster سگا را یک بار دیگر به دنیای بازی‌های ویدیویی باز می‌گرداند.

بازی‌های رایگان

در Lego Batman 2 نیز متحدان کلاسیک لیگ عدالت مانند سوپرمن و واندر وومن با قهرمان شنل پوش محبوب متحد شده‌‌اند. این بازی سال 2012 توسط استودیو توسعه‌دهنده Traveller’s Tales و برادران وارنر به عنوان ناشر برای پلتفرم‌های ایکسباکس 360، پلی‌استیشن ویتا، پلی‌استیشن 3، مایکروسافت ویندوز، پلی‌استیشن 2، پلی‌استیشن همراه، مک‌اواس و آی‌اواس منتشر شد.

بازی‌های رایگان

در نهایت Kingdom Two Crowns آخرین بازی فهرست ارائه شده از سوی مایکروسافت و ایکس باکس است. بازی استراتژیک پیکسلی که بازیکنان را در نقش یک پادشاه قرار می‌دهد تا امپراطوری خود را بسازند و از آن محافظت کنند.

بازی‌های رایگان

Moving Out در تمام ماه نوامبر در دسترس خواهد بود، در حالی که Rocket Knight از 1 تا 15 نوامبر (10 تا 24 آبان) رایگان خواهد بود و دو بازی دیگر از 16 تا 30 نوامبر (25 آبان تا 9 آذر) در دسترس هستند.

به عنوان پایان خبر نیز می‌توان عنوان کرد که همچنان می‌توانید به صورت رایگان بازی‌های ماه قبل که شامل Resident Evil Code: Veronica X و Castlevania: Harmony of Despair می‌شود را دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا