عمومی

تصاویر سریال The Last of Us جوئل، الی و تس را نشان میدهد

تصاویر جدید سریال The Last of Us جوئل، الی و تس را نشان می‌دهد

به تازگی تصاویر جدیدی از سریال The Last of Us منتشر شده که در آن شاهد چهره‌های آشنا مانند جوئل، الی و تس هستیم. در این عکس‌ها، می‌بینیم که این سه شخصیت روی صحنه‌ای پوشیده از قارچ‌هایی مانند Cordyceps ایستاده‌اند. قارچ‌هایی که مردم را مبتلا کرده و آن‌ها را به زامبی‌های کشنده و پر سروصدا تبدیل می‌کند.

در این عکس‌ها که توسط کاربری در توییتر منتشر شده، شخصیت‌های اصلی داستان را می‌بینیم که لباس‌های مخصوص خود را به تن دارند و به دور یک دوربین آماده به حرکت ایستاه‌اند. در یکی از تصاویر، پدرو پاسکال در نقش جوئل یک اسلحه بزرگ را در دست دارد و در عکس دیگر، او مشغول یک گپ و گفت صمیمی با آنا تورو (بازیگر نقش تس) است. در کنار آن‌ها بلا رمزی (الی) نیز با همان کوله‌پشتی معروف خود حضور دارد.

روی تصاویر کلیک کنید

اعضای پشت صحنه را نیز می‌توان دید که با چراغ‌ها و تجهیزات مشغول آماده کردن صحنه فیلمبرداری هستند. اگر اخبار پیشین را دنبال کرده باشید، می‌دانید که این‌ تصاویر جزو جدیدترین و تازه‌ترین عکس‌های پشت صحنه به شمار می‌روند و به نوعی نشان می‌دهند که محیط کلی سریال به چه شکل خواهد بود.

در عکس‌های پیشین، پدرو پاسکال را در نقش جوئل دیده بودیم که لباس این شخصیت را را به تن داشت که در حال وارد شدن به مرکز شهر ادمونتون بود؛ شهری که در حقیقت به منطقه بازی در بوستون اشاره دارد. همچنین در عکس دیگر، شاهد لوکیشنی از سریال بودیم که شخصیت‌های الی و جوئل را در حال راه رفتن در خیابان‌های ویران نشان می‌داد.

اولین فصل سریال The‌ Last‌ of Us احتمالا 10 قسمت دارد، اما هنوز تاریخ دقیقی برای پخش آن از سوی HBO اعلام نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 13 =

دکمه بازگشت به بالا