عمومی

کارگردان Uncharted با همکاری مارول یک بازی اکشن ماجراجویی میسازد

کارگردان Uncharted با همکاری مارول یک بازی اکشن ماجراجویی می‌سازد

بازی اکشن ماجراجویی جدیدی از دنیای مارول توسط «ایمی هنیگ» کارگردان بازی Uncharted و استودیو بازی‌سازی جدیدش منتشر خواهد شد.

مارول و استودیو Skydance New Media به صورت مشترک پروژه جدیدی را معرفی کردند که در اطلاعیه رسمی آن‌ها به عنوان یک «بازی اکشن ماجراجویی مبتنی بر روایت و بلاک باستر» توصیف شده است که در یک برداشت جدید یکی از داستان‌های اورجینال دنیای مارول را روایت می‌کند.

بازی Uncharted

به عبارت دیگر، انتظار اقتباس از دنیای سینمایی مارول را نداشته باشید، اما نکته هیجان‌انگیز این است که استودیو جدید هنیگ این کار را به عنوان اولین پروژه خود انجام می‌دهد.

هنیگ در هنگام انتشار این اطلاعیه گفت:

برای اولین بازی خودمان نمی‌توانستم شریک بهتری از مارول را تصور کنم. دنیای مارول تمام جنبه‌های یک بازی اکشن، رازآلود و هیجانی ژانر ماجراجویی را شامل می‌شود که من آن را دوست دارم و کاملا خود را به یک تجربه تعاملی می‌رسانم. باعث افتخار است که بتوانیم نسخه اصلی یک داستان را با تمام انسانیت، پیچیدگی و شوخ طبعی خود تعریف کنیم و به بازیکنان خود این امکان را بدهیم که در نقش قهرمانان دوست داشتنی خود ظاهر شوند.

هنوز جزئیات زیادی از بازی منتشر نشده است، اما «جی اونگ» رئیس مارول گیمز می‌گوید که گروه او بسیار هیجان زده است تا در زمان مناسب، موارد بیشتری را با طرفداران مارول به اشتراک بگذارد.

از زمانی که تولید Project Ragtag هنگام توسعه خود ناگهانی لغو شد، طرفداران منتظر بودند تا شاهد بازی اکشن ماجراجویی بزرگ بعدی هنیگ باشند. او علاوه بر بازی Uncharted همچنین نویسنده بازی‌هایی مانند Forspoken و Battlefield Hardline بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × سه =

دکمه بازگشت به بالا